Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Останній місяць року буде з акцентом на фінансову сферу, особливо витрати, підтримка і поділ майна. Але можливі й фізичні травми, а також психологічні. Можуть бути втрати важливих людей, за Вашим бажанням або без, та й інші втрати. В кінці місяця чекайте безліч новин і знайомств, поїздок і навчання, ймовірно все це буде пов’язано зі старим-новим. Грудень принесе багато сил і бажання ризикувати. Допоможе поліпшити будинок, та й взагалі багато домашньої активності. Хороший місяць, не особливо значний і багато дрібних питань. Але, також продовжує і починає пару важливих трендів в питаннях обов’язків і духовного зростання.

До 19 грудня, ще з 9 листопада, у Скорпіонів активна домашня сфера, більше скандалів, більше відстоювання своїх прав, більше справ домашніх. Вдалий час для оновлення будинку. А з 8 грудня по 3 січня – покращувати будинок, прикрашати його, купуйте штори, квіти, та й все що зробить Ваше житло привабливіше в ці дні. 8-3 вдалий період і для відносин з рідними, примирення, після того як відстояли свої права.

До 13 грудня, з листопада, у Вас йде період якоїсь психологічної та духовної трансформації, а також фінансової та інтелектуальної. Позбавлення, видалення, оновлення, хворобливі фрустрації. Паралельно з цим з 14 листопада по 7 лютого у Вас йде зміцнення віри, планів на майбутнє, таємниць, езотеричного, а також фінансової сфери. У фінансовій сфері прийшла пора зміцнювати і поліпшувати, знаходьте нову роботу і обов’язки за які Вам будуть платити, міняйте свою систему цінностей.

До 10 грудня у Вас буде приплив сил, спочатку духовних і в сімейній сфері до 6 грудня, а з 5 по 10 – енергії на роботі і здоров’я. Беріться за трудомісткі проекти.

Багато новин, поїздок, спілкування і навчання з 3 грудня до 5 січня, починайте нове до 20 грудня. З 20 грудня по 8 січня, навпаки, поверніться до старого, а не починайте нове. З 20-8 будуть затримки з поїздками, бюрократією, остерігайтеся втрати документів і не купуйте електроніку. У січні буде повторення цього періоду, так що 2 місяці навчання у Скорпіонів! Запишіться на курси, а може і саме все так складеться.

Час серйозно подумати про фінанси, доходи та витрати, борги, конструктивно обговорити підвищення оплати або відсотків з 8 по 13 грудня. Фінансовий період досить успішний, хоча після 13 Вас можуть очікувати і витрати. До того ж ці дні підходять для інвестування, поліпшення проектів.

З 9 грудня по 13 січня – вдалий період для змін в сфері роботи і заробітку, інвестування, трудових обов’язків! Маса енергії і величезне прискорення пов’язане з грошима і роботою. Беріть складні проекти, особливо довгострокові. Шукайте нових клієнтів, співробітників. Багато новин і подій в цих сферах. Дуже вдалий час для реформ, можете навіть вибрати зовсім нову сферу для себе. Вже з 11 по 14 грудня буде піковий період, ймовірно навіть довше, коли Ви відчуєте це на собі. Зміни в роботі і обов’язки у Вас будуть все одно.

З 13 грудня почнеться дуже активний період в питаннях роботи і духовної сторони життя, здоров’я. Робота – обов’язки на роботі, нові клієнти, втрата старих, оновлення проектів і початок нових, зміни з співробітниками. Духовна сторона життя – питання езотерики, релігії і віри, Ваших таємниць, комплексів. Здоров’я – слід бути обережніше, щоб не було травм, уникайте навантаження. Цей період буде з 13 грудня до 23 січня. При цьому, до 13 січня Ви зможете легко все контролювати і це буде час зростання, роботи над цими сферами і зміцнення їх. А ось з 13 січня до 23 – будьте обережніше з роботою і здоров’ям.

13 грудня буде перший піковий період, з посиленням всіх трендів протягом 3х днів, і після 10-14 днів – час працювати над своєю психологією, особливо під час пікового періоду. Крім того, ці дні акцентують увагу на питаннях доходів та витрат. Конструктивно підійдіть до своїх бажань і витрат, зменшіть їх і структуруйте. Розберіться з боргами і спадщиною. Розберіться з розділом майна, якщо існують проблеми з ним. Бійтеся травм, зростає їх ризик. Можуть бути й інші втрати.

З 19 грудня по 28 січня – зросте Ваше бажання інтрижок, творчість, азартність. Може бути більше скандалів з дітьми, вимог до них. Слід бути обережніше вагітним, але в той же час і хороший період для спроб завагітніти.

Ще один прилив сил і енергії з 22 грудня по 4 січня, особливо в питаннях любові і творчості, навчання та спілкування.

Гармонійний період буде з 24 по 28 грудня, для Скорпіонів і всього Зодіаку. Для Вас він принесе успіх і гармонію в: сім’ї та справах сімейних, фінансах і заробіток, роботі і здоров’я, таємниці і духовних питаннях, стосунках з коханими і партнерами. Покращуйте ці сфери, знаходите компроміси, збільшуйте їх і оновлюйте.

28 грудня буде другий піковий період, будуть посилені всі тренди протягом 3х днів, і після 10-14 днів – Вашу увагу буде звернено до навчання і поїздкам, багато нових знайомств, багато спілкування і новин. Ймовірно, що це буде пов’язано з чимось старим, перегляд і переоцінка.

З 30 грудня по 4 січня – відпочивайте, хоча можете зайнятися і творчістю, якщо вдасться сфокусуватися. Обережніше з інтрижками, та й взагалі особливо не варто ризикувати.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на грудень 2016

З 8 грудня по 3 січня – покращуйте домашні питання.

З 13 грудня по 23 січня – багато подій, пов’язаних з роботою і здоров’ям, змін, а також фінансами і духовним.

13 грудня буде перший піковий період, з посиленням всіх трендів протягом 3х днів, і після 10-14 днів – витрати і доходи, психологія.

З 19 грудня по 28 січня – любов і інтрижки, творчість і діти.

З 24 по 28 грудня – успішні дні.

28 грудня буде другий піковий період, будуть посилені всі тренди протягом 3х днів, і після 10-14 днів – вчіться і переучуйтесь, новини і спілкування.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 3 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,161