Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Тельців, від Марфи Бомбушкар


Місяць квітень обіцяє бути багатим на події, квітень принесе з собою парочку важливих змін, не назавжди, але надовго. До того ж, ці зміни, можливо, стануть саме тими самими зернятками, які з часом принесуть великий урожай або з яких виростить щось важливе. Тельці не любителі змін, дуже навіть противники всього нового, але іноді зміни настають не залежно від того, хочете Ви їх чи ні.

Здоров’я буде однією з важливих тем цього місяця, на початку його і в кінці. Якщо Ваше здоров’я йшло на поправку, після хвороби, то в період з 1 по третьому квітня – буде стрімке і несподіване поліпшення його. А от після третього, побережіть здоров’я. 3 жовтня, плюс 4 дні, вірогідні несподівані зміни зі здоров’ям, в гіршу сторону. У ці ж дні дуже ймовірні травми.

Взагалі період з 3 по 8 квітня дуже складний для більшості знаків Зодіаку (для деяких навіть до 9го числа). Зараз відбувається місячне затемнення, яке завжди дуже емоційне і відбувається моторошний сплеск енергії, так що, навіть спокійні Тельці будуть дуже не спокійні зараз.

Ще раз повторюся, 3 квітня, плюс мінус 4 дні – чекайте змін зі здоров’ям, краще бути обережними.

Але зміни можуть відбутися не тільки зі здоров’ям в ці дні, в цей же період, є велика ймовірність до змін на роботі, обов’язків на роботі і з клієнтами. Якщо Ви хотіли змінити місце роботи, зараз Ви можете нарешті зважитися на це. Або змінити клієнта, або ж клієнт сам піде від Вас. Ви можете сильно захотіти звільнитися від обов’язків, роботи, клієнта. Захотіти свободи або кардинальних змін, що Тельцям не зовсім властиво.

В кінці місяця, з 18 до 20го числа, Вас може очікувати повторення цих ситуацій, які були спочатку квітня.

Доброю новиною є те, що починаючи з 1 квітня і по 12 травня всіх Тельців буде переповнювати енергія. Ви станете більш активними, життєрадісними, сильними, цілеспрямованими, наполегливими. У цей час Тельці стануть більш пристрасними і сексуально активними, охочими до сексуальних утіх. Чоловіки Тельці в ці дні будуть особливо привабливі для жінок. Тельці дуже стримані люди, яких довго потрібно «заводити», але зараз Ви станете заводитися швидше, багато енергії, будьте обережніше, скандали з легкістю зможуть переходити в бійки, та й скандалів стане більше. Особливо сильним буде період з 16 квітня по 25! Вас чекає багато всього!

З 13 по 16 квітня Вас можуть очікувати фінансові труднощі, не час для дорогих покупок. У ці дні Тельці відчують обмеження цього світу, не обов’язково фінансові, просто, щось що Ви планували, думали (наприклад, змінити свій гардероб), хотіли – не вийде отримати. Обмеження можуть бути і в емоційній сфері, в ці дні Вам складніше буде висловлювати свою симпатію, почуття. Але період не довгий, 3 дні – це не багато.

Один довгостроковий період настане 17 квітня і триватиме до 25 вересня. У це півріччя Ви можете переглянути свої існуючі відносини, нинішнього партнера (ділового або коханого) будете більше порівнювати з попереднім. Можете захотіти повернутися до старого партнера. У це півріччя у Ваше життя, по любому, повернеться в життя старий якийсь партнер, а може і не один. Ви більше часу будете проводити зі старими. Навряд чи Ви зможете завести нові успішні відносини. Якщо Ви самотній Телець, навпаки, в цей період Ви не будете хотіти нових відносин і знайомств. Це ж відноситься і до ділових договорів, не час укладати нові, краще повернутися до старих.

В кінці місяця, 20 квітня, плюс мінус 6 днів – найважливіший період для Тельців. Це вдалий час для начал, будь-яких. Від зміни місця проживання і рішення завести дитину, до рішення зробити пропозицію руки і серця. Час глобальних рішень. Це хороші дні, щоб змінити свій імідж. Це той самий філософський час, який допоможе Вам змінити спосіб життя і світогляду, сприйняття світу, якщо Ви цього так давно хотіли. Емоційні дні повні творчої енергії, яку головне направити. Ви можете змінити будь-яку зі сфер життя і самого себе!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в квітні 2015

3 жовтня, плюс мінус 4 – бережіть своє здоров’я. Можете вирішити змінити роботу. Емоційний період.

Головне протриматися першу декаду місяця, другого відпочинете, а третя буде багатою на хороші події.

З 17 квітня по 25 вересня – складніше буде укладати угоди, знаходити нових ділових партнерів. Почнете порівнювати нового (нинішнього) партнера зі старим. Можете захотіти повернути у своє життя старі відносини.

20 квітня, плюс мінус 6 днів – важливий період в переосмисленні свого Я, своїх бажань, цілей, самого себе.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,175