Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Як і для всього Зодіаку, гороскоп Стрільцям на грудень обіцяє бути позитивним, активним і рішучим, багатообіцяючим. Час зміцнювати і поліпшувати себе, розбиратися з планами на майбутнє і починати їх реалізовувати. Буде перегляд питань відносин, заробітку і кар’єри. Розпочнеться активний сімейний період. Багато подій пов’язаних з любов’ю і інтрижками, закоханостями, друзями, ідеями, планами на майбутнє та творчістю. Весь місяць буде дуже енергійним! Робіть собі ім’я!

До 8 грудня, ще з листопада, у Вас повинен бути період фінансів, покупок, продажів і заробітку грошей, фінансової підтримки. До 19 грудня, з 9 листопада, йде активний період в спілкуванні і поїздках, навчанні. До 10 грудня – трансформації і позбавлення в планах на майбутнє, дружби, та й щодо Вашої особистості, можливі операції або психологічні фрустрації, почалося 13 листопада. До 7 лютого – час зміцнення і становлення себе, поліпшення питань колективів і колективних проектів, а так само зміцнення віри, надії, хороший період, працюйте над своєю професією, почався він 14 листопада. До 6 грудня багато енергії і наполегливості.

У Вас буде більше торгових угод або спілкування про фінанси і заробіток з 3 грудня до 5 січня. А після повтор з середини січня і до самого кінця місяця.

З 8 по 13 (14) Вас може накрити невелика хвиля смутку, розчарування, а так само переосмислення себе і життя. Час задуматися про свою репутацію і працювати над нею. Налагоджувати відносини з керівництвом і батьками, доводьте свій професіоналізм. Зараз хороші дні показати свою компетентність на роботі, не бійтеся брати на себе нові обов’язки і просите про них.

У Стрільців буде великий приплив творчої енергії з 9 по 13 січня, багато подій стосуються дітей, інтрижок, любові, бажання ризикувати і азарту. Та й взагалі великий приплив сил, ексцентричності. Будьте все ж обережніше з інтрижками, якщо вони можуть пошкодити Вам і азартом, до 13 січня все негативне ще можна буде контролювати, а ось після стане складніше. У Вас починається довгий період з 13 грудня по 23 січня, метань, прагнень, великих планів і ймовірно раптових перемикань на інші плани, в сферах дружби і любові, творчості, дітей, колективних заходів. Буде розширено коло друзів, але при цьому і втрачені деякі з них. Буде нова творчість, а й розчарування в старій. Можуть бути інтрижки, бережіть серйозні відносини. Але можуть бути і розчарування в любові і бажання свободи. Ви можете захотіти дитину, раптово завагітніти, але остерігайтеся втратити дитину. Багато подій з друзями і творчістю, дуже багато ризику і готовності ризикувати, це все буде хорошим і контрольованим до 13 січня. А після 13 січня до 23 контролю в творчості, ризику, дітей, інтрижок, азарту буде дуже мало і стане напружений період. Але все одно, це півтора місяці енергії. Тримайте своє буйство і ексцентричність під контролем.

13 грудня, з піком у 5 днів і 12-14 днів після – під час пікових днів буде посилення всіх трендів, після піде спад, але все одно весь період буде звертати Вашу увагу на партнерів і результати в стосунках, стан відносин. Час обміркувати майбутнє, продовжувати або завершувати відносини. Зміцнювати їх або залишити на довгий час такими ж. Зробити пропозицію руки і серця або почати спільно жити. Отримувати результати від Ваших дій. Ворожнеча і ділове співробітництво так само будуть в центрі уваги з подібними питаннями Будуть посилені всі тренди, обережніше з інтрижками.

Час глибоко розібратися в кар’єрі і відносини з 17 по 22 грудня, позбутися, оновити, змінити.

З 19 грудня по 28 січня Ви станете активніше в сімейній сфері, більш скандальні, особливо з рідними. Використовуйте енергію на благо, захищайте рідних і оновлюйте будинок. Досить сил відкидати сніг.

У Вас буде період подумати про відносини і справи сімейні, фінанси, переоцінити їх і порівняти з минулим(и), повернутися до старого і завершити його з 20 грудня по 8 січня. Раджу не починати нові ділові проекти в ці дні, подорожі, купувати електроніку, починати читання книг.

Дуже хороший період з 24 по 28 грудня, любов, романтика, інтрижки, гарний час для покупок. У ці дні Ви будете дуже харизматичні і привабливі, плануйте важливі проекти і переговори на ці дні. Час буде і дуже енергійний.

28 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – нові питання у фінансовій сфері. Під час пікового періоду – маса емоцій, посилення всіх трендів. Постарайтеся почати новий діловий проект, знайти нову роботу в ці дні, знайти хорошого клієнта. Здоров’я має піти на поправку.

Маса новин і час показати себе керівництву з 28 по 30 грудня, покажіть свій професіоналізм і нагадайте про себе важливим персонам.

Будьте обережніше з домашніми справами і конфліктами з рідними з 30 грудня по 4 січня. Дні ліні.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на грудень 2016

З 9 грудня по 13 січня – маса енергії, творчості, любові і особливо азарту!

З 13 грудня по 23 січня – час змін в дружбі і любові, колективах, до 13 січня – позитивних, після складно сказати.

13 грудня, з піком у 5 днів і 12-14 днів після – увага відносинам.

З 19 грудня по 28 січня – енергійність в сімейних питаннях.

З 20 грудня по 8 січня – переоцінка фінансів, відносин, професії, повернення до старого.

З 24 по 28 грудня – позитивний час.

28 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – нові питання у фінансовій сфері.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,382