Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути дуже вже екстремальним, так що бережіть себе, а так само своїх рідних. Особливо багато уваги буде звернено до будинку (сім’ї) і кар’єри(роботи), будьте обережніше в цих сферах. Головне протриматися до 18 квітня, потім стане набагато легше.

3 квітня, плюс мінус 5 днів, ймовірно, що після місячного затемнення (третього числа), відбудуться дуже важливі і дуже несподівані події вдома, які відгукнуться на роботі. Вдома, відбудуться, несподівані змінні, може і не у Вас вдома, а у Ваших рідних, які торкнуться Вашу кар’єру і кар’єрні плани. Найбільша ймовірність – це те, що станеться скандал з кимось із рідних. Ви можете захотіти кинути свою роботу, і сфокусуватися на родині. Або навпаки, кинути сімейні справи і сфокусуватися на роботі. Раки завжди з болем відчувають будь-які втрати, та й не всі Раки люблять зміни (особливо емоційних зв’язків з членами сім’ї). Зараз Ви дуже емоційні і я б не радила поспішати. Зачекайте до 8 квітня, хоча б.

Я б не радила Вам приймати важливі рішення, а так само брати участь у важливих нарадах в період з 3 по 8 квітня. В цей час Ви не зможете впоратися із зовнішніми ситуаціями. Деякі Раки, які часто дотримуються активної життєвої позиції, дуже ймовірно, самі хотітимуть свободи, позбавлення, революції в сферах сім’ї та кар’єри. Особливо у сфері сім’ї.

Хочу Вас порадувати, останнім часом у Вас, ймовірно, зросла кількість скандалів на роботі, а разом з ними і активність. Зараз цей період закінчиться, скандалів стане менше, на жаль і енергія «піде» з цієї сфери. Починаючи з 1 квітня і по 12 травня, Раки стануть більш публічними, більше часу будете проводити з друзями та в колективі. Можете навіть стати лідером в своєму оточенні.

Після 10 квітня життя буде продовжувати бути активним, Ви будете більше «сяяти» на роботі. Стресовий період закінчиться. А повне розслаблення і спокій настане після 20тих чисел місяця.

Починаючи з 16 квітня по 25 вересня, буде довгостроковий період, за час якого Ви перегляньте своє ставлення до творчості, дітей, любові. За цей час Ви можете повернутися до старих видів творчості, або ж способів виховання дітей. Може бути у Вас виникнуть любовні почуття до старої любові, або Ви будете порівнювати свою нову любов з попередньою. Якщо Ви самотні і нікого не любите, то навряд чи в це півріччя (майже) Ви знайдете свою нову любов. Ваші почуття, бажання нової любові притихнуть.

Так що, складним буде тільки початок місяця і перші дві декади, особливо перша.

20 травня, плюс мінус 4 дні – самі славні дні для Вашого знаку Зодіаку в цьому місяці. У ці дні Ви можете захотіти провести час з друзями. Знайдете нових друзів, якщо захочете.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в квітні 2015

3 квітня, плюс мінус 5 днів – родина буде в центрі Вашої уваги, зміни вдома.

Будьте обережніше до 8 квітня.

З 1 квітня по 12 травня – активність в колективі друзів. Багато енергії будете витрачати на дружбу.

20 травня, плюс мінус 4 дні – колективи, загальні плани, посиденьки, дружба.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 02 квітень 2015 року.

 1. 3 коментарі до “Гороскоп на квітень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар”

 2. Божена в 01.05.2015 | Відповісти

  сьогодні вже травень, з нетерпінням чекаю гороскоп на цей місяць)) раніше Ви писали, що адміністратори планую запровадити форум, де б Ви консультували. Чи ця ідея ще реальна???

 3. Марфа Бомбушкар в 01.05.2015 | Відповісти

  Божена в 01.05.2015, доброї добим Вам.

  Сьогодні вихідний день (1 травня), а я ніколи не публікую гороскопи по вихідних днях та в Воскресіння. Це мій принцип, але я розумаю, що в цьому місяці вони доволі затяжні, тому завтра опублікую їх.

  Що-до форуму поки нічого сказати не можу, так як я погано розуміюсь на всьому цому вебі.

  Але мені пообіцяли зробити сторінку, на якій можна буде задавати запитання.

 4. Руслан в 03.05.2015 | Відповісти

  Дуже круто. Зробіть для Козерога, будь ласка!) Дякую

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 87 T. 0,397