Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Левів, у інших знаків Зодіаку початок місяця, перша декада, буде досить напруженою і небезпечною, для Левів ж цей період не настільки страшний. Але варто більш уважно ставитися до питань судів, відносин з іноземцями, та й зарубіжжя, вищої освіти, своєї філософії та планів на майбутнє. Місяць дуже активний і енергійний! Продовжиться Ваш активний період в любові й творчості, але будуть деякі зміни. В кінці місяця вирішаться питання, пов’язані з домашньою сферою, або потрібно буде приймати рішення. Приділяйте більше уваги відносинам, а так само фінансам – ці сфери повинні порадувати Вас, хоча можуть і здивувати! Відносинам, як з улюбленими, так і з партнерами і ворогами. Потрібно бути обережніше з фінансами, особливо в кінці місяця. Важливі покупки плануйте на середину квітня. Місяць пролетить швидко.

Хороший період для любові, творчості, вирішення питань пов’язаних з дітьми, навчання і зарубіжжя, а так само роботи і партнерських відносин з 4 по 8 квітня. Здоров’я має піти на поправку. Ці дні гарні для зміцнення відносин і творчості, а так же знань.

6 квітня, плюс мінус 4 дня, дуже напружений час, емоційний, глибокий і стрімкий. Хоча для Левів воно і буде мати менше негативних вказівок, ніж для інших знаків Зодіаку, але все ж будьте обережніше. У ці дні найкраще присвятити себе навчанню і зарубіжжю. Потрібно бути обережніше з судовими питаннями, бережіть своє здоров’я, можливий скандал на роботі. Ви будете дуже активні і імпульсивний в ці дні, енергії буде дуже багато, знайдіть куди витратити її.

Квітень принесе з собою початок кар’єрного тренда, соціального, зростання Вашого его. З 6 квітня по 13 червня Вас чекає багато поїздок пов’язаних з кар’єрою і положенням в суспільстві. Маса новин про ці сферах, розмов про них, укладення договорів і угод. Хороший період вчитися чомусь корисному, пов’язаному з кар’єрними шляхом, а так само вести ділові переговори. З 29 квітня по 24 травня «повернуться» старі новини і розмови в сфері кар’єри. Ці два місяці хороші для заняття письменницької, новинною, торгової діяльністю і для відряджень. Можете починати писати дисертацію в ці дні.

Час кохання і романтики з 11 по 15 квітня, хороший період для творчості і навчання. Так само хороші дні для поїздок за кордон або спілкування з іноземцями. Починаючи з 11 квітня і до 20 числа хороший гороскоп для більшості знаків Зодіаку, включаючи і Левів, важливе і вимагаюче удачі плануйте на ці дні. З 13 по 16 квітня Вас може чекати фінансовий успіх і вдалі переговори. З 16 по 20 квітня – успіх в роботі і здоров’я. З 17 по 20 квітня – час для серйозного творчості і зміцнення любові.

З березня Леви стали дуже активні з сферах: любові, творчості, гри, азарту, вирішення питань пов’язаних з дітьми, можливо і інтрижки. У цих сферах Ви стали більш екстравертні, напористі, нетерплячі. Але після 18 квітня і до 2 червня Ваша енергія стане більш інтровертною, менш напористою і Ви більше будете вимагати від себе, ніж від інших. Ймовірно, що повернетеся до старих питань щодо цих сфер. Можете зробити переоцінку своєї сексуальності.

Чи не найкращий час міняти місце проживання з 18 квітня по 27 вересня, навіть є вказівки, що Ви можете повернутися до свого старого дому, або протягом півроку будуть повернення в сімейній сфері. Те ж стосується і здоров’я з роботою – не варто міняти роботу, більше уваги приділяйте здоров’ю. Якщо Ви планували щось підлікувати, але весь час відкладали – поверніться до цих питань.

З 9 березня у Левів був тренд який стосується фінансів, творчості, любові, дітей, накопичень і інвестицій – можливо були проблеми пов’язані з цими сферами, конфлікт між можливостями і бажаннями, але цей період закінчиться 20 квітня. Перечитайте мій старий гороскоп на минулий місяць.

Будьте обережніше з фінансами, освітою, а так само партнерами. У період з 18 по 25 числа Ваша динамічність і ревнощі можуть створити злий жарт. Не варто провокувати партнерів, змушувати їх ревнувати і перевіряти любов, а так же самим ревнувати їх. Скандали будуть дуже болючими і імпульсивними, можете заводитися буквально за пару хвилин після 21 квітня! У ці дні, якщо хочете зберегти відносини – стримуйте себе. Цей період, так само, небезпечний для фінансів, можливі несподівані витрати. Варто обережніше бути з діловими партнерами, не розповідайте їм все і перевіряйте більше їх на надійність.

22 квітня, плюс мінус 4 дня, відбудеться посилення всіх існуючих трендів, як хороших так і поганих, особливо слід берегти фінанси і партнерські відносини в ці дні. Але крім всього цього ці дні звернуть Вашу увагу на сімейну сферу, будинок, рідних. Будьте уважніші до рідних, постарайтеся розібратися в сімейних питаннях – це гарний час завершення і рішення в домашній сфері. Я вже говорила, що не варто переїжджати з 18 квітня по 27 вересня, але може бути в ці дні варто подумати про капітальний ремонт, який Ви повинні були робити. Так само слід бути готовими допомогти рідним в ці дні. Гарний час для остаточних рішень і розуміння ситуації.

Будьте обережніше з фінансовими питаннями в період з 28 квітня по 2 червня, це повторення того періоду, що був у Вас в минулому році з 8 по 25 вересня. Слід дуже обережно інвестувати гроші, здійснювати покупки, давати і брати в борг, домагатися спадщини і просити про підвищення заробітної плати. У Вас будуть великі надії і, можливо, ілюзії. Дивіться не станьте обдуреними кимось. Ви будете пристрасно бажати здійснювати дорогі і масштабні покупки в ці дні, але потрібно бути обережніше і краще «досліджувати» бажане. До того ж не станьте жертвою шахраїв, особливо всяких лже-жебраків, а так само хитрих банкірів. Розділ майна, дорогі покупки, взяття великих сум в борг – відкладіть на червень!

Поганий час для бюрократії з 29 квітня по 24 травня. Обережніше будьте з документами і переговорами, підписанням договорів. Ймовірно, що повернуться старі питання пов’язані з кар’єрою і інформацією, а так само фінансами і друзями. Нові договори і оформлення документів зажадають значно більше ресурсів.

Починаючи з 30 квітня і до 24 травня своєю харизмою, шармом, привабливістю Ви зможете домогтися більшого успіху в суспільстві і на роботі, ніж могли б очікувати! Але з іншого боку, не перестарайтеся, будьте обережніше з романами заради кар’єри. Це гарний гармонійний час, коли Ви зможете налагодити відносини з керівництвом і вищестоящими людьми. Так само цей, майже місяць, підійде для творчої роботи.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 4 дня – будьте трішки обережніше, маса енергії.

З 11 по 20 квітня – дуже вдалий період у багатьох сферах життя.

З 18 по 25 квітня – обережніше з фінансами і відносинами, не час для судів.

22 квітня, плюс мінус 4 дня – будинок і сім’я, піковий період.

З 28 квітня по 2 червня – обережніше з фінансами.

З 29 квітня по 24 травня – уважніше при підписанні документів і зберіганні їх.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,403