Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Квітень 2015 буде одним з найважливіших періодів у 2015 році для Терезів, чому періодів, тому що все почалося ще наприкінці березня (дивіться мій гороскоп на березень місяць), коли Вашу увагу було звернуто до відносин. А як Ви розумієте, відносини це одна з найважливіших сфер у житті людини, і особливо для Терезів. Але давайте про все по черзі.

3 квітня, плюс мінус 5 днів – важливі події відбудуться пов’язані в сферах «Я» і «Ти», пов’язані з Вашою особистістю і Вашими відносинами. У ці дні Терези будуть дуже емоційні і можете несподівано щось сказати образливе партнеру. До того ж, в цей же період, Ви будете бажати свободи, свободи особистого вираження – індивідуальності. Що теж може привести до розриву відносин. Але є хороша новина, розрив відбудеться в тому випадку, якщо так Вам судилося. З гарним партнером, тим кому Ви довіряєте, навпаки, Ви можете вирішити перевести відносини на новий рівень. Ті події, які відбудуться в ці дні, будуть дуже несподівані і непередбачувані. Самотні Терези можуть знайти свою другу половинку. Не впевнені Терези можуть зважитися зробити пропозицію або розірвати згубні відносини. Але все ж, в ці дні Вашу увагу буде більше звернено до себе, ніж до партнера (до нього вона була звернена в кінці березня). Ви будете емоційні, трохи більше звичайного егоїстичні, примхливі, бажати незрозуміло чого. Одночасно, Ви можете взбунтоватися, стати свого роду революціонером, особливо якщо партнер буде «проти».

Зараз зірки покажуть Вам, що ж Вас чекає. Ви можете як змінити свій імідж, стиль одягу, зачіску, так і партнера. Та й свій світогляд, а так само «реалізацію» себе Ви теж можете вирішити змінити в ці дні. Слухайте свою інтуїцію і пливіть за течією, хоча Ви і кардинальний знак, але зараз краще покластися на долю. Вітри змін, не завжди приємні, але не завжди і погано закінчуються.

Зараз у Вас так само буде і активний, багатий на «досвід», період у фінансовій сфері. До 12 квітня – Ви можете з успіхом знаходити способи як залучати інвестиції у свої проекти, брати гроші в борг. Але хочу зауважити, що з 1 квітня по 12 травня – у Терезів зростуть витрати. Хоча витрати і зростуть, але з іншого боку Ви станете більш активні в «роботі» з грошима, можете почати шукати нові способи позики, кредитування, отримання відсотків по дивідендах, обговорення спільного використання грошей.

Починаючи з 9 квітня Терези відчують, що справи пов’язані з проектами на роботі, здоров’ям, і обов’язками почали розвиватися. Ще з грудня 2014 Ви могли помітити «уповільнення» в цих сферах, складності в досягненні нових результатів, пошуку клієнтів, можливо, ускладнилися хронічні захворювання або повернулися старі. У цей, майже піврічний термін, в названих вище сферах сталося «повернення». Зараз же вони (ситуації в сферах) почнуть розвиватися швидше і простіше.

З 13 по 16 квітня Вас може накрити хвилею туги. Це період, коли Ви більш прагматично поглянете на свої відносини, а так само фінанси. Може бути, зважитеся на шлюб по вигоді, або станете більш стриманими у фінансовому плані.

З 17 квітня по 25 вересня у Терезів буде ще один довгостроковий тренд, пов’язаний з фінансами. У цей період Вам буде складніше знаходити нові джерела доходів, хоча в першій декаді травня у Вас буде короткостроковий шанс, зараз не час шукати нові. Це період, коли потрібно закріпити своє становище, свої способи заробітку грошей. Можете з успіхом повернутися до старих планів із заробляння грошей і ідей, які раніше не могли реалізувати. Але не варто починати нові. Особливо великі витрати і велика активність у фінансовій сфері Вас чекає в період з 16 по 19 квітня.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – фінанси будуть у фокусі Вашої уваги. Це хороший момент, щоб взяти кредит або погасити його. У ці дні Терези можуть знайти способи, як вирішити проблеми з боргами, інвестиціями, кредитами, спадком, розділом майна, роялті, комісіями, виплатами по страхових випадках. Але не тільки фінанси можуть бути в центрі уваги Терезів в кінці квітня. У ці дні Вас може очікувати операція або фізичне каліцтво, будьте обережні. Я не можу сказати, чи варто Вам робити операцію в цей період чи ні, мені не ясно.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів у квітні 2015

З 1 квітня по 12 травня – зростуть витрати, але і більше енергії Ви будете витрачати на пошуки «кредиторів».

4 квітня, плюс мінус 5 днів – складний період, будьте обережніше. Багатий на події в сфері відносин.

З 17 квітня по 25 вересня – повернення старих «фінансових» тем.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – фінанси в центрі Вашої уваги.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,178