Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Квітень буде місяцем поїздок, спілкування, торгівлі, покупок, навчання і новин. Але крім всього цього продовжиться тренд соціальної активності з друзями і реалізації цілей на майбутнє, який почався ще в першій декаді березня, правда трохи цей тренд зміниться в кінці квітня. Так само буде продовження тренда переоцінки фінансового становища, Ви ще не встигли розібратися зі старими проектами пов’язаними з боргами, кредитами, спадком, чужим майном і допомогою від інших? Тоді поспішайте, скоро цей період закінчиться, але тільки працюйте над старими проектами, а нових краще не починати. Цей тренд, пов’язаний з перерахованими фінансами і допомогою почався ще в січні і триватиме до травня. На жаль, але з наступ квітня закінчиться Ваш вдалий фінансовий період, так що поспішіть до 6 числа заробити побільше, попросити про підвищення заробітної плати. Ну а тепер, про все по порядку для Водоліїв в їх гороскопі на квітень 2016.

Нетривалий енергійний період, який так само гарний для планування на майбутнє з 4 по 8 квітня. Він же трохи згладить конфлікти з партнерами.

Після 6 квітня закінчиться Ваш фінансовий період, так що покваптесь продавати і заробляти в першу декаду місяця.

Будьте обережніше в торгівлі, подорожах, навчанні (здачі іспитів) з 5 по 12 число. А особливо 7 квітня, плюс мінус 3 дні, в цей період у Вас буде маса новин, можливо несподівана поїздка. Це стресовий період, дуже емоційний, агресивний, швидкий, під час якого посиляться всі тренди. Можливий скандал з викладачами або на курсах. Будьте обережніше в торгівлі, хоча в ці дні Ви і можете щось несподівано продати або купити. Особливо обережними потрібно бути в поїздці! Гарний час для початку нового навчання.

Романтичний-любовний період з 11 по 15 квітня. Гарний час і для заробітку грошей. Але краще просто відпочити з друзями або знайомими.

Вчитися, вирішувати фінансові питання, обговорювати важливе з членами сім’ї (особливо спадок і психологічні сторони побуту) найкраще з 13 по 20 число!

Ще з початку березня місяця Водолії стали більш активні в сфері дружби і більше почали планувати на майбутнє, але після 18 квітня цей тренд зміниться, по 2 червня, Ви почнете більше повертатися до старих планів, можете повернутися і до старих друзів. Зараз не час для нових колективних планів, вони зажадають більше ресурсів і затягнуться. У ці півтора місяці найкраще переглянути і переоцінити дружбу і плани на майбутнє. Не час займати активну позицію в соціумі.

Бережіть свої гроші і відносини з 18 по 25 квітня! А так же обережніше в питаннях сім’ї, можливі аварії та ПП в домашній сфері. Не найкращий час для торгівлі і покупок, хоча і будуть імпульсні необдумані. З 18 по 22 буде маса ревнощів і «глибини» у відносинах, можливі неприємні події, трансформації та позбавлення. А з 21 по 25 буде маса імпульсних вчинків, можете як познайомитися з кимось, так і розірвати відносини.

Починаючи з 18 квітня і по 27 вересня триватиме довгий період який стосується Вашої кар’єри, поваги, его і бажання досягнень, честолюбства, питань пов’язаних з кар’єрою і положенням в суспільстві. Ймовірно повернення до старих тем, пов’язаних з перерахованих. Це гарний час розібратися в своїй кар’єрній ниві, повернутися і здійснити старі плани. Можливо, що в цей період Ви повернетеся на стару роботу або посаду. Не найкращий час шукати нову роботу або просити про підвищення. Ви можете знайти і нову роботу і отримати підвищення, але це все зажадає дуже великих ресурсів, незаслужено великих, часу, а після і результат може бути не настільки задовільним. Це ж стосується всього перерахованого. Але ці місяці вдалі для переосмислення, повернення до старого.

Нарешті 20 квітня, закінчиться період почався після 9 березня, коли Вас розривало то від песимізму то від оптимізму, та й, можливо, були проблеми з планами на майбутнє і фінансами.

22 квітня, плюс мінус 4 дня, один з найважливіших періодів у році для вирішення і розуміння питань пов’язаних з кар’єрним ростом, положенням в суспільстві, досягненнями (нагородами), повагою. А можливо просто відбудуться важливі події в цих темах. Добре б запланувати остаточне прийняття рішення пов’язаного з кар’єрою і досягненнями, а саме планами пов’язаними з цим, на цей період. Цей же період, знову, посилить всі існуючі тренди, дуже емоційний час. Варто берегти стосунки і сім’ю, ймовірно батьки зажадають уваги в ці дні.

Бережіть свої фінанси з 28 квітня по 2 червня, буде повторення періоду, який був в минулому році з 8-25 вересня. Знову сфера фінансів буде занадто вже розмита, поганий час брати і давати в борг. Будьте обережніше при підписанні контрактів, договорів, не тільки фінансових, а будь-яких. Під час цього періоду варто дуже обережно ставитися до інвестицій і розділу майна! Можливий як обман, так і самообман. Вірогідні фінансові втрати або отримання незадовільного результату.

Будьте обережніше з документами, інформацією і бюрократією з 29 квітня по 24 травня. Поганий час для нових договорів, нові бюрократичні питання можуть затягнутися, не час для вивчення нових матеріалів (будь-якого навчання або читання). Добре б повернутися до старих проектів і переглянути і підправити їх, можливо, що зірки самі підштовхнуть Вас до цього. Наприклад, повернеться старий клієнт або потрібно буде щось переробляти.

З 30 квітня по 24 травня буде більше гармонії в сфері сім’ї та в спілкуванні з рідними. Ви будете більше грошей витрачати на свій будинок і сім’ю, захочете купити щось красиве для будинку або допомогти фінансово рідним. Вдалий період для зміцнення сімейних відносин, примирень.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на квітень 2016

6-7 квітня, плюс мінус 3 дні – будьте обережні в дорозі і спілкуванні!

З 11 по 15 квітня – любов і романтика.

З 13 по 20 квітня – час покращувати фінансові питання і відносини.

З 18 по 25 квітня – будьте обережніше у фінансових питаннях і відносинах.

З 18 квітня по 27 вересня – повернення до старих тем в кар’єрі, досягнень, повазі, метою в соціумі.

З 18 квітня по 2 червня – переосмислення дружби, повернення до старих колективних планів. Поганий час для нових колективних ідей.

22 квітня, плюс мінус 4 дня – найважливіший період для кар’єри і положення в суспільстві, поваги. Бережіть сім’ю.

З 29 квітня по 24 травня – обережніше з договорами, інформацією, документами, електронікою, навчанням. Не час для нових договорів. Поверніться до старого.

З 30 квітня по 24 травня – більше гармонії і дружби в родині. Покупок для дому та фінансів для рідних.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170