Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Козеріга, від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути багатим на події в кар’єрній і домашній сферах. При цьому він принесе з собою новий тренд – активність у творчості, любові, азарті, а так само можливість завести дитину. Але про все по черзі.

Козеріги, зараз такий час у Вашому житті, який почалося ще пару років тому, наприкінці 2011 року, коли час від часу у Вас раптово виникають зміни вдома, зміна місця проживання, зміна домашньої обстановки, я писала у Вашому гороскопі на рік, що це багаторічний тренд. Просто іноді він працює «сильніше», а іноді «слабкіше». І, іноді, він як би «віддає» (від слова віддача) по Вашій кар’єрній сфері, іншими словами кажучи Ваша кар’єра стає залежна або «працює» разом з домашньою сферою. Так от, в цьому місяці він знову сильний. Якщо в кінці березня Вашу увагу було звернуто на сім’ю, то спочатку квітня – на кар’єру і кар’єрне зростання, соціальний стан і плани.

3 квітня, плюс мінус 5 днів – чекайте якихось несподіваний ситуацій, які будуть пов’язані з Вашим кар’єрним зростанням, але відізвуться і на домашній сфері. Новини, зміни, минуться несподівано, Ви навіть і не мали жодних ідей, що таке може статися. Вам можуть запропонувати підвищення на роботі, але потрібно буде змінити місце проживання або вдома цим будуть не задоволені. Можливий скандал з жінкою: матір’ю, дружиною, покровителькою або керівницею. Можливо вона скаже, що хоче піти з займаної посади (якщо це керівниця). Може бути й так, що Ви самі захочете звільнитися. Рішення, що приймаються в ці дні, все ж, більше будуть сфокусовані на кар’єрі, а не будинку. Вони будуть несподівані, спонтанні, навіть для такого прагматичного і розважливого знака як Козеріг. У ці дні Ви будете розриватися між кар’єрою і сім’єю.

Довгий час Ви мали «не стабільну» домашню обстановку, яка вимагала рішення. У ці дні Ви можете отримати «осяяння», яке дасть відповіді. 3 квітня, плюс вказаний період, буде багатим на події в домашній сфері, як і весь квітень, але спочатку місяця до 8 особливо «активний період-змін». Ви можете захотіти більше свободи, від домашніх зобов’язань.

Починаючи з 9 квітня, Козеріги, відчують поліпшення в матеріальній сфері, нарешті Ваші труди почнуть приносити доходи. Ще з грудня минулого року, Ви могли, відчувати, що роблячи один крок вперед в заробітку грошей – повертаєтеся назад. Тепер же прогрес буде набагато простіше.

Як я говорила раніше, у Вас настане новий довгостроковий тренд. З 1 квітня по 12 травня Ви станете більш активні в любовній сфері, більше енергії будете витрачати на любов. Станете більш азартними. Козеріги стануть і більш творчими, так що, якщо Ви любите ліпити, обробляти землю, камінь або будь-який інший вид творчості – зараз енергії на нього буде вистачати. Багато Козерігів будуть готові ризикнути і в любові.

З 13 по 16 квітня, буде невеликий період, коли Ви станете ще більш прагматичними у відносинах, можете зважитися на відносини по вигоді. А так же, в ці дні вірогідні матеріальні проблеми, не хватка грошей на бажане, утруднення в отриманні матеріальних благ.

20 квітня, плюс мінус 4 дні, Вашу увагу буде звернено до творчості, дітей і любові. Ви можете знайти свою нову любов в ці дні, або бути в любовному настрої. Це хороші дні для зачаття дитини.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в квітні 2015

З 1 квітня по 12 травня – підвищена активність в любові, творчості і з дітьми.

4 квітня, плюс мінус 5 днів – новини пов’язані з кар’єрою, які відгукнуться і по родині.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – хороший момент для зачаття, ймовірне і нове кохання.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,412