Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Риб, час перепочити і зайнятися колективною творчістю. Відпочивати можете до 19 грудня, а після буде приплив сил, який потрібно використовувати правильно. У середині місяця увагу буде звернено до рідних і сім’ї. На початку грудня будуть тривати багато трендів, що почалися в листопаді. Зміцнюйте свою психіку і репутацію, фінансову сферу і кар’єру до лютого місяця, хоча в фінансах і професії з репутацією можуть бути і втрати. Енергійний, активний, життєрадісний місяць. Багато новин і спілкування, в кінці грудня романтики. Працюйте над відносинами і кар’єрою з фінансами, можуть бути зміни.

Початок місяця для Риб буде досить лінивим, якщо є можливість – відпочивайте. Гарний час для творчості. Бережіть свою репутацію. Гарний час працювати над своєю психікою і недоліками до 6-10 грудня.

Багато спілкування з друзями з 3 грудня по 5 січня, нових знайомств і новин від друзів. А з 18 грудня по 5 січня – повернення старих друзів, а може новини від них. До того ж з 18-5 можуть повернутися старі творчі проекти, які Ви раніше не могли реалізувати, гарний час для реалізації старих ідей.

Приплив творчої енергії з 5 по 10 грудня, гарний час поєднати творчість з фінансами або фінанси з чимось таємним. Можливо таємний заробіток, занадто абстрактно, але вдалий період. Можливі несподівані покупки або пожертвування.

З 8 грудня по 3 січня у Риб буде період, коли самотність буде приносити Вам комфорт і задоволення, самотність буде найкращим відпочинком. Можуть бути і таємні романи в ці дні.

Хороші дні, щоб зайнятися своєю професією і поліпшити свій статус з 8 по 13 грудня. Якщо Вам потрібна допомога в кар’єрних питаннях, можете її отримати, але потрібно буде постаратися. При цьому кар’єрні і професійні питання прискоряться, набагато, можливо повернуться і старі проекти. Можливі складнощі у спілкуванні з керівництвом і батьками, але все одно просіть про підтримку якщо треба.

13 грудня розпочнеться новий важливий і довгий тренд, з тривалістю до 23 січня – цей тренд буде стосуватися Ваших фінансів, особистості, кар’єри і репутації. Пік буде до 13 січня і до 13 він буде більш успішним. До 13 січня, під час успішного етапу, а після 13 до 23 січня напружений період з втратами, але про це буде потім. А поки що, з 13 грудня до 13 січня – направте свої фінансові потоки на професію, кар’єру, репутацію! У фінансових питаннях буде прискорення, можливі несподівані доходи і витрати, пов’язані з професійною діяльністю. Але найголовніше величезний стимул для зростання, професійного і духовного, переоцінки цінностей. Прискорення і оновлення цих сфер – кар’єри, фінансів, Вашого Я і психіки. Вдалий час для важливих проектів. Багато новин і різних подій, не бійтеся змін, до 13 січня все зможете тримати під контролем. Направляйте енергію на роботу.

13 грудня, плюс мінус пікових 4 дня і 10-14 днів після – пікові дні будуть дійсно емоційними і швидкими, так що готуйтеся. Весь цей період – час осяянь, осмислень, розумінь і кульмінацій у відносинах і кар’єрі, професії. Приймайте рішення, переходите на нові рівні. Подій буде предостатньо, головне дійте, Риби часто бувають дуже пасивні.

З 17 по 22 грудня – розбирайтеся більш глибоко в партнерах та сімейних питаннях, поновіть їх, дні підходять і для глибокого спілкування з друзями, групової творчості.

З 19 грудня по 28 січня – період багатий на енергію для Риб, працюйте над собою і складними проектами, робіть зарядку, відстоюйте свої права і бажання. Зросте кількість конфліктів і травм в ці дні, будьте обережніше. Збільшиться Ваше сексуальне бажання, особливо у чоловіків Риб, та й чоловіки відчують себе більш мужніми і сильними. Час бути активними для всіх Риб.

З 20 грудня по 8 січня – не починайте нові проекти, не робіть покупку електроніки і книг. Дні застою і повернення до старих питань пов’язаними з сім’єю, друзями, партнерами. Повернення старих друзів або новин від них, так само і в сімейній і партнерській сфері – повернення старого. Поганий час для навчання нового і бюрократії. Відрядження і поїздки так само можете відкласти. Перегляд і переоцінка відносин і сім’ї.

Дуже багато сил і енергії з 22 грудня по 4 січня! Приділіть більше уваги творчості і друзям. Хоча з 30 по 4 буде ліниво.

З 24 по 28 (30) грудня, а можливо і навіть довше, буде найуспішніший період в цьому місяці. Він буде вдалим для всього Зодіаку. Гарний час для нових стартів, особливо в питаннях фінансів і відносин. Для Риб ці дні гарні для кар’єри і репутації, приділіть їм більше уваги. І навіть якщо в житті складно, все одно Ви відчуєте полегшення.

28 грудня, плюс мінус пікових 3 дні і 10-14 днів після – працюйте над спільними проектами, але нові краще не починати, а поверніться до старих. Час заводити нових друзів. Вдалі дні для планування довгострокових планів. Емоційний період.

З 30 грудня по 4 січня – Вас накриє хвилею ліні і творчості. Не беріть складні проекти, а так само не розпиляйтеся на кілька проектів. Будьте обережніше зі своїми сексуальними бажаннями.

З 30 липня у Риб були проблеми з реалізацією нових фінансових проектів, заробітку грошей і накопичень. Але цей період завершиться 30 грудня.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на грудень 2016

Багато прихованої енергії до 10 грудня.

З 3 грудня по 5 січня – багато спілкування, після 20 числа повернення старих друзів.

З 8 по 13 грудня – працюйте над своїм ім’ям.

З 13 грудня по 13 січня – маса змін і енергії в фінансових сферах, варто звернути фінанси на кар’єру, репутацію, професію. Особливо не ризикуйте.

13 грудня, пік плюс мінус 4 дня, а після 10-14 днів – питання відносин і партнерства.

З 19 грудня по 28 січня – маса сил і енергії.

З 20 грудня по 8 січня – перегляд відносин, дружби, сімейних питань. Відкладіть початок нових проектів, завершіть старі.

З 24 по 28 (30) грудня – найуспішніший період для відносин і фінансів, творчості та багато чого іншого.

28 грудня, пік 3 дні, а після 10-14 днів – дружба і нові плани на майбутнє.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,190