Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Дуже швидкий місяць для Овнів, майже швидкоплинний. Багато новин, поїздок, інформації, розмов і спілкування. Особливо багато спілкування пов’язаного з соціальним становищем і кар’єрою. Новий виток у кар’єрній сфері, професійної в кінці грудня. В середині грудня – спілкування і новини. Невеликий занепад сил, навіть не занепад, а напрямок активності в скритність, потаємність. Великі зміни, несподівані, щодо відносин і Вашої особистості – довгі тренди, які перевертають і поліпшують. Місяць буде дуже енергійний, хоч може це і не буде так вже явно.

Використовуйте період з 12 листопада по 8 грудня для пошуку компромісів з керівництвом і важливими людьми, батьками, а так само зміцнення і налагодження відносин. Харизму для репутації. До 19 грудня Ви все так же будете активні в колективах, більше часу проводити з друзями і очолювати їх. З 13 листопада по 10 грудня – втрати, пов’язані з відносинами і кар’єрою, трансформації, не беріться за дуже вже масштабне. А з 14 листопада по 7 лютого – час зміцнювати свої зв’язки, особливо іноземні, кар’єру і професію, відносини, а так само оновлювати і змінювати їх.

Багато ділових розмов і новин, пов’язаних з професією і кар’єрою з 3 грудня по 5 січня. Багато відряджень, планів, проектів, справ і обов’язків. Постарайтеся почати все нове до 20 грудня. З 20 грудня по 8 січня буде регрес, повернення до того що було, старі новини, старі завдання. З новими проектами очікуйте затримок і пролонгацій, більше ресурсів зажадають вони, остерігайтеся помилок в інформації. До того ж, з 20-8, повернуться хронічні захворювання і старі хвороби, а так само потрібно буде повторно щось вивчати.

Ну дуже багато сил і енергії з 5 по 10 грудня!

Налагоджувати відносини з друзями і займайтеся колективною творчістю з 8 грудня по 3 січня, можете навіть закохатися в когось із друзів.

Зміцнюйте свої знання з 8 по 13 грудня, хороші дні для подорожей, особливо далеких, публікації книг або подібного, спілкування з керівництвом. Час показати свої таланти!

З 9 грудня по 13 січня – хороший час виробити нові звички, реалізовувати довгострокові плани. Овни такі хлопці, які швидко починають і закидають, але в ці тижні – все розпочате Ви зможете доводити до кінця, беріться тільки за важливе. Сил і енергії буде дуже багато! Тому що з 13 грудня по 23 січня у Овнів починається масштабний період, величезний прилив сил і планів на майбутнє, прагнень і бажань! Який принесе багато змін в Ваш характер і філософію життя, відносини ділові та любовні – ці сфери будуть найбільш акцентовані. Після 13 грудня до 23 січня, Ви станете навіть менш контрольовані, більш егоцентричні і руйнівні, революційні, бажати ламати і змін. Так що постарайтеся працювати з такою масою енергії до 13 січня, поки вона контрольована. Особливо помітний цей період буде після 30 грудня!

13 грудня, плюс-мінус 3 дні піку і 10 днів після – новини, поїздки, навчання. Гарний час підбити підсумки своїх знань, скласти іспити, завершити написання книги або дипломної роботи.

З 19 грудня до 28 січня у Вас буде «видимий» занепад сил, хоча насправді Ви будете досить енергійні, але показувати це не будете. Вогонь буде горіти всередині Вас, а не зовні, якась інтровертність. Духовне зростання, відстоювання своєї віри, робота над своїми комплексами і недоліками в ці дні буде успішна. А ось порушувати закони я не рекомендую, можете потрапити за це в великі неприємності. Та й взагалі, потрібно бути обережніше з фізичними навантаженнями, остерігайтеся переломів і травм. Дуже великий приплив духовних сил! Ви будете майже хрестоносцем. Можливий таємний секс.

Ще один прилив енергії з 22 по 4 січня, хоча з 30 по 4 січня будьте обережніше, остерігайтеся травм (пік) і не порушуйте правила.

Як і всьому Зодіаку, так і Овнам, в кінці місяця хороший період з 24 по 28 грудня – поліпшення психологічні, настрій і радість, успіх на публіці, хороші події і новини від партнерів і друзів, з зарубіжжя, фінансове покращення. Час для серйозних розмов з друзями і партнерами, планів спільних на майбутнє. Фінансовий успіх. Вдалий період для покупок.

28 грудня, плюс мінус 4 дня піку і 14 днів після – нова сторінка і нові початки для професії і кар’єри. Час ставити перед собою нові цілі, братися за нові досягнення. Вдалий період для повторного проходження співбесіди, саме повторного, а не нового, поцікавтеся у роботодавців. Пікові дні будуть дуже емоційні, посилять всі існуючі тренди, чекайте багато новин і розмов, поїздок.

З липня Ваше життя було якесь засмикане, то звичний плин життя, то раптово швидке повернення до старого. Але після 30 грудня відбудеться розворот, життя прискориться.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на грудень 2016

З 8 грудня по 3 січня – дружба і зближення з друзями.

13 грудня, плюс-мінус 3 дні піку і 10 днів після – результати навчання, поїздки, новини.

З 13 грудня по 23 січня у Овнів ну дуже активний період в житті, особливо після 30 грудня, а після 13 січня і не контрольовані! Революцію в студію!

З 19 грудня до 28 січня – відпочивайте, якщо можете, працюйте над вірою.

З 22 по 4 січня – ще один приплив сил.

З 24 по 28 грудня – час успіху, покажіть себе!

28 грудня, плюс мінус 4 дня піку і 14 днів після – нова кар’єра чи професія.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,408