Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Важливий і хороший, якщо контролювати і не пускати на самоплив, місяць для Терезів. Активує важливі сфери в житті, що приносить буйство енергії, активності, дій в стосунках і Вашої особи, ставлення до життя, ідеї, впевненість, віру і багато іншого – який змінює і розширює Вас. Ви буде занадто ексцентричні, на подив егоїстичні, готові ламати і змінювати багато. Дуже активний місяць, сил буде багато до 19 грудня, активності – весь грудень. Готуйтеся до праці, любові, романтики, сімейних питань, відносин, навчання і зростання.

Почну з того, що почалося в листопаді і триватиме в гороскопі Терезів до грудня і далі. До 8 грудня у Вас є час прикрасити свій будинок, купити меблі або ще щось, а так же налагодити відносини з сім’єю. До 19 листопада – більше азарту, ризику, інтрижок і дитячих запитань, активності та ініціативності у цих сферах і питаннях.

Два довгих періоду почалися в листопаді. З 13 листопада по 10 грудня – трансформація себе і бажань, планів на майбутнє, ідеалів, ідей, філософії. Зміни в навчанні, сім’ї, планах на майбутнє. З 14 листопада по 7 лютого – зміцнення знань, довгострокові плани (реалізація та планування), філософія, кар’єра і нові впливові знайомі, та й взагалі багато знайомств.

По 6 грудня у Вас буде багато творчих сил, та й приріст значний енергії і активності. Хоча і після до 10 числа Ви будете так само активні, але більше в питаннях відносин.

Багато спілкування з рідними і різних новин від рідних з 3 грудня по 5 січня.

Романтика, закоханості, любов, творчість – все це буде більш яскраво і помітно з 8 грудня по 3 січня, а особливо в кінці грудня! Час оновити любов, творчість. Більше гармонії з коханими. Бажання любові.

Час серйозніше зайнятися кар’єрою, освітою, курсами, питаннями пов’язаними з друзями і судами з 8 по 13 грудня, та й попрацювати над собою. Реалізуйте важливі плани, почніть їх реалізацію.

З 9 грудня по 13 січня – дуже швидкоплинними будуть події пов’язані з поїздками і навчанням, сімейними питаннями і відносинами. Багаторазове прискорення. І це хороший час, до 13 січня, попрацювати над собою і планами на майбутнє, ще сильніше зміцнювати їх і реалізовувати, попрацювати над відносинами і сім’єю. Будь-якими видами відносин, від любові до ворожнечі і звичайно ділової співпраці.

Саме до 13 січня Ви зможете в прискореному темпі розвивати відносини. Тому що з 13 грудня по 23 січня настане збиваючий з ніг період, який до 13 січня не такий страшний. Період з 13 грудня по 23 січня – роздує питання пов’язані з відносинами і Вашої особистістю, прискорить їх. Ви станете більш егоцентричні і ексцентричні, будете хотіти більшого і швидше, менш терплячі. Ви будете дуже вже бажати змін! Як у відносинах (будь-яких) так і в своєму житті. Ці дні небезпечні для сформованих відносин, вірогідні несподівані зміни, як з діловими партнерами так і ворогами, не кажучи вже про інтимні стосунки. Але з іншого боку відносини отримають швидкий розвиток, так що можете і весілля за місяць зіграти, реформувати відносини, а можете і 50річний шлюб зруйнувати. Та й взагалі, життя Терезів буде дуже вже насиченим і мінливим. Час реформ або революцій.

13 грудня, пікових плюс мінус 4 дня і 10-14 днів після – результати в навчанні! Час підбивати підсумки і отримувати оцінки, переоцінювати свої знання і розбиратися з ними. Це саме можна сказати і до поїздок, судів, іноземців, публіцистиці та філософії. Розбирайтеся, усвідомлюйте, вирішуйте. Піковий період дасть масу енергії і посилить всі тренди!

З 17 по 22 грудня – вдалий період для глибокого спілкування з рідними, змін в спілкуванні, позбавлення.

Беріться за складні проекти, чекайте багато роботи, активності на роботі з 19 грудня по 28 січня. А так же скандалів з клієнтами, співробітниками та іншими людьми, з якими Ви працюєте. Період насичений і енергійний, відстоюйте свої права. Можете зайнятися здоров’ям, зарядкою.

З 20 грудня до 8 січня – старі новини або розмови, а може гості, в Вашій родині. Повернення старих новин, період щоб провести переговори по-новому про старе. Відкладіть бюрократичні питання, їх буде складно реалізовувати в ці дні. Буде повернення до старого навчання і таємниць. Не купуйте електроніку і не починайте читати нові книги або вивчати щось. Повторення – мати навчання, поверніться до старого.

Найкращий період для Терезів в грудні з 23 (24) до 30 (28) грудня! Удача і гармонія (при проблемах Ви їх легше перенесете) в любові, фінансах, спілкуванні, навчанні, стосунках. Дуже успішний час, покажіть себе, поновіть себе, покращте себе. Починайте і не бійтеся! Розкривайте! Змінюйте! Міняйте! Дуже сильний час і дуже емоційний.

28 грудня, пікових плюс мінус 4 дня і 10-14 днів після – сім’я і рідні, всі дні будуть присвячені їм, в основному. Новий етап в сімейному житті і ситуації. Може бути переїзд або рішення про нього. Можуть бути нові мешканці у Вас, які залишаться на півроку мінімум. Початок ремонту або покупки нерухомості. Просто новий етап в сімейній сфері, який потрібно почати або прийняти (якщо він прийде сам).

Якщо можете, то відпочивайте з 30 грудня по 4 січня, хоча зараз багато сил і енергії для роботи, але не надірвіться і намагайтеся концентруватися.

Ситуації в відносинах почнуть розвиватися значно швидше після 30 грудня, до цього було якесь уповільнення з 30 липня.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на грудень 2016

З 13 грудня по 23 січня – багато подій у відносинах, так і зміна Вашої особистості. Дуже активне життя.

З 8 грудня по 3 січня – більше любові і романтики.

13 грудня, пікових плюс мінус 4 дня і 10-14 днів після – усвідомлення і результати в судах, зарубіжжі, філософії та навчанні.

З 19 грудня по 28 січня – активніше на роботі і спортзалі.

З 23 (24) за 30 (28) грудня – вдалий час для багато чого!

28 грудня, пікових плюс мінус 4 дня і 10-14 днів після – нові сімейні питання і важливі події в сім’ї.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 3 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,392