Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


Квітень обіцяє бути місяцем фінансових активностей і можливостей, а так само творчості. Час від часу, в цьому місяці, у Вас будуть періоди, коли Вашу увагу буде звернено на заробіток грошей і їх витрати. Несподівані витрати, найімовірніше саме витрати, Вас очікують на початку місяця (хоча, дуже вже вдалим Рибам, можуть повернути борги або відсотки). Початок місяця обіцяє бути активним і «несподіваним» для всіх знаків Зодіаку, Але ближче до кінця квітня життя стане спокійніше. Чекайте силу-силенну новин, поїздок і спілкування.

Особливо багатим на події буде початок квітня. А так само дуже вдалим буде період з 1 по 4 число, успіх буде чекати Вас в сферах: роботи, здоров’я, обов’язків і фінансів.

3 квітня, плюс мінус 4 дні, як я говорила раніше, чекайте фінансових новин і змін. До 4 квітня, найімовірніше, новини і зміни будуть на краще, але постарайтеся «Не відкусити більше, ніж можете пережувати». А от після 4го квітня, є ймовірність, що новини будуть не настільки хорошими, в порівнянні з тими, що були до. Говорячи про фінанси, я маю на увазі, що це будуть борги, відсотки, ренти, інвестиції, платежі по страхових випадках, спадщина, аліменти, поділ загальних грошей тощо. Ці фінансові питання, на початку квітня, будуть пов’язані з грошима, які Вам не належать, але які Ви отримаєте. Хороший момент взяти кредит або зажадати повернення боргу. Ще раз повторюся, події будуть раптовими і несподіваними.

Не хочу Вас лякати, але будьте так само і обережні в ці дні, щоб не сталося якоїсь біди, раптових змін зі здоров’ям, переломів, операцій. Якщо Ви планували операцію, то варто її зробити до 4го числа, або після 8го. Якщо в ці дні Вас почне турбувати здоров’я, серйозно – йдіть до лікаря.

У ці ж дні Риби будуть досить сексуально активні.

Постарайтеся бути обережніше в період з 5 по 8 квітня, в ці дні у Вас може виникнути, спонтанно, «новий» підхід в заробітку грошей, спробуйте. Пощастить Вам чи ні – залежить від Вашого особистого везіння, але обіцяю, Вам, що Ваші джерела доходів будуть в ці дні сильно трансформовані, в кращу або гіршу сторону.

Хороша новина, ще в грудні 2014 року у Риб почалася тенденція «повернення» до старого, може повернулися Ваші старі друзі або партнери, або Ви вирішили повернутися до старого стилю і звичок за цей час. З грудня минулого року було складно розвивати нові «теми», крок вперед – два назад, та й хандра мучила Вас частіше звичайного. Хочу порадувати, після 9 квітня – життя заб’є «новим» ключем! «Йти» вперед стане простіше і швидше.

Починаючи з 1го квітня і по 12 травня у Вас зросте активність у спілкуванні зі знайомими, угодами і навчанням, а так само зросте кількість поїздок. Вірогідні скандали зі знайомими, Ви швидше будете «заводитися» і бажати відстоювати свою думку. Це гарний час записатися на курси, особливо в кінці квітня! Будьте обережні з 16 по 19 квітня у всьому пов’язаному з навчанням, спілкуванням і подорожами, в ці дні Ви можете взяти на себе більше, ніж зможете зробити. Якщо бажаєте провести бізнес переговори, плануйте їх на період з 20 квітня по 1 травня, можна навіть з 15 квітня, але не «перестарайтеся».

Починаючи з 12 квітня і по 8 травня можете сміливо міняти обстановку в квартирі, вирішувати які шпалери поклеїти, які меблі купити. У цей же період у Вас будуть більш гармонійні стосунки з близькими та рідними.

З 13 по 16 квітня, більшість знаків Зодіаку і Риби в тому числі, можуть відчути проблеми з грошима і у відносинах, Вам буде не вистачати фінансових ресурсів, а у відносинах Ви станете прагматичними, можете погодитися на відносини по вигоді.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – чекайте важливих новин, поїздок. Це хороший період, для отримання нових знань, можете записатися на курси або почати читати нову книгу. Цей же період і особливо хороший для угод з продажу і купівлі. Я б не сказала, що це важливий період, але він принесе купу новин, а так само шансів для ділових Риб.

Кінець місяця, з 28 по 30 травня, обіцяє романтику і мрійливий настрій.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в квітні 2015

З 1 по 3 квітня – досить вдалий, хоча і короткостроковий період.

3 квітня, плюс мінус 4 дні – фінанси, здоров’я, операції – раптові зміни, якщо потрібно робити операцію – то до третього квітня, а не після. Вірогідні несподівані витрати.

З 5 по 8 квітня – будьте обережніше, гарний час для пошуку «способів» (не джерел) заробітку грошей.

З 1 квітня по 12 травня – зросте активність у навчанні, спілкуванні, поїздках і угодах.

З 12 квітня по 8 травня – гармонізація стосунків у сім’ї, гарний час змінити дизайн під дахом будинку.

З 13 по 16 – можливі фінансові проблеми, а так само у відносинах, «скутість» і прагматичність.

З 16 по 19 квітня – не беріть на себе занадто багато.

20 квітня – плюс мінус 4 дні – період новин, поїздок і бажання вивчити, або необхідність, щось нове.

З 28 по 30 квітня – романтика і творчість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,185