Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Місяць насичений і дуже емоційний, хоча і хороший. Вносить новизну у відносини, а може і нові відносини. Принесе довгий період, зі змінами, в кар’єрі і домашніх питаннях. Настане час вчитися і подорожувати, відстоювати свої погляди на життя. Багато ділових переговорів, контактів і контрактів, як нових, так і старих з кінця місяця. Активніше стануть питання роботи і здоров’я.

Те, що почалося в листопаді і триватиме в гороскопі на грудень. До 8 грудня у Вас є ще час налагодити відносини. До 19 грудня у Вас зросли витрати, більше активності з питаннями боргів, погашення їх і витребування, потрібно бути обережніше і побоюватися травм, можуть бути операції.

До 10 грудня, можливі втрати і трансформації в домашній сфері і відносинах, більше підозрілості і жорстокості, час оновити їх і розібратися з негативом. З 14 листопада по 7 лютого – покращуйте домашню сферу і роботу, здоров’я, зміцнюйте їх, вдалий період. До 6 грудня багато сил для здоров’я і роботи, активності і енергії.

З 3 грудня у Вас почнеться період спілкування, як з улюбленими людьми, так і з діловими партнерами, ділового спілкування, він триватиме до 8 грудня. Багато новин, багато переговорів, обговорення договорів і домовленостей, листування. Постарайтеся все нове почати до 20 грудня, а з 20 грудня по 5 січня повернутися до старих питань, та й буде «повернення» старих новин. З 20 грудня по 5 січня зможете дізнатися щось нове про старе, обговорити і відкоригувати домовленості, але не починайте нові проекти.

Час просити про допомогу і шукати підтримку, брати кредити і знаходити компроміси з тими, кому Ви заборгували, і хто заборгував Вам – з 8 грудня по 3 січня. Істотно зростуть доходи за рахунок боргів і безвідплатної допомоги, вдалий період розділити борги, майно, завершити фінансові переговори.

Гарний час серйозно поглянути на здоров’я і роботу, обов’язки, відносини з підлеглими і керівництвом в період з 8 по 13 грудня. У ці дні може як бути нестача сил і песимізм, так і великий оптимізм, маса енергії – орієнтуйтеся самі, але постарайтеся подумати про довгострокові плани.

Перший новий, середньостроковий період, очікує Раків з 9 по 13 січня, буде прискорення питань, пов’язаних з роботою, професією, репутацією і здоров’ям, можливо щодо старих питань, але і виникнення нових. Вдалий час для проведення реформ, особливо в професійній сфері, постарайтеся поспішити! Тому що стосовно професії, репутації і кар’єри, можуть бути глобальні зміни з 13 грудня по 23 січня, але після 13 січня зовсім контрольовані і не дуже приємні.

Як я писала абзацом вище, з 13 грудня по 23 січня у Вас будуть зміни в питаннях кар’єри, репутації, поваги іншими людьми, але крім цього і в домашній сфері, у відносинах з рідними і домашніх питаннях. Це будуть несподівані зміни, і не зовсім контрольовані, особливо після 13 січня, а ще раніше, після 30 грудня зміни будуть прискорені, події відбуватимуться швидше. Слід берегти свою репутацію, намагайтеся утримувати «масштаби» і не перегинати після 13 січня. До 13 січня, навпаки, час дуже активний і успішний, хоча зміни можуть від Вас і не залежати. У ці півтора місяці Раки можуть змінити місце роботи або проживання, бути занадто вже революційні і нетерплячі, егоїстичні і ексцентричні. Нестандартна поведінка і нестандартні бажання, незвичайні для Вас. Можете вирішити робити вдома ремонт, а може і переїзд.

13 грудня, 10-12 днів після, плюс-мінус 3 пікових дня – будьте обережніше і не потрапте в лікарню або в’язницю, бережіть свою репутацію і здоров’я. Час підведе підсумки щодо Вашого життя, задумаєтеся про нього. Це не депресивний період, а скоріше період духовного зростання, з планами на майбутнє. Можете отримати результати про здоров’я. Буде бажання побути наодинці, можете відправитися в мандрівку.

З 19 грудня у Вас буде період для навчання і відстоювання своїх ідей, боротьби за свою філософію. Більше скандалів з викладачами, менше згоди з ідеями інших людей. Обережніше будьте з судовими питаннями. Період закінчиться 28 січня.

Завершіть старі проекти, закінчите читання занедбаних книг або навчання з 20 грудня по 8 січня. Погані дні для бюрократії, не втратьте документи і перевіряйте точність інформації.

Хороший період для багатьох сфер, гармонія, впевненість, успіх, можливість знайти компроміси, знайти партнерів і фінансову підтримку, та й фінансовий успіх, з 24 по 28 грудня, можливо по 30 грудня. Але, так само, зростуть і витрати, більше інвестування і боргів в ці дні. Успішним, найбільш, період буде для Вашого знака в: сім’ї, кар’єрі, фінансах.

28 грудня, з піком в плюс-мінус 5 днів і 10-12 днів після – відносини, новий рівень у відносинах або нові відносини. Час активно діяти! Розбирайтеся з улюбленими людьми, робіть пропозицію про шлюб. Приділіть увагу діловим партнерам, поверніться до старих проектів і обговоріть їх, можете запустити їх в роботу. Є ймовірність конфліктів, особливо з конкурентами і ворогами, а так само новини від них. Взагалі багато новин і емоцій з приводу відносин в ці дні.

Обережніше будьте з 30 по 4 січня, можуть бути отруєння.

Після 30 грудня прискоритися кар’єрна сфера, репутація і питання професії, у Вас був час обміркувати свої плани на майбутнє з 30 липня, пора отримувати нове.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на грудень 2016

З 13 грудня по 23 січня – активний, дуже, період в сімейних і кар’єрних питаннях, особливо після 30 грудня.

13 грудня, 10-12 днів після, плюс-мінус 3 пікових дня – бережіть здоров’я.

З 20 грудня по 8 січня – відкладіть нові проекти, не починайте їх.

З 24 по 28 грудня – успішний період.

28 грудня, з піком в плюс-мінус 5 днів і 10-12 днів після – відносини.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,164