Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Квітень для Овна пролетить як одна мить. Дуже вже насичений місяць, дуже швидкий, стрімкий і енергійний. Енергійний до 18 квітня. У квітні в центрі Вашої уваги будете Ви і Ваші відносини (навіть, я б сказала, Ваше ставлення до Ваших відносин, а не сам партнер). Варто поберегти відносини, так як Ваш погляд, ставлення до них, може потерпіти зміни. Бійтеся ворогів і конкурентів, вони можуть сильно нашкодити Вам. Крім відносин, квітень принесе нові тренди, пов’язані з фінансами, але це вже ближче до кінця місяця. Цей квітень – це час змінюватися для Овнів, але тільки якщо вони самі цього хочуть! Дуже вже швидкий і емоційний він буде!

Хороший період, хоч і короткий, для планування і реалізації складних проектів, а так само капітального навчання чогось з 4 по 8.

З 6 по 30 квітня Овни стануть більш орієнтовані на відносини і навіть готові до компромісів! Самі по собі Овни в якійсь мірі одинаки, люблять одноосібну активність, не зовсім командні гравці, але в ці дні все зміниться. Цілком ймовірно, що в ці дні зміняться і Ваші уподобання, цінності, Ви і так щедрі люди, люблячі витрачати гроші, але в ці дні Ваша щедрість і трата не знатиме меж. Але не бійтеся, разом з витратами прийде і підвищений дохід. Ваш знак буде більш гармонійним на психологічному рівні в ці дні, трішки менше запальним і швидше відходити. Скандалів має поменшати, а якщо і будуть то не настільки люті. Це дуже хороший час для жінок Овнів, для Вашої привабливості, краси. Багато жінок можуть вирішити внести зміни в стиль одягу або зовнішній вигляд. Ви будете бажати близькості з іншими людьми.

6 квітня, плюс мінус 5 днів – дуже вже стрімкий і емоційний час для Овнів, особливо після 6 квітня! Маса енергії, маса можливостей, маса бажань і маса всього. Ви будете дуже активні в ці дні, при цьому можете бути і дуже егоїстичні, навіть тиранічні і деспотичні, бажати схилити на свою сторону несхильне. Варто постаратися не вляпатися в якийсь масштабний скандал через Ваші бажань. Це дуже імпульсивно-трансформаційний час! Ви можете змінити себе і своє життя в ці дні дуже вже кардинально, якщо захочете. Цілком імовірні скандали пов’язані з кар’єрою і повагою, скандали з керівництвом. Бережіть свою репутацію в ці дні. І, раджу Вам, почніть щось нове в своєму житті. Ці 10 днів принесуть Вам масу новин, бажань, можливостей і змін!

Починаючи з 6 квітня і до 13 червня у Овнів буде період ділового співробітництва, більше договорів пов’язаних з нерухомістю, фінансами, ділових угод і планів, контактів з клієнтами і відряджень.

Період з 11 по 20 квітня, можливо до 18, можна назвати зоряним для Овнів – дуже вдалий і гарний час для фінансових питань, капітальних покупок, любовних відносин, навчання, роботи, здоров’я. З 11 по 15 – сексуальний період, час відносин, поїздок, навчання і гарний час для судів. З 13 по 16 – маса ділових проектів, завдань на роботі і зі здоров’ям. З 16 по 20 – налагодження ділових зв’язків і відносин з партнерами. З 17 по 20 – час зміцнення відносин і знань, хороші дні для серйозних покупок, але будьте обережніше.

З 18 квітня і по 30 червня у Овнів буде період переосмислення себе і повернення до старого, в дуже різних і дуже багатьох сферах. Ви станете менш імпульсивні, більш інтровертні, для реагування на щось Вам буде вимагатися більше часу. Можливі повернення в старе в сферах відносин, фінансів, освіти, закордонних поїздок, боргових зобов’язань, підтримки.

Будьте обережніше в фінансових питаннях, а так само з відносинами. Дуже напружений період для відносин і фінансів з 18 по 25 квітня. На початку у Вас можуть бути конфлікти з партнерами, ВІПами і фінансами з 18 по 22 від бажання маніпулювати і керувати, а так само бажання позбутися або відродити відносини. А з 21 по 25 – час імпульсних і егоцентричних вчинків у відносинах і фінансах. Можливі дуже несподівані витрати. Постарайтеся стримувати своє бунтарство в ці дні!

9 березня у Овнів почався проблемний період з роботою, здоров’ям, навчанням, зарубіжжям, судами. Ви могли хотіти більшого, ніж були здатні. Конфлікт бажань і можливостей. Але 20 квітня він закінчиться.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – секс, ризик, чужі гроші, кредити, борги – все це буде в центрі Вашої уваги. Гарний час для вирішення і розуміння питань пов’язаних з фінансами і сексом. Можете домовитися про допомогу в ці дні, зважитися попросити про допомогу. Можливі травми, так що будьте обережніше. Гарний час вирішення питань пов’язаних зі спадщиною і розподілом майна. У цей період Вас чекає більш глибоке усвідомлення своєї психіки і сексуальності.

З 28 квітня по 2 червня – час «підвішеності» в питаннях роботи і здоров’я, а так само таємниць і духовності. Постарайтеся згадати, що було у Вас з 8 по 25 вересня в минулому році, це буде повторення тих же трендів. Овни самі по собі люди не ліниві, так що я не можу стверджувати, що Вас накриє лінь і ескапізм в цих питаннях. Але ось кількість планів, особливо щодо роботи та сфери зросте в тисячі разів і всі вони будуть якимись розмитими, несфокусованими. Ви можете стрибати від одного до іншого, постарайтеся братися за щось одне. У той же час в питаннях таємниць і духовності так само вірогідні зміни, не особливо сподівайтеся на вищі сили, вірте більше в себе, тільки оцінюйте себе якомога приземленіш. Варто побоюватися прихованих хвороб в ці дні, якщо здоров’я почне турбувати Вас – йдіть на обстеження, не відлежуйтеся.

З 29 квітня по 24 травня – поганий час для бюрократичних питань і відряджень, будьте уважніше.

З 30 квітня по 24 травня посилитися Ваш фінансовий тренд, який почався ще на початку квітня. Відбудеться поліпшення матеріальної сфери. Це може бути як збільшення кількості клієнтів, так і більш вигідні угоди. Гарний час для дорогих покупок, інвестування. Час домовлятися з клієнтами про перегляд договорів, збільшення оплати праці з роботодавцями. Не бійтеся просити за свої послуги більше звичайного.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 5 днів – час нових починань.

З 11 квітня по 20 – хороший період для багатьох сфер.

З 18 по 25 квітня – обережніше з відносинами і фінансами.

З 18 квітня по 30 червня – час переоцінки себе і своїх знань.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – вирішуйте питання спадщини, психіки і сексу.

З 28 квітня по 2 червня – обережніше зі здоров’ям і роботою.

З 29 квітня по 24 травня – бюрократія потребує більше сил.

З 30 квітня по 24 травня – хороший фінансовий період.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,491