Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Козеріги, пропоную Вам поїхати кудись подалі від усіх, від роботи, від сім’ї, від друзів, або хоча б змінити обстановку. Липень буде досить напруженим місяцем, при цьому у Вас ще й не вистачатиме сил і енергії, точніше енергія і сили будуть, але дуже вже раптово і не постійно! Всю першу половину місяця Вашим улюбленим займенником буде – «Я», а всю другу, поки до влади не вступить Лев, займенник – «Ти». Не беріть на себе занадто багато, енергії у Вас не вистачить, будуть лише спалахи.

1 липня, плюс мінус 5 днів – це досить не приємний період, під час якого Ви – Козеріги, такі спокійні і стримані люди, зможете поскандалити, і дуже вже емоційно, і не раз. Це час, коли Ви будете сконцентровані на собі і своїх бажаннях, вимагати багато від партнера. Час коли Ви усвідомлюєте яку роль Ви граєте у відносинах. Цей період легко може трансформувати Ваші стосунки, Ви поглянете на них по-іншому, зі своєї дзвіниці. Намагайтеся тримати себе в руках, складний час, коли можна легко посперечатися, але потім буде складно помиритися. Хоча з іншого боку, в цей період Ви можете попросити свого партнера (ділового \ коханого), щоб він більше був орієнтований на Вас. Це час усвідомлення себе і своїх потреби. Пам’ятайте, може бути, що було в грудні-січні? Зараз буде час пожинати врожай.

З 5 по 9 липня, не всі, але багато Козерігів, відчують, що партнери або інші зовнішні обставини тиснуть на них, бажають, щоб вони змінили свої звички, змінили себе. А Козеріги так не люблять мінятися під зовнішніми обставинами …

У 10тих числах липня настає багато короткострокових періодів, які впливатимуть на Вас, але не всі особливо серйозно. З 9 по 23 липня Ви станете більш активні в діловому спілкуванні з компаньйонами і клієнтами. З 11 по 14 липня, Козеріги можуть несподівано захотіти змінити свій імідж або життєву філософію, плани на майбутнє. У ці дні Ви будете досить неординарно поводитися.

Козеріги – це люди, які відносяться до відносин як до обов’язку, дуже серйозне ставлення у Вас до будь-яких видів контактів, особливо ділових і особистих. А в період з 11 по 19 Ваша серйозність у відносинах буде в квадраті! Постарайтеся бути м’якше, в ці дні Ви можете думати, що Вас ніхто не любить, що в матеріальному плані все погано, що Ви самі самі-самісінькі, що партнер не хоче йти на компроміси і тільки вимагає від Вас. А найгірше – це те, що в цей період Ви станете дуже відстороненими і у партнерів, може, скластися враження, що Ви з ними заради обов’язку або фінансів! Погані часи бувають і проходять! Зараз невдалий період для покупок – потім Ви ними будете незадоволені, вкладайте гроші в проекти з усією серйозністю на яку Ви здатні. І постарайтеся бути тепліше у відносинах.

14 липня, плюс мінус 5 днів – найважливіший період цього року для відносин. Всі Вашу увагу буде звернено до них! Другий за важливістю період пов’язаний з відносинами був у грудні цього року, а зараз перший. Час для почав! Час для свободи! Час для змін! Це гарний час для початку чого завгодно пов’язаного з відносинами. Але все ж, потрібно бути обережними, в ці дні Вас може захльостувати агресія, буде вкрай негативна і несподівана реакція на дії партнера. Скандали, інтриги, трансформації, зміни, емоції, бурління, складності у вираженні своїх симпатій – це все, як я думаю, чекає Вас в ці дні. Як я писала раніше – час для нових почав, але обережних! У ці дні Ви можете кинути те, що тисне на Вас.

З 20 липня по 23 – хороший період в цьому місяці, коли Ви зможете показати себе, побути в центрі уваги.

У період з 23 по 28 липня – постарайтеся бути обережніше, це час підвищеного ризику і травм.

Починаючи з 26 липня і по 6 вересня, багато задумаються про свої стосунки, про свої ідеали. Це поганий час для початку нових відносин, більш вдалим він буде для повернення до старих відносин, пошуку вирішення проблем у існуючих. Це час переоцінки, більш інтровентованих відносин. Повернення старих питань пов’язаних з партнерами. У Козерігів, до того ж, у цей період повернуться і старі питання, пов’язані з фінансами: боргами, кредитами, іпотеками, спадщиною.

Починаючи з 28 липня і до 12 серпня – період внутрішньої війни, самі по собі Козеріги дуже стримані, цілеспрямовані люди. Не люблять розпорошуватися на пару проектів, ідей, цілей. Завжди прагнуть до чогось одного. Однак у ці дні, перед собою Ви почнете ставити більше цілей, більше планів, більше ідей. На жаль, але не всі Ви зможете довести до кінця, але все ж це гарний час для Вашого росту.

31 липня, плюс мінус 3 дні – фінанси, джерела доходів, накопичення, здоров’я. Щось хороше має статися в ці дні пов’язане з ними! Ви можете зважитися змінити свою роботу, заради більшого заробітку. Може піти на поправку здоров’я. Може бути Ви таки отримаєте бажаний кредит. А ще в ці дні прийде усвідомлення, більш точне і яскраве, цих сфер.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в липні 2015

1 липня, плюс мінус 5 днів – Я і Ти – скандали, трансформації. Краще поїхати на відпочинок.

11 по 19 липня – час занадто великої стриманості у відносинах і грошах. Будьте м’якше!

14 липня, плюс мінус 5 днів – вся увага на партнера.

20 – 23 липня – покажіть себе!

З 26 липня по 6 вересня – старі питання пов’язані з відносинами та фінансами.

28 липня по 12 серпня – ріст і стриманість – внутрішній конфлікт.

31 липня, плюс мінус 3 дні – ловіть птаха удачі у фінансах!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,174