Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


У Терезів продовжиться час активного навчання, поїздок, спілкування і торгівлі. Місяць дуже важливий для відносин, для переходу на новий рівень або початку нових. Квітень буде, знову, досить емоційним місяцем для Вас, імпульсивним, в якійсь мірі жорстоким, раптово і безжально змінюючим Вас або роблячи Вас такими. Як я вже писала, місяць принесе нові тренди в стосунках, на початку місяця, а так само довгі тренди пов’язані з фінансами, духовним зростанням, трансформаціями психології і сексуальних відносин, а в кінці місяця важливі фінансові рішення.

Час для ґрунтовного навчання з 4 по 8 квітня, гарний час для здачі тестів і іспитів, а так само пошуку наставників і прохань партнерів в допомозі з навчанням.

Терезам слід бути обережніше на початку місяця, з 5 по 12 квітня! У Вас буде пік емоційності, які можуть перетворитися в наполегливість, агресивність, злість, навіть жорстокість і нетерпіння! Можливо, Ви будете дуже грубі до своїх партнерів або членів сім’ї. Є ймовірність, що з 5 по 9 квітня у Вас відбудуться втрати, хворобливі трансформації в сфері сім’ї або відносин, можливий скандал. А з 8 по 12 квітня – Ви будете надто вже егоїстичні і нетерплячі з партнерами і, знову, рідними. Цілком ймовірно, що проблеми будуть стосуватися відразу ж цих двох сфер і обопільно. Може Ваш чоловік поскандалить з тещею, а на Вас це все відіб’ється. Варто бути обережніше! В цей час, 7 квітня плюс мінус 5 днів, Ви можете почати нові стосунки раптово або розірвати старі. Цей час добрий для початку нових відносин і небезпечний для старих. Так само цей період може дозволити трансформувати і відродити їх або знищити. Будьте обережніше з фінансами, вони схильні до того ж. Та й самі Ви в ці дні можете сильно змінитися, несподівано і глибоко.

З 6 по 30 квітня у Терезів буде більше гармонії і дружелюбності у відносинах, готовності до поступок. Хоча, є шанс, що Ваша поведінка стане трішки більш наполегливою у відносинах. Це хороший період, як для поліпшення існуючих відносин, так і для пошуку нових, якщо Ви самотні. Ви будете бажати знайти свою другу половинку в ці дні, а якщо Ви орієнтована на бізнес людина -тоді знайти партнера. Хоча на початку другої декади слід бути обережніше!

Більше ділових переговорів, укладення ділових угод і листів \ розмов про допомогу з 6 по 13 червня. Цей час так само добрий для вивчення психології, особливо пов’язаної з комунікацією. Вам простіше буде домовлятися про кредити і спадщини.

Гарний час для фінансів, і особливо відмінний для відносин з 11 по 15 квітня! Пристрасть і любов! Можете знайти роман в шляху, у відрядженні. Це гарний час для покупок і заробітку грошей! Час відстоювати свої права на спадщину або роздільне майно.

Здоров’я має піти на поправку, особливо психологічний стан, з 13 по 20 квітня. Гарний час для навчання, а так само спілкування з родиною. Позбавлення від непотрібного. З 17 по 20 час зміцнювати відносини.

Зараз Терези дуже активні в навчанні і поїздках, але після 18 квітня активність спаде, Ви більше станете переучувати старе, та й старі відрядження можуть повторитися.

Будьте обережніше в сфері відносин з 18 по 25 квітня! Спочатку з 18 по 22 Ви можете захотіти позбутися від них, або маніпулювати партнером, а може це станеться з боку партнера. Ви можете бути жорстокі і уїдливі або до Вас так будуть ставитися. Це час ревнощів і підозрілості. Але з іншого боку підвищеної сексуальність. А з 21 по 25 квітня – Час ірраціональних вчинків, дуже імпульсивних і егоїстичних, Ви можете приголомшити партнера або він приголомшить Вас. У ці дні, 21-25 відносини будуть розвиватися дуже швидко! Хочу зауважити, що не тільки любовні а й інші види відносин. Скандальні періоди, коли потрібно бути обережніше. Але з іншого боку, енергії в ці 7 днів вистачить на те, щоб зруйнувати замок відносин або побудувати!

Довгий період з 18 квітня по 27 вересня, коли не найкращий час для нових фінансових проектів. Раджу переглянути існуючі, переоцінити і повернутися до старих, воскресити старі (якщо зрозумієте що воно того варто).

20 квітня, нарешті закінчиться період психологічного і релігійного дискомфорту, що почався у Вас 9 березня.

22 квітня, плюс мінус 3 дні, підсилює всі існуючі тренди період. Дуже глибоко емоційний час. Для Терезів він найбільше буде помітний в питаннях фінансів, інвестицій, заощаджень. Здоров’я має або «сильно» піти на поправку в ці дні, або «сильно» погіршитися. У фінансових питаннях настане період отримання по заслугах, отримання результатів Ваших дій. Так що, якщо Ви вважаєте що заслуговуєте більшого – просіть про підвищення оплати, а якщо ні – тоді краще почекати. Ці дні гарні для прийняття фінансових рішень, тримайте вушка на маківці. Можете нарешті знайти нову роботу для себе.

Відбудеться повторення періоду, який був у Вас з 8 по 25 вересня в минулому році. Знову час сумнівів в релігії, маса таємниць і секретів. Варто поберегти здоров’я, особливо від п’янких засобів і хімії. Знову у Терезів виникнуть питання пов’язані з духовним і езотеричним світом. Бійтеся шарлатанів, вони можуть мати великий вплив над Вами в ці дні. Бережіть свої таємниці і менше вірте таємницям інших людей, зараз не час розбиратися в прихованому. Цей період буде з 28 квітня по 2 червня!

Будьте обережніше з документами та інформацією з 29 квітня по 24 травня, можливі втрати і затримки. Поганий час для бюрократичних питань, відряджень, навчання. Можливо, що повернуться старі питання, пов’язані з фінансами і спадщиною, час розібратися в документах.

З 30 квітня по 24 травня у Вас буде фінансовий період, успішний час для отримання допомоги від інших людей, кредитів, іпотек і тому подібного. За рахунок інших Ви зможете більше заробляти. Цей же період в якійсь мірі може збагатити Вашу сексуальне життя, оновити його.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 5 днів – нове в сфері відносин, бережіть відносини і сім’ю, а так само себе.

З 6 квітня по 30 квітня – гармонія у відносинах і орієнтованість на них.

З 18 по 25 квітня – бережіть відносини і фінанси.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – час вирішення фінансових питань.

З 29 квітня по 24 травня – обережніше з документами.

З 30 квітня по 24 травня – успішний період у фінансовій та сексуальній сферах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,182