Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Місяць буде багатим на події і досить хорошим, можуть бути несподівані новини і поїздки. У грудні Вас чекає вирішення питань з творчістю і любов’ю, поїздки та спілкування, навчання. Наприкінці Вас чекатиме хороший період, успішний, хоча необхідно буде поберегти здоров’я, ймовірно виникнуть питання, пов’язані з таємницями і секретами. Можете відправлятися в далеку поїздку в кінці грудня. Грудень розпочнеться з продовження листопадових трендів.

З 9 листопада до 19 грудня у Водоліїв маса енергії і сил, головне не скандальте багато і не травмуйте себе.

З 12 листопада по 8 грудня, можливо, таємні романи. Або бажання побути наодинці.

З 13 листопада по 10 грудня – час трансформувати свої знання і дружбу, а так же зміцнювати їх. Змінюйте свою психологію, працюйте над комплексами та недоліками. Покращувати і зміцнювати свої знання і дружбу можна до 7 лютого, з 14 листопада. Це довгий період, він так само добре вплине на Вашу психіку, кар’єру, фінанси.

До 10 грудня у Вас буде безліч енергії, особливо з 5 по 10 число, піковий період для активності.

З 8 грудня у Водоліїв почнеться гармонійний період, Ви станете більш життєрадісними і успішними, харизматичними. Жінки Водолії відчують на собі його найбільш сильніше, відчують свою привабливість і впевненість у собі. Раджу зайнятися своєю зовнішністю в ці дні. Ви так само більше уваги будете приділяти відносинам і фінансам, успішніше будете в цих сферах, особливо в кінці місяця. Обновіть відносини та фінанси. Гарний час для здійснення покупок. Але не раджу купувати книги і електроніку, а так же підручники і «документи» з 20 грудня по 8 січня. Все інше можете сміливо купувати. До того ж це і любовний період, закохатися саме час або забути стару любов, оновити відносини. Ділове співробітництво буде успішним. Період триватиме з 8 грудня по 3 січня.

Багато новин, а можливо і поїздок з 8 по 15 грудня, досить успішних. Серйозніше поставтеся до своїх планів на майбутнє і друзів, будуйте плани на майбутнє.

З 13 грудня по 13 січня буде надактивний період у Водоліїв, питання будуть виникати в сферах навчання, судів, поїздок, дружби, планів на майбутнє, фінансів, професії і кар’єри. Ви станете занадто вже імпульсивні і непередбачувані, неспокійні. Сам період триватиме з 13 грудня до 23 січня, але після 13 січня зміниться його окрас, до 13 січня він успішний, хоча і несподівано мінливий, а після з 13-23 січня можуть бути проблеми, про це в наступному гороскопі на місяць. А поки, з 13 по 13 – вчіться, подорожуйте, чекайте безліч новин. Прискоряться і кар’єрні питання, репутаційні. Обережніше будьте з іноземними питаннями, обмірковуйте все і не поспішайте. У разі будь-яких проблем звертайтеся до друзів, вони повинні Вам допомогти. Та й часу з друзями Ви будете проводити більше. Час змінюватися і змінювати свій світогляд, коло друзів і плани на майбутнє та професії.

13 грудня, пікових плюс мінус 4 дня і 10-14 днів після – потрібно буде приймати рішення, пов’язані з дітьми, можливо Ви дізнаєтеся про вагітність або зважитеся завести дитину, отримаєте інші звістки, які стосуються дітей. Діти повинні порадувати, приділіть їм час. А так же час для усвідомлення і вирішення питань з любов’ю і творчістю. Можете остаточно закохатися або розлюбити. А ось нові творчі проекти краще не починати, а вирішити, що робити з існуючими. Вдалі дні для азарту, а так само припинення ігор.

Працюйте над своїми страхами і комплексами, розбирайтеся в секретах з 17 по 22 грудня.

З 19 грудня енергії у Вас зменшиться, стане менше напору і всього того, що принесло Вам 9 листопада. Зате зростуть Ваші витрати, навіть потрібно буде витрачати свої запаси, а з іншого боку і зростуть доходи, більше сил будете витрачати на заробіток грошей. Доходи зростуть за рахунок роботи, під лежачий камінь вода не тече. Період буде з 19 грудня по 28 січня.

Відкладіть нові бюрократичні питання, оформлення нових документів, складання договорів та угод з 20 грудня по 8 січня – зробіть паузу і не починайте нового. Завершіть старе. Нові проекти, з перерахованих, не будуть такими як Ви хочете, більше енергії потрібно буде витратити, та потім може і переробляти їх або довше робити. Не купуйте електроніку і книги. З поїздками і відрядженнями вірогідні затримки і будьте більш зібрані, щоб не загубити нічого.

Невеликий приплив енергії у фінансовій сфері з 22 грудня по 4 січня – ймовірно, просто більше будете витрачати грошей.

Дуже хороший період з 23 по 31 грудня (для Водоліїв він довший). Вдалий для відносин, фінансів, дружби, кар’єри, покупок (крім перерахованого абзацом вище), інвестицій, заробітку грошей, пошуку підтримки, любові і ділових відносин, масса новин. Може навіть і для поїздок, хоча навряд чи. Вдалий час для судових питань та з’ясування істини, пошуку справедливості. Та й самі по собі Ви будете більш задоволені життям в ці дні! Піднімайте ціни і шукайте нові джерела доходів. Знаходьте нову любов або забувайте стару, покращуйте стосунки.

28 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – бережіть своє здоров’я, можете бути ізольовані, потрапити в лікарню. Бійтеся в’язниці або втрати репутації. Час подумати про життя, планувати і розібратися в собі. Цей піковий період посилить всі тренди.

Обережніше будьте з фінансами з 30 грудня по 4 січня, щоб не бути обдуреними і не розпиляйтеся ними.

Після 30 грудня Водолії відчують, що життя почало рухатися вперед, закінчився період застою і тупцювання на одному місці. Цей період почався 30 липня 2016 року, але ось він і завершився. За ці півроку Ви багато переосмислили в собі, були більше інтровертні, ніж екстравертністі. Повернулися до багато чого. Але тепер перед Вами нові шляхи.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на грудень 2016

Багато енергії з 5 по 10 грудня.

З 8 грудня по 3 січня – успіх у відносинах і фінансах, романтика, привабливість і харизма.

З 13 грудня по 13 січня – величезний прилив сил, маса новин, поїздок. Період триватиме до 23 січня, але з 13 по 13 у нього іншого забарвлення, позитивний і вдалий.

13 грудня, піковий період плюс мінус 4 дня, 10-14 днів після – любов, творчість, гра, азарт і діти – кульмінація.

З 20 грудня по 8 січня – затримки і проблеми з документами і бюрократією.

З 19 грудня по 28 січня – зростуть витрати, якщо будете працювати – то будуть і більше доходи.

З 23 по 31 грудня – дуже вдалий період! Багато в чому.

28 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – будьте обережніше.

З 30 грудня – після піврічного затишшя і тупцювання на місці, Вам подують нові вітру.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174