Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


Квітень буде хорошим місяцем для невгамовних Близнюків. Які так люблять колобродити, сперечатися, люблять зміни і все нове. Місяць буде багатий на творчість, навчання, духовні практики, спілкування. Хоча спочатку місяця у Вас і вірогідний нервовий зрив, надто вже багато всього, різної інформації і новин звалитися на Вас.

3 квітня, плюс мінус 4 дні, особливо плюс – якщо Ви вагітні – бережіть себе! Так, я зобов’язана була почати з цієї фрази. У ці дні відбудуться несподівані зміни у Вашій любові, творчості, авантюризмі. Складні дні, коли емоції будуть сфокусовані на любові, і будуть зашкалювати. Але гарний час для творчості, багато ідей відвідають Вас, головне вибрати бажану. Та й Ви можете захотіти створити революцію у творчості та коханні. А деякі Близнюки, навіть, звільнитися від цього.

Я знаю, що Близнюки люблять все нове і часто міняють партнерів, творчі ідеї, муз. Але може бути, зараз не час? Перечекайте трішки. До 8 квітня у Вас буде занадто вже буйне життя, та може, воно й не буде залежати від Вас, просто зараз такий період у 70% знаку Зодіаку, ось вони і «наїжджають» на Вас. Але ж Ви не вмієте мовчати … Зате після 9 квітня жити стане простіше і друзі будуть Вашою віддушиною.

Спочатку я сказав, що вагітним потрібно бути особливо обережними в ці дні. Це так, особливо після 3 числа. Але я хочу ще додати, що в ці дні Ви несподівано можете виявити що вагітні! Так, саме так, зовсім несподівано і негадано. А ось чи гарний цей час для спроб завагітніти, я думаю – так! Особливо якщо раніше у Вас не виходило, так що поспішіть до 7 квітня, починаючи з третього числа.

Хочу Вас порадувати щодо кар’єри. Ще в минулому році, 2014, в грудні місяці, Ви могли почати відчувати уповільнення в кар’єрному зростанні. Йти по кар’єрних сходах стало складніше, розвивати нові ідеї та плани, домовлятися з керівництвом. Багато Близнюків за цей час могли повернутися до старих планів або роботи (і це добре, Ви хоча б доробили). І якщо й були за цей час шанси на підвищення соціального стану і слави, то лише наприкінці лютого. Але, починаючи з 9 числа, Ваша кар’єра нормалізується. Так що дерзайте, можете починати працювати на підвищення.

Хоча, я б порадила зараз Вам відпочити, травень, починаючи з другої декади, принесе Вам нові сили! Багато чого відбудеться в наступному місяці.

20 квітня, плюс мінус 3 дні – побережіть своє здоров’я. Ви можете відчути якусь нудьгу в цей час, бажання побути наодинці. Але період не великий, так що хороший настрій скоро повернеться до Вас. Це хороші дні для того, щоб подумати про те, що Вас цікавило, розгадати приховані від Вас таємниці та загадки. Якщо Ви думаєте, що хтось бреше Вам – час вивести брехуна на чисту воду. Але, повторюся, побережіть своє здоров’я.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків у квітні 2015

3 квітня, плюс мінус 4 дні – діти, творчість, любов і вагітність – чекайте змін.

З 9 квітня – простіше буде підніматися кар’єрними сходами.

20 квітня, плюс мінус 3 дні – таємниці, загадки – це буде мучити Вас. Захочеться побути наодинці. Не бажано починати хворіти в ці дні і робити операції, хвороба затягнеться.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,392