Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Місяць завершить питання дружби і планів на майбутнє, активує сферу роботи і здоров’я. Принесе приємний період для відносин. Переверне знання і погляди на життя, маса новин і поїздок, сексуальний і психологічний період. Прискорить творчість і любов. Хороший грудень, хоч і дуже насичений. Проблеми можуть бути, тільки в не важливих для Левів сферах, хоча кому як.

Багато довгих трендів почалося в листопаді, про які я вважаю необхідно нагадати! До 19 грудня Ви активні в стосунках, з ворогами більш масштабні скандали, з партнерами менш терплячі, з улюбленими більш наполегливі, та й для іншого це все підійде. Скандалів більше, активності так само і напористості, і на Вас тиску більше.

З 13 листопада до 10 грудня – «роздуті» зміни в роботі і здоров’ї, знаннях і навчанні, можливі втрати, а в кращому випадку трансформації. З 14 листопада по 7 лютого – час покращувати і зміцнювати знання і любов, творчість.

Багато роботи і ділових розмов, бюрократії з 3 грудня до 5 січня. Але нову «бюрократію» не починайте з 20 грудня по 8 січня, завершіть краще старі проекти. З 20 грудня по 8 січня повернуться старі робочі питання і про здоров’я, загострення хронічних захворювань. Марний, безперспективний, витратний час для нових проектів і знайомств. Завершуйте старе. Можливі затримки з фінансами і дружбою.

З 8 грудня по 3 січня Ви матимете можливість поліпшити відносини, навіть помиритися з ворогами, знайти компроміси з партнерами. Набути нових партнерів і поліпшити відносини з існуючими, оновити їх. І улюбленими, і діловим співробітництвом. Особливо хороший період буде з 24 по 28 грудня

Можливий занепад сил і депресивний стан з 8 по 13 грудня, слід серйозніше поглянути на любов і творчість, дітям більше присвятити часу. А так же зробити масштабне планування! Слухайте свою інтуїцію в цих питаннях.

Гарний час для любові і відносин з 9 грудня по 13 січня, прискорення і структурування в цих сферах, так і для судових питань та зарубіжних ці дні дуже підходять. Розбирайтеся, плануйте, реалізовуйте плани та ідеї.

Дуже активний період щодо поїздок і навчання, новин, змін в цих сферах, а так само в поглядах на життя і планах на майбутнє буде з 13 грудня по 23 січня. Після 13 січня потрібно бути обережніше, щоб не втратити університет. А так же будуть активні, під час періоду, і несподівані питання судів і філософії, планів на майбутнє. Можуть бути і зміни і революції. Але головне – маса енергії! Пишіть дисертацію, а може кидайте її.

13 грудня, пікових плюс-мінус 3 дні і 10-14 днів після – результати в дружбі і планах на майбутнє. Можете завершити дружбу з кимось, а можете завершити плани або творчі спільні проекти. Прийде вирішення питань і усвідомлення цих сфер. Друзі зажадають уваги, багато новин!

Бережіть своє здоров’я з 17 по 22 грудня, можуть бути операції. Постарайтеся почати їх до 20 грудня, хоча бажано до 18 …

Вас чекає сексуальний період, не стільки бажання, скільки «копання» і «проб» в сексуальній сфері з 19 грудня, а крім цього і в психології, таємниці душі, маніпулюванні. Активність, цілеспрямованість і наполегливість у цих сферах. Варто так само відзначити, що під час цього періоду вірогідні і фізичні і психічні травми. А так же більше витрат, матеріальних, пошуку підтримки, запозичень, втрат. Це все чекає Вас з 19 по 28 січня!

Прилив сил і сексуальності з 22 грудня по 4 січня.

Дуже хороший період для відносин з 24 по 28 грудня, а також фінансів, багато новин, багато бажань, успіху, компромісів, романтики і любові. Ви зможете домовитися про успішні угоди, можете підняти ціни за свої послуги або попросити підвищення заробітної плати, та й так Вам може фінансово повезти. Вдалий час для освідчення в коханні і поліпшення відносин з довгостроковим плануванням. Чекайте приємних новин.

28 грудня, пікових плюс-мінус 3 дні і 10-14 днів після – акцентує увагу на здоров’ї і роботі, щось нове в цих сферах. Може бути новий клієнт, а може і нові обов’язки. Якщо Ви проходили співбесіду або подавали документи, але не отримали результати – нагадайте про себе! Зовсім новий етап в цих двох сферах. На жаль, ймовірно з затримкою. Нові проекти все ж починайте після 8 січня, будуть більш успішні. Але в ці дні чекайте масу новин.

Будьте обережніше зі своїми сексуальними бажаннями і психологічними експериментами з 30 по 4 січня, остерігайтеся отруєнь і наркотичних ефектів. Можуть бути фінансові обмани. Не особливо поспішайте і напирайте в цих сферах.

З 30 грудня сфера відносин почне розвиватися швидше, а так само питання навчання.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на грудень 2016

З 8 грудня по 3 січня – покращуйте стосунки.

З 13 грудня по 23 січня – час змін в навчанні і поїздках, несподівано і масштабно. Обережніше з судами.

З 13 грудня по 13 січня – прискорення питань творчості і любові.

13 грудня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10-14 днів після – результати і усвідомлення дружби і планів.

З 19 грудня по 28 січня – активність у витратах, психології та сексології.

24 по 28 грудня – успіх у відносинах, будь-яких.

28 грудня, плюс-мінус три дні пікових і 10-14 днів після – акцент на роботі і здоров’ї.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 3 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170