Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


Місяць буде хорошим для Дів, не найкращим, але набагато краще, ніж для інших знаків Зодіаку. Найголовніше в квітні – не ризикувати, а якщо ризикувати, то по-розумному, прораховуючи ходи наперед. Зміняться деякі тренди, в кращу сторону і надовго. Перших дві декади квітня Вашу увагу буде звернено до фінансів і здоров’ю, а остання декада – навчання, договорів та зарубіжжі, але про все по порядку.

3 квітня, плюс мінус 3 дні, очікуйте несподіваних фінансових новин, більшою ймовірності вони будуть пов’язані з Вашими джерелами доходів або способом заробітку грошей, а в меншій з кредитами і заборгованостями. Висока ймовірність, що новини будуть не приємними, починаючи від того, що Вам скоротять заробітну плату і закінчуючи тим, що банк вирішить переглянути кредитний договір. Якщо говорити про борги – прислухайтеся до своєї інтуїції і «провидіння», так Ви зможете знайти рішення, а от логіка зараз не всесильна. Будьте готові до того, що те, що Ви заробили, Вам потрібно буде повернути, оплатити рахунки або просто втратите гроші. Але головне – не переживайте.

Краще всього не шукати нові способи заробітку до 10 квітня, просто відпочиньте. А ось за рахунками краще сплатити, борги зараз Вам не бажані.

До 9 квітня повітря буде занадто наелектризованим і багато знаки Зодіаку будуть це надто вже відчувати, будьте обережні. Зараз багато хто з Зодіакального кола вирішать проявити свою індивідуальність, зробити революцію в чомусь, гнути свою лінію. Так що, кількість ексцесів зросте. Та й взагалі, до кінця місяця, квітень, буде досить буйним.

Як я вже говорила, перші дві декади будуть найактивнішими, а перша і найбільша стресова. Після життя налагодитися.

Один з важливих трендів настане 1 квітня і триватиме до 12 травня, тренд буде пов’язаний з навчанням, поїздками, спілкуванням з іноземцями, судовими розглядами, духовним ростом, а так само договорами. У цей період Ви будете дуже активні в перерахованих сферах життя. Гарний час для написання дисертації чи дипломної роботи. Гарний час для відстоювання своїх прав в судах, особливо в 20тих числах квітня. Ну і звичайно – далекі поїздки. Якщо у Вас раніше на це не вистачало енергії – зараз її буде предостатньо. Так само порадую Дів тим, що з 1 квітня у Вас зменшаться витрати.

Ще наприкінці минулого року, в останньому місяці, у Дів почала відчуватися тенденція, повернення до старих паттернів і відносин. За 4 місяці, Діви, могли повернутися до старих партнерів або не раз згадати про них. Деякі з Дів переглянули свої існуючі відносини. Вам було складніше розвивати існуючі зв’язки, не кажучи вже про те, щоб заводити нових партнерів. Хочу Вас порадувати – це все закінчитися 9 квітня, і розвиток відносин стане швидшим, а так само Ви відчуєте «новизну» у цій сфері. Можете починати будувати нові відносини.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – вдалий час. У ці дні Ви будете сповнені енергії, навіть готові вступити в бій. Це хороший період для розгляду судової справи. Вдалий період для пошуку покровителів якоїсь допомоги комусь. Особливо хорошим буде цей час для письменників Дів, а так само тих, хто пише що-небудь. Найкраще в ці дні почати щось нове. Ну і зарубіжжя Вас повинно порадувати, якщо Ви планували кудись поїхати – зараз саме час. Житті пішло на поправку, час для відпочинку.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Дів в квітні 2015

3 квітня, плюс мінус 3 дні – фінанси, доходи і витрати – неждані.

9 квітня – нарешті закінчитися період нудьги у сфері відносин, Ви зможете знайти щось нове.

1 квітня по 12 травня – маса енергії в навчанні, зарубіжжі, відстоюванні прав.

20 квітня, плюс мінус 4 дні – почніть щось нове в: навчанні, далеку поїздку, пошуку покровителя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172