Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Багато трендів в квітні будуть тривати або закінчаться старі. Так, у Вас все ще буде тривати переосмислення себе, своєї кар’єри і відносин, повернення до старого – цей період почався ще в січні місяці. До 5 квітня Риби будуть більш орієнтовані на відносини і фінанси, більш гармонійні і харизматичні, а жінки Риби і більш привабливі і впевнені в собі. Ще з березня місяця, після 6 числа, Ви стали більш цілеспрямовані та активні в питаннях кар’єри і соціального положення, відстоювання своїх прав, цей період так само продовжиться, але з деякою корекцією в кінці квітня. До 18 квітня Ви будете вже дуже активні в цій сфері, готові пробивати лобом собі шлях. В кінці березня у багатьох Риб могли бути втрати, різкі і несподівані, можливо вони були пов’язані з грошима або людьми, може бути були і ПП. На жаль, але і в квітні варто бути обережніше з фінансами і здоров’ям. Квітень зверне увагу на фінанси і заробіток грошей, здоров’я – на початку місяця. А ось в кінці місяця вирішаться питання, може бути, пов’язані з освітою і зарубіжжям, судами, але про все по порядку. Місяць буде активним, складна перша і остання декади. Відпочивайте в другій декаді. Бережіть свої гроші, квітень принесе з собою фінансовий період! Тривалістю до травня місяця!

Якщо серйозно поставитеся до сфери кар’єри і фінансів, то Вас чекає успіх з 4 по 8 квітня, але головне плануйте і робіть ґрунтовно. До 8 числа в кар’єрних питаннях і фінансових буде простіше, а з 8 числа почнуться проблеми, тому потрібно бути обережніше.

З 5 числа по 12 будьте обережніше з фінансами! Спочатку Вас можуть очікувати втрати, в сфері фінансів і дружби, з 5 по 9. А в період з 8 по 12 – несподівані зміни, стрімкі і дуже-дуже швидкі. У ці дні краще не укладати нові договори, ділові угоди. Варто поберегти свої фінанси і джерела доходів, та й здоров’я. Можливо, що Риби шукають роботу або джерела доходів, зможуть знайти їх, несподівано 6 квітня, плюс мінус 4 дня, але Риби з роботою або джерелами доходів, можуть, втратити.

Повторюся, 6 квітня, плюс-мінус 3 дні – це самий піковий період, будуть посилені всі існуючі тренди, весь Зодіак буде більш емоційним і агресивний, напористий і нетерплячий. Особливо помітним цей період для Риб буде в сфері заробітку грошей і накопичень. Варто бути обережніше! Будьте обережні!

З 6 квітня Ваша харизма покине Вас, але Ви будете більш щасливі в заробітку грошей, особливо після стресового періоду. Так що, збираєте і заробляйте з удачею і гармонією в період з 6 по 30 квітня. Цей час добрий і для придбання нових покупок, інвестицій, але до 28 квітня!

Гарний час для ділових зустрічей, кар’єрних питань, заробітку, пошуку роботи і покупок в період з 11 по 15 число, це найкращий період для цих питань. У Вас буде маса енергії і харизми, свою напористість Ви зможете поєднати з привабливістю. Цей же період і підвищеної романтичності і сексуальності для всього Зодіаку, для Риб не особливо, але все ж.

Ще один період хороший для комерції і укладення угод буде з 13 по 16 квітня, цей же час буде багатим на новини та спілкування, особливо по роботі, рідними і партнерами, поїздки. Можете планувати ділові переговори, які раніше не відбулися, на ці дні, а так же розмова про важливе з рідними або партнером. Гарний час для початку написання книг!

Час переглянути і змінити свою освіту і мислення в період з 16 по 20 квітня, а так же розібратися з планами на майбутнє і обговорити важливі плани та ідеї з товаришами. Хороші дні для глибокого мислення.

Багатий на події період почнеться після 17 квітня.

Час зміцнення відносин і фінансової сфери з 17 по 20 квітня, у Вас є шанс повернутися до старих питань, які пов’язані із заробітком, фінансів, накопичень, інвестицій та вдало розпланувати і вирішити їх! Може бути, Ви вже колись просили про підвищення заробітної плати, спробуйте ще раз в ці дні! Цей же період хороший для повернення на час до старих питань щодо зміцнення відносин, а так само кар’єри. Хороший період для вирішення старих питань пов’язаних з кар’єрою і соціальним становищем, використовуйте свою харизму або фінанси для вирішення їх.

Ще після 6 березня у Риб почався активний період в сфері кар’єри, він триватиме до 2 червня, я детально описувала його в гороскопі на березень. У квітні він продовжиться, Ви все так же будете активні в цій сфері і вимогливі до інших. Але після 18 квітня і до 2 червня буде йти «друга фаза», під час якої Ваша активність стане більш інтровертною і ретроградною. Ви станете більш вимогливі до себе, будете більше брати зобов’язань і відповідальності на себе в цій сфері. Це вдалий час для повернення до старих проектів, які пов’язані з кар’єрним ростом, егом, цілями і планами на майбутнє, досягненнями і повагою. Час виправити старі помилки і завершити старі завдання. Але цей же період, з 18 по 2, дуже небажаний для нових починань! Крім кар’єри і перерахованого, у Риб відбудеться повернення до питань пов’язаних з освітою і зарубіжжям, фінансами і накопиченнями. Можливо, що Ви повернетеся до старого джерела заробітку, або зможете нарешті поїхати в давним-давно забуту поїздку, потрібно буде повторити пройдений матеріал або повернетеся до написання дисертації.

Дуже напружений період для фінансів і відносин буде з 18 по 25 квітня, після 21 він стане стрімким і несподіваним! Бережіть свої гроші і відносини в ці дні, а також дружбу. Не варто вмішувати друзів в питання пов’язані з грошима і відносинами, вони можуть нашкодити Вам. Так само не варто давати друзям грошей в борг.

Хочу Вас порадувати, 20 квітня (можливо трішки пізніше) закінчиться період, що почався 9 березня (перечитайте мій гороскоп), під час якого Ви розривалися між відносинами і кар’єрою. Зросла кількість перешкод на кар’єрному шляху, а так же бажань, та й у відносинах було все подібно. Самі в ці дні з 9 березня по 20 квітня, Ви могли сильніше відчувати песимізм і меланхолію.

22 квітня, плюс мінус 3 дні, знову відбудеться посилення всіх існуючих трендів. Бережіть свої відносини і фінанси, після 21 числа буде пік. Цей період принесе з собою бажання нових поїздок, навчання, новин. Вдалі дні для початку нового навчання, особливо на курсах і підвищення кваліфікації (не вищої освіти). Можна починати читати нові книги або писати. Гарний час для поїздок! Чекайте масу новин.

Новий-старий-довгий тренд принесе квітень для гороскопу Риб, в період з 28 квітня по 2 червня, буде «повторення» тренда який був у Вас з 8-25 вересня (згадайте, що відбувалося тоді, ймовірно повторення). Знову Ви будете дуже оптимістичні і мрійливі, Ваші ідеали можуть бути розмиті і «збільшені» в ці дні, а так само Ваші плани, мрії, ідеї. Оптимізм це добре, мріяння так само, але в ці дні цього всього може бути занадто багато. Постарайтеся тримати свою лінь під контролем, бажання відпочинку, а так само бажання дурманних засобів (алкоголю, наприклад). Це час мрій і фантазій щодо Вашої особистості і відносин. Будьте обережніше з коханими і подружжям, щоб не перемріяти зайвого щодо них. Потрібно бути обережніше і з діловим співробітництвом, а так само ворогами, можуть бути обмани. Все що стосується Ваших планів щодо судів, ділового співробітництва, укладення договорів, укладення шлюбу, нових відносин – потрібно бути більш обережними і все перевіряти. Цей же час, буде багатим на романтику у відносинах, Ви будете дуже легко закохуватися і «відірваними» від реальності, можете навіть змінити пару партнерів або завести інтрижку. Гарний час для творчості.

З 29 квітня по 24 травня – відкладіть всі нові договори, недалекі поїздки і навчання новому на більш пізній період. Це зовсім вже невдалий період для вивчення нових матеріалів, початку читання книг (будь-яких), укладення угод, торгівлі, подорожей, відряджень. Я не кажу, що у Вас не вийде нічого з поїздками, освітою і бізнесом. Це все вийде, але потребує значно більше ресурсів, часу і потім, дуже ймовірно, потрібно все буде переробляти. У ці дні, слід більш обережніше ставитися до документів та бюрократії, а так само інформації, дивіться, щоб не загубити нічого важливого або не допустите помилок. Гарний час для повернення до старих документів, освіти і відкладеним раніше поїздкам. У цей, майже, місяць Ви переглянете існуючі відносини, можете більше порівнювати свого нинішнього партнера з попереднім. Так само, в ці дні, Ви можете повернутися до старих відносин, повернуться старі партнери в Ваше життя. У сфері сім’ї, будинки і рідних, відбудеться такий же регрес, повернення до старого, а так само переоцінка, хороші дні для завершення ремонтів. Нові відносини і нові ремонти краще не починати, знову ж таки, вони зажадають більше ресурсів і можуть бути без результативні.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 3 дні – фінансові новини, зміни, бережіть гроші і будьте наполегливіше для заробляння їх. Емоційний і підсилюючий період.

З 6 квітня по 30 – більше успіху і гармонії в фінансах.

Після 18 квітня і до 2 червня – Ваша енергійність в кар’єрі і соціумі стане більш спрямованою всередину, Ви будете більш вимогливі до себе, час затримок на кар’єрному шляху.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – освіта і подорожі, суди – час отримувати результати і розбиратися з цим. Обережніше з фінансами і відносинами!

З 28 квітня по 2 червня – тримайте свої мрії, фантазії, ідеї, лінь під контролем. Обережніше з суперниками і ворогами! Не перемрійте про відносини. Час 1000 планів, оптимізму і ідеалізму.

З 29 квітня по 24 травня – старі питання в стосунках і сім’ї, поганий час для нової бюрократії, хороший період завершити старі справи.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,230