Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Час роботи і приділити увагу здоров’ю. Слід бути обережнішими зі своїм здоров’ям в квітні місяці, можливі кардинальні і раптові зміни, особливо спочатку місяця. У Вас все ще триває активний період в домашній сфері, сподіваюся, що Ви почали ремонт, а не скандали з рідними. Квітень в кінці місяця принесе з собою масу новин, змусить переглянути себе, повернутися назад, а так само внесе багато плутанини в відносини і особисті плани та ідеї.

Вдалий час для вирішення сімейних і фінансових питань з 4 по 8 квітня, цей період навіть згладить інший наступний період, 4-8 квітня трохи сповільнять Ваше «буйство» у фінансовій сфері, яке настане 6 квітня плюс мінус пару днів.

6 квітня, плюс мінус 3 дні – дуже ризикований період, дивіться не потрапте в аварію, не отримаєте травму, не потрапте в неприємності за які потрібно буде заплатити грошима або довгим лікарняним. Цей період дуже небезпечний для фінансових питань, може кредитори змусять Вас, несподівано, заплатити за кредит або будуть інші несподівані витрати. Якщо Ви дуже щаслива людина, то є шанс, на неочікуваний величезний прибуток, допомога від інших, але якщо невдачлива – будьте краще обережні в ці дні. Це стресовий і агресивний час, дуже сильно відіб’ється на Вашій психології, сексуальності, таємниці і бажанні маніпулювати іншими. Не варто просити у інших про допомогу в ці дні, може навіть статися так, що допомогу на яку Ви розраховували Ви не отримаєте. Слід бути обережніше з питаннями спадщини і розділу майна. Цей період дуже буде пофарбований несподіванкою, імпульсивністю, агресивністю, маніпулюванням іншими, бажанням позбутися або ж позбавленням, будьте обережніше до 12 квітня! Відкладіть свої операції (мед) на травень місяць, а краще до червня.

З 6 до 30 квітня у Дів буде фінансовий період, сильно залежить від допомоги і підтримки інших, це гарний час взяти кредити і влізти в борги, крім кінця другої декади квітня. За цей період Ваші витрати можуть зрости, але так само зростуть і доходи за рахунок відсотків, роялті, спадщини, кредитів і боргів. Можете отримати матеріальну або іншу допомогу, гарний час просити про неї. Розберіться зі своїми боржниками, а так само, якщо потрібно, обговоріть з кредиторами продовження термінів повернення кредитів і виплати відсотків.

Більше навчання в період з 6 квітня по 13 червня, хоча з 29 квітня по 24 травня, ймовірно, повернення до старого навчання або вивчення чогось. А так же, більше новин з-за кордону!

Гарний час для вирішення сімейних і фінансових питань – енергії буде достатньо, а так само харизми і сили для схилення на Вашу сторону з 11 по 15 квітня. Ще цей період буде досить романтичним і сексуальним.

Взагалі з 11 по 20 квітня досить гарний час для відносин, кар’єри, сім’ї та фінансів, хоча з відносинами і фінансами після 18 квітня варто бути обережніше! Дорогі покупки, позбавлення від чогось, перезапуск проектів кар’єрних і планів – плануйте на ці 9 днів!

Ще з 6 березня у Дів почався активний період в домашній сфері, маса планів і енергії. Сподіваюся, Ви почали робити новий ремонт, а не скандалити з рідними. Після 18 квітня енергія стане спрямована більше всередину Вас, може Ви і будете злитися на когось із членів сім’ї або їх кривдників, але реакція буде відбуватися з затримкою. Цей період не дуже добрий для нових початків, наприклад, ремонтів – занадто довго він триватиме (ремонт) та й зажадає більше ніж у Вас є. Але з іншого боку ці півтора місяці хороші для дороблення старих ремонтів. До того ж, в ці півтора місяці, можете піднімати старі питання пов’язані з сім’єю і вирішувати їх.

Будьте обережніше в стосунках і особливо у фінансовій сфері з 18 квітня по 25 число, можливі втрати і несподівані зміни. Тримайте свою деспотичності при собі, а так само стримайте імпульсивність. Масштабні розтрати можуть бути з 21 по 25, а злість і ревнощі з 28 по 22.

20 квітня закінчиться період амбвівалентності між максималізмом і мінімалізмом, експансією і стримуванням, період почався 9 березня, перечитайте старий гороскоп. Дихати і будувати плани на майбутнє стане значно простіше.

22 квітня, плюс мінус 3 дні, ці дні посилять всі тренди і психологічний стан, якщо все розвивалося в кращу сторону – покращиться, в гіршу – погіршиться. Для Дів велике значення вони будуть мати в сфері поїздок, навчання і різних новин. Слід особливо приділити увагу до Ваших знань і отриманим новин в ці дні! Добре б запланувати завершення навчання чогось або перехід на новий рівень. Плануйте поїздки на ці дні. У ці дні потрібно бути особливо обережними в сфері відносин і фінансів! Можуть чекати несподівані матеріальні втрати, особливо в дорозі.

Згадайте осінь 2015 року, вересень з 8 по 25 (27) вересня. Той період у Вас повинен був бути оптимістичним, ілюзійним і мрійливим. Цілком ймовірно, що був якийсь внутрішній конфлікт віри, може бути були надто вже масштабні мрії і надії на себе або партнера. Складно сказати, був він у Вас вдалим чи ні. Якщо не вдалим – тоді ймовірно після його закінчення було розчарування в партнері, а може і в самих собі. Зараз цей період повториться з 28 квітня по 2 червня. Слід бути дуже обережними в своїх судженнях, своїх планах і надіях, щоб потім не бути розчарованими. Це романтичний час для відносин, Ви будете готові до інтрижок в ці дні і можете закохатися. Варто бути обережніше в стосунках, дивіться що б партнери не обдурили Вас або Ви самі не обманулись. Будьте обережніше з ворогами. Бережіть репутацію, вона може постраждати. Серйозніше ставтеся до ділової співпраці. У ці дні у Вас буде мільйон планів, але постарайтеся сфокусуватися на найважливіших, не розпиляйтеся. А з іншого боку, ці дні можуть змусити Вас бути дуже індиферентними і ледачими.

З 29 квітня по 24 травня – повернення старих бюрократичних питань, освіти, кар’єрних. Чекайте затримок з інформацією і бюрократією, уважніше вичитуйте договори, не загубіть документи. Ви можете переоцінити й переосмислити себе, стати більш інтровертні і ретроградні в ці дні, повернутися до старого стилю одягу або звичкам. Все нове краще відкласти на дати після 3 червня!

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше, а так само бережіть гроші.

З 6 до 30 квітня – час грошей.

З 6 квітня до 13 червня – час навчання.

З 11 по 20 – хороший період для багатьох чинників.

З 18 по 25 – бережіть відносини і гроші.

22 травня, плюс мінус 3 дні – важливі події в шляху, освіті, важливі новини.

З 28 квітня по 2 червня – час мрій та ілюзій, обережніше в стосунках.

З 29 квітня по 24 травня – повернення до старого і переоцінка себе.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,175