Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Грудень буде місяцем нового в навчанні і філософії, а можливі і зарубіжні поїздки або інші питання пов’язані з іноземцями, шукайте нові духовні шляху і наставників. Взагалі місяць дуже вже духовно орієнтований, бажання відпочити від усього, втекти або хоча б закритися. Настане новий час в дружбі, активність. Буде період, який приносить гармонію і успіх для репутації та поваги, кар’єри. Продовжитися час змін в роботі і здоров’ї, та й настануть нові тренди в цих сферах. Постарайтеся відпочити від усього, якщо є можливість.

До 19 грудня у Вас буде продовжуватися активний період в кар’єрній сфері, відстоювання своїх цілей, конфлікти з батьками і керівництвом. Більше уваги будете приділяти своїм планам на майбутнє, більше енергії витрачати на професію. Після 19 грудня до 28 січня Тельці стануть активніше в колективних заходах. Захочете очолити групу друзів і зайнятися груповою творчістю, більше активності і енергії в питаннях дружби і спільних планів. Можуть початися конфлікти з друзями, але можете і очолити якесь співтовариство.

До 10 грудня у Вас йде період трансформації і позбавлення, втрат, в фінансових питаннях і освіті, філософії, що почався 13 листопада. З 14 листопада до 7 лютого – час зміцнювати свою психіку, фінансову сферу (що стосується позикових фінансів і підтримки), покращувати робочу обстановку і проекти, а так же здоров’я. З 14-7 – це хороший період і сильний, перечитайте мій гороскоп на листопад.

Час вчитися з 3 грудня по 5 січня! А з 20 по 8 переучуватися і повторювати. Багато поїздок і спілкування, особливо з зарубіжжям.

Вдалий час для кар’єрного зростання, слідування до своїх цілей, а так само для проектів, що вимагають швидку реалізацію з 5 по 10 грудня.

З 8 грудня у Вас настає період налагодження відносин з керівництвом і батьком, ВІП персонами, якщо Ви ще остаточно їх не знищили, до 3 січня. Вдалий період для ділових переговорів, а до 20 грудня навіть для укладення нових угод і написання контрактів. Використовуйте свою привабливість для кар’єрного просування, харизму для репутації, але не переборщіть. Ймовірний шлюб по вигоді або відносини. Після 20 грудня по 8 січня – нові контракти краще не складати і не підписувати, або бути гранично обережними і готуватися до затримки, та й взагалі бюрократичні питання будуть просуватися довго. З 20 грудня по 8 січня – поверніться до старого.

Серйозніше поставтеся до фінансових питань, розділу майна і сексу з психологією з 8 по 13 січня. З 9 по 13 січня в цих сферах буде прискорення і новизна, новий досвід.

З 13 грудня по 23 січня – час змін в питаннях роботи, здоров’я, психології, таємниць, світогляду і Ваших недоліків, комплексів. Дуже стрімкий період, особливо після 30 грудня, ламає і розбурхує, революційний і масштабний. До 13 січня всі це ще зможете контролювати, а ось після буде дуже вже непрогнозований час. Бережіть свою роботу або будьте готові шукати нову.

13 грудня, пікових плюс-мінус 3 дні і 10-14 днів після – фінансові питання, матеріальні заощадження, інвестиції, система оцінок – отримаєте результати, а так само усвідомлення цих сфер, час подумати про своє матеріальне благополуччя, тверезо поглянути на нього.

З 20 грудня по 8 січня – не починайте нові проекти, а завершуйте старі, повернуться питання пов’язані з творчістю, подорожами, навчанням, зарубіжжям і фінансами. Потрібно буде робити переоцінку цих сфер.

Прилив сил з 22 грудня по 4 січня.

Дуже гарний і життєрадісний час з 24 по 28 грудня! Робіть собі репутацію, покращуйте фінансову сферу, робіть дорогі покупки або інвестиції, просіть про допомогу і підтримку, знаходите спільну мову з керівництвом і важливими людьми.

28 грудня, пікових плюс-мінус 4 дня і 10-14 днів після – новий виток в питаннях навчання, зарубіжжя, судів, будь-яких іноземних питань, новий етап. Вдалий час для нових поглядів на життя, нових прагнень. І дуже багато новин!

Відпочивайте з 30 по 4 січня.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на грудень 2016

З 8 грудня по 3 січня – налагоджувати відносини з керівництвом і використовуйте харизму для репутації.

З 13 грудня по 23 січня – зміни на роботі і зі здоров’ям, прилив сил.

13 грудня, пікових плюс-мінус 3 дні і 10-14 днів після – фінанси.

З 20 грудня по 8 січня – переробляти і переучуватися.

З 24 по 28 грудня – успішний період для всього.

28 грудня, пікових плюс-мінус 4 дня і 10-14 днів після – вчіться новому! Розширюйте свої інтереси.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,413