Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Овнів, від Марфи Бомбушкар


Квітень буде «шаленим» місяцем для Овнів, особливо його початок (до 10 квітня) і середина (ближче до кінця з 15 по 20 квітня). Місяць змін, місяць нового. Хоча Овни і люблять зміни, але ті, що будуть на самому початку місяця, будуть не найприємнішими для Вас. Так що, похвилюватися доведеться і не раз. Хочу Вам сказати, що так, нехай ці раптові новини і зміни будуть для Вас «злими», але з часом, подивившись на своє минуле, Ви зрозумієте, що їх результати стали для Вас хорошими, але для цього знадобиться час. Місяць обіцяє Вам: бунтарство, бажання свободи, позбавлення від того і тих, які присутні у Вашому житті, трансформації кар’єрних планів, зміни у відносинах (бажання звільнитися від зобов’язань у відносинах, бажання свободи (особливо якщо у Вас партнер «тиранічного» типу)) . Але давайте про все по порядку.

Спочатку місяці, 3 квітня, плюс мінус 6 днів (найімовірніше після третього квітня) – партнер змусить Вас похвилюватися, особливо якщо Ваш партнер жінка (не важливо, дружина це чи партнер по бізнесу). Ваша увага, бажання, в ці дні будуть спрямовані на партнерство. Ви можете надто вже близько приймати всі образи, будете дуже емоційні. Ймовірно, що несподівано Ви отримаєте якісь новини про свою другу половинку, які Вас шокують. Або ж просто приймете якесь кардинальне рішення щодо відносин. Складно сказати яке саме, це може бути, як раптове рішення зробити пропозицію руки і серця, так і бажання подати на розлучення. Я думаю, що в ці дні Овни захочуть просто свободи, так що, якщо Ви хочете зберегти шлюб, просто їдьте подалі від свого партнера до 10 квітня. Але я зобов’язана Вас повідомити, точніше, повторити те, що писала в перовому абзаці – ті зміни або новини про партнера, які Ви зараз отримаєте – в майбутньому будуть для Вас хорошим результатом. Зараз у Овнів період, коли Ви хочете свободи і змін, дуже сильно цього хочете. Коли Ви бажаєте чогось більшого, нового у стосунках. Якщо Ваш партнер, як і Ви «революціонер», тоді шлюбу нічого не страшно. Але в той же час, якщо Ваш партнер любитель ставити перепони, стримувати Ваші бажання і Вас, ймовірно, Ви підете від нього. Але немає нічого поганого в тому, щоб піти від людини, яка не дає Вам розвиватися або не розвивається з Вами. Вирішуйте самі, як я говорила раніше, зараз час кардинальних змін у відносинах, другий такий період буде в кінці вересня і початку жовтня.

У той же час, в ці ж дні, у Вас може трапитися конфлікт на роботі, з керівництвом. Або якісь трансформації Ваших кар’єрних планів. Може це буде не керівництво, а хтось з Вашої родини, хто у Вас в авторитеті. Ця людина спробує натиснути на Вас, змусити змінитися, а Ви проти цього.

Я не здивуюся, якщо багато жінок Овнів, в період з 1 по 9 квітня вирішать змінити зачіску або колір волосся.

Починаючи з 9 квітня, у Вас зміниться один старий, довгостроковий, тренд. Ще наприкінці минулого року Овни могли відчути проблеми з творчістю, любов’ю. Самотні Овни могли вирішити не шукав нову любов або повернутися до старої. Та й взагалі, це було повернення до старих паттернів в любові, творчості, вихованні дітей і азартних іграх. Якщо Ви намагалися створити щось, придумати нове – отримували багато перепон на своєму шляху. Це ж стосується і любові. Зараз Вас знову чекає успіх у цих сферах: любов, діти, творчість. Ви знову відчуєте, що хочете розширення в цих сферах. Наприклад, завести дитину, написати книгу, закохатися в когось. Особливо сильно це буде помітно в період з 16 по 19 квітня! Найромантичніший період у цьому місяці з 18 по 19 квітня.

Починаючи з 13 квітня по 16 квітня, у Овнів можливе відчуття «покинутості» у відносинах, начебто Ваш партнер не особливо звертає на Вас увагу. У цей період, Ви можете відчувати прохолоду у відносинах. У той же час, Ви станете, на пару днів, більш прагматичними в них, можете навіть зважитися на шлюб по вигоді. А так же, в ці дні, ймовірні проблеми з фінансами, нестача грошей, «стриманість» у грошах.

Починаючи з 17 квітня по 25 вересня очікуйте проблем з «використанням» чужих грошей, таких як: кредити, іпотеки, відсотки, роялті тощо. Це не найкращий період, щоб брати гроші в борг, складно повернути буде його, а так само давати в борг … Доведеться побігати за боржником.

Другий важливий період у Овнів в цьому місяці, дуже схожий на той, який був у районі 21 березня (читайте мій гороскоп на березень місяць), буде з 16 по 20 квітня. Знову, в ці дні, Ви можете переосмислити своє існування. Але якщо в березні це було, скажімо так, грубе і різке переосмислення, то зараз буде трохи легше. Чекайте важливих новин, нових можливостей, ставте перед собою плани на початок чогось нового в ці дні. Не завжди буває так, не щороку, що б зірки два рази на рік робили настільки сильні аспекти, як в кінці березня і наприкінці квітня, для одного знака! Ловіть момент.

До того ж, в кінці місяця, 20 квітня, плюс мінус 4 дні, очікуйте і важливих фінансових новин. Це гарний час для старту нового фінансового проекту. Створення депозиту в банку, рішення накопичити грошенят, пошук нових джерел для заробітку грошей. Цей же період і хороший для здоров’я, в ці дні воно має покращитися. Вдалий момент для дорогих покупок.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в квітні 2015

3 квітня – емоції Вас переповнюють, особливо емоції про стосунки. До 9 квітня будьте обережніше, час радикальних рішень і змін.

З 9 квітня – до Вас повернеться Ваша муза, бажання любити.

З 13 по 16 квітня – утруднення у фінансах і грошах, занадто вже прагматичні.

З 17 квітня по 25 вересня – складніше буде працювати з боргами і чужими фінансами.

З 16 по 20 квітня – знову, як і в кінці березня, переосмислення себе. Але тепер більш «м’яке». Час для масштабних планів і починань.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – фінанси будуть в центрі Вашої уваги. Гарний час для пошуку нових джерел доходів і накопичень. Поліпшення здоров’я.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,178