Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Хочу Вас порадувати, зрослі витрати у Вас повинні будуть зменшитися в кінці квітня. При цьому Тельці можуть повернутися до старих статей витрат, а може до старих способів заробітку і джерел позик. Місяць змусить подумати Вас над суттю буття і про свою освіту. Квітень важливий для прийняття рішень щодо відносин. Я б охарактеризувала гороскоп для Тельців на квітень, як хороший, крім першої декади, дуже вже швидкий і допомагаючий розвинутися духовно та інтелектуально.

Тримайте свої емоції при собі вже на самому початку місяця! Намагайтеся не бушувати і не особливо багато нервувати. Самий емоційно-рваний період буде 6 квітня, плюс мінус 3 дні, під час цього періоду Ваші емоції будуть скакати як коники. Слід поберегти свої секрети і таємниці, щоб хтось про них не довідався, дуже гарний час для закладу нових таємниць. А так же побережіть своє здоров’я, щоб не захворіти навіть від будь-якої дрібниці на пару тижнів. Гарний час розібратися з комплексами і страхами. І ще, цей період, дуже хороший для духовного зростання! Слухайте свою інтуїцію! Розкривайте чужі секрети.

Можливі таємні романи або закоханості в період з 6 квітня по 30 число. А з іншого боку, в ці дні Ви більше комфорту будете знаходити на самоті, ніж в спілкуванні з кимось, станете більш аскетичні.

Дуже довгий і дуже інтелектуальний період настане у Тельців 6 квітня і триватиме до 13 червня! Це прекрасний час для навчання, проходження курсів, написання об’ємних праць, вивчення іноземних мов. Ці дні хороші і для захисту дисертацій або здачі тестів, але не в період з 29 квітня по 24 травня! Чекайте масу спілкування і новин в ці два з хвостиком місяці! Ймовірно що зросте і кількість поїздок, відряджень.

Гарний час для всього Зодіаку, включаючи і Тельців з 11 по 15 квітня. З 11 по 15 – дуже активний період, а так само хороший для фінансових і сексуальних питань. З 13 по 16 – час вчитися, а так само займатися інтелектуальною творчістю! З 16 по 20 – знову, час вчитися і воскрешати старі знання, позбавлятися від непотрібних. З 17 по 20 – зміцнювати відносини, працювати над своїми комплексами, повернутися до старих фінансових домовленостей.

З 18 квітня у Вас зменшаться витрати, як я вже писала на початку гороскопу. З 18 квітня до 2 червня – зменшення витрат, перегляд своїх витрат, цілком ймовірно, що повернуться старі статті витрат. Зараз Тельці дуже вже активні в сфері фінансів, особливо фінансів «за рахунок інших», боргів, кредитів, відсотків і посередництва, але це тільки до 18 квітня!

Дуже вже божевільний час буде у Тельців з 18 по 25! Ви можете вирішити змінити свій стиль і імідж, поведінку. Ваші комплекси дадуть про себе знати, особливо пов’язані із зовнішністю і відносинами, час спробувати позбутися від них, позбавлення буде болісно, але можливо. У ці дні Ви можете бути дуже вже грубі і навіть безжальні, особливо до 22 квітня, а з 21 по 25 – нетрадиційні, імпульсивні і бунтарські.

З 18 квітня по 27 вересня у Вас відбудеться переоцінка відносин, поглиблення в них, а так само повернення до старих відносини. Шанси на налагодження відносин з колишніми партнерами в цей період дуже великі. А ось результати від нових відносин, які Ви почнете в цей період, дуже маленькі. Під відносинами я маю на увазі їх самі «важливі» види: шлюб, ділове співробітництво, близькі партнерські відносини.

22 квітня, плюс мінус 5 днів, розставить все по своїх місцях в сфері відносин. Ви зрозумієте хто Вам близький, хто Вам ворог, кого ви любите, а кому ви байдужі. Це один з найбільш сильний періодів в 2016 року для усвідомлення сфери відносин. Найкраще він підходить для прийняття рішень про існуючі відносинах, а не для початку нових. Хоча, цей же період хороший для переходу на новий рівень відносин, як переломний період в них – офіційний шлюб або розлучення, наприклад.

Починаючи з 28 квітня і по 2 червня – дуже гарний час для творчості, головне побороти свою лінь і сконцентруватися на чомусь певному, на жаль, в ці дні концентрації буде Вам не вистачати, та й ліні буде більш ніж достатньо. Цей же час дуже сильно може змінити Ваше уявлення про світ, про його філософію, змінити Вашу філософію. І знову, повинна Вас попередити, обережніше міняйте свої погляди на життя, не підіть на поводу у шахраїв і жуликів, в даний період у Вас можуть виманювати гроші або вести по хибному шляху. Цей період, з 28 по 2 червня – час деякої невизначеності в любові, творчості, поглядах на життя, філософії. Можливі любовні інтрижки, а так само дивна закоханість. Обережніше будьте в питаннях пов’язаних з юридичними сферами, судами, адвокатами, щоб не бути обдуреними або не помилитися. Будьте обережніше з закордонними питаннями.

З 29 квітня по 24 травня – повернення до старих контактів, старих знань, старих відряджень. Гарний час переглянути свої знання, повторити пройдений матеріал. Повернуться старі знайомі, можливо, що і стара любов. Відкладіть бюрократичні питання, договори, ділові переговори на дати після 24 травня.

Час харизми і привабливості, любові, романів, чуттєвості з 30 квітня по 24 травня. Цей період дуже хороший для зміни іміджу жінкам Тельцям, він так само підійде і чоловікам, але жінкам більше. Жінки Тельці будуть більш впевнені в собі і своїх чарах в ці дні. Всі Тельці будуть більш схильні до пошуку компромісів, готові йти на поступки, навіть менш жадібними станете (ніж зазвичай). Але постарайтеся не потурати своїм бажанням. Можливий серйозний роман в ці дні. Гарний час для поліпшення відносин, зміцнення їх. Фінанси, так само, повинні порадувати Тельців!

Найважливіші дати і періоди, для Тельців в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 3 дні – бережіть здоров’я і таємниці.

З 6 по 30 квітня – таємні романи.

З 6 квітня по 13 червня – час навчання і спілкування!

З 11 по 20 квітня – вдалі дні.

З 18 по 25 квітня – будьте обережніше, особливо в стосунках і фінансах, бережіть здоров’я.

22 квітня, плюс мінус 5 днів – вирішуйте про відносини.

З 28 квітня по 2 червня – обережніше в любові і судах, зарубіжжі.

З 29 квітня по 24 травня – відкладіть бюрократію.

З 30 квітня по 24 травня – більше харизми і привабливості.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 05 квітень 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,383