Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Багато багатообіцяючий місяць, сила-силенна новин і змін, багато може будуть не приємні, але з хорошими результатами в майбутньому (у професійній і домашніх сфера, в основному). Якщо є можливість – відпочивайте до 13 грудня, у всякому разі бережіть репутацію і здоров’я. Увага буде звернена до кар’єри і сім’ї, роботі та обов’язків, проектам і здоров’ю, видатками та доходами, навчання. В кінці грудня багатообіцяючий період, для глобальних змін для Вашого Я, і багатьох сфер в житті і фінансів.

У листопаді почалися тренди, які будуть тривати і в грудні, а деякі і до лютого.

З листопада до 8 грудня Ви будете відчувати більше комфорту і гармонії, навіть якщо будуть виникати проблеми. Більше уваги і новин в фінансових питаннях і відносинах. Оновіть відносини і фінанси, вдалий час.

З листопада у Вас зросли витрати, це закінчиться 19 грудня, але зросли і заробітки, якщо Ви працювали.

З 13 листопада по 10 грудня у Вас період трансформацій і втрат в професійних питаннях і релігійних, духовних, так і багато іншого (див. гороскоп на листопад). Але цей період буде згладжений іншим, з 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйте і покращуйте свою кар’єру, репутацію, психіку, здоров’я, а особливо з 23 січня по 7 лютого!

До 6 грудня досить активний період, хоча і у всього Зодіаку до 10 грудня буде приріст енергії, великий. У Вас найбільше активності в фінансах і сім’ї.

З 3 грудня по 5 січня – час вчитися практичному, та й взагалі читати, писати, публікуватися. Новому до 20 грудня, а старому (переучуватися або переробляти) з 18 грудня по 5 січня. Багато спілкування, ділового співробітництва, торгівлі, поїздок. Але встигніть до 20 грудня розпочати нові проекти, в січні цей період повториться.

Час робити гроші з 8 грудня по 3 січня, нові джерела доходів, способи заробітку, оновити матеріальну сферу, здійснювати покупки.

У Вас додасться духовних сил з 8 по 13 грудня, час працювати над своєю психікою і здоров’ям. Хороші дні для заняття чимось таємним або езотеричним, для довгострокового планування. А так же зміцнення і поліпшення репутації і кар’єри. Але постарайтеся не перенапружуватися, хоча сил і бажань буде дуже багато.

З 9 грудня по 13 січня Ви відчуєте прилив енергії в сімейній сфері, та й взагалі життя прискориться в багато разів! Багато новин і подій, як в питаннях сім’ї, так і кар’єри. Вдалий період для поліпшення іміджу, але таємно, не особливо хваліться своїм достатком. Та й взагалі, працюйте над репутацією через таємні аспекти, а так само сімейними питаннями, не відкрито. Успіх зараз полягає в секретах, до 13 січня в питаннях сім’ї, а до 7 лютого в питаннях кар’єри. Секрети, таємниці, інтриги. Зміцнюйте і покращуйте ці сфери. І чекайте дуже багато подій і змін!

З 13 грудня по 23 січня – час великих змін в сімейній сфері і кар’єрі, Ви зможете все тримати під контролем до 13 січня, після тримати під контролем сімейні питання стане складніше. Подій буде багато і багато будуть несподівані, після 13 січня будьте обережніше з рідними. А поки, до 13 січня – можна ризикувати. Можуть бути несподівані гості, несподівані події на роботі, кар’єрні злети і падіння, сімейні ексцеси. Занадто все активно і всього багато, багато бажань, багато надій, багато подій. Але, повторюся, до 13 січня всі буде легко, хоча і мінливе і не керовано (а Козеріги таке не люблять). Занадто швидкий період до 23 січня в цих двох сферах, майже Американські гірки, які до 13 січня будуть більш керовані. В кар’єрних сфері втрат бути не повинно, хоча можуть бути кардинальні зміни (звільнення, наприклад), але можете і знайти нову посаду або роботу. А ось в сім’ї зміни занадто неконтрольовані будуть після 13 січня, вже після 30 грудня настане пік «новизни». Це навіть конкретно невимовно, просто багато всього і до 13 січня це буде контрольовано, а після до 23 – ні. Можете починати робити ремонт, переїзд, оформляти документи на будинок, допомагати рідним, а може будете «завалені» новинами від рідних. Вірогідні конфлікти між кар’єрою і сім’єю до 23 січня.

13 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – бережіть свою репутацію і здоров’я, багато роботи і проблем. Чекайте осяянь, слухайте свою інтуїцію і запам’ятовуйте сни! Особливо під час пікового періоду. Цей же пік, підсилить всі тренди, існуючі в гороскопі. Час приділити увагу роботі і клієнтам, співробітникам. Розібратися остаточно з проектами, підвести підсумки. Якщо Ви в пошуку роботи – є шанс її знайти, постарайтеся призначити співбесіди до 20 грудня. Якщо є невирішені питання, пов’язані з обов’язками і роботою, здоров’ям – вони будуть вирішені в ці дні (23-24).

Час трохи песимістичних думок і ідей, недовіри з 17 по 22 грудня. Міняйте свої знання і фільтруйте інформацію, гарний час щоб детально розібратися в них. Приділіть увагу ворогам і тому, кому Ви не довіряєте, розберіться з цим.

Ви станете ще активніше в навчанні і подорожах, початку нових шапкових знайомств з 19 грудня по 28 січня, торгівлі.

З 20 грудня по 8 січня – повернення до старих проектів, книгам, знайомствам, звичкам і ідеям. Гарний час завершити перераховане, повторити, переробити. Але поганий час для нового в цьому, безрезультатний, вимагаючий більше ресурсів, ніж Ви вважали, і часу. Почніть нові проекти до 20 грудня, а не після. Не купуйте електроніку і книги в ці дні.

Багато, дуже багато, сил і енергії з 22 грудня по 4 січня! Хоча з 30 грудня по 4 січня Ви можете її сильно розпорошувати, намагайтеся тоді більше фокусуватися і бережіть свою репутацію, обережніше будьте в поїздках (30-4).

З 24 по 28 грудня буде дуже хороший астрологічний період в цьому місяці, для всього Зодіаку. Навіть при великих проблемах, прийде спокій, умиротворення, гармонія. Можливо, що він триватиме і довше на 2 дня. Він хороший для фінансових питань, покупок і продажів, заробітку і підвищення цін, прохань про підвищення платні, пошуку підтримки, налагодження і поліпшення відносин, розставань і примирень. Для Козерігів він вдалий для кар’єрних питань, репутації і професії. А так же для фінансових питань – найбільше! Здоров’я має порадувати.

28 грудня, пікових плюс мінус 5 днів і 10-14 днів після – найважливіший і дуже сильний період для Козерігів в цьому, що минає, році! Особливо народженим під час пікового періоду. Піковий період буде дуже емоційним, егоїстичним, і як завжди підсилює всі тренди і тенденції. Буде великий приплив сил і бажань! Важливі події, новини, можливості. Починайте довгострокові справи в ці дні, результати яких Ви отримаєте в середині літа. Не розпиляйтеся на дрібниці. Чекайте новин, а краще дійте.

З липня у Козерігів, ймовірно, відчувалися затримки і повернення в сімейних питаннях, а так само у фінансовій сфері. Цьому настане кінець 30 грудня.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на грудень 2016

З 3 грудня по 5 січня – новини, навчання, поїздки, знайомства.

З 8 грудня по 3 січня – доходи.

З 9 грудня по 13 січня – сторазове прискорення життя, духовного світу, кар’єри.

З 13 грудня по 23 січня – багато подій і змін в кар’єрі та сім’ї, до 13 січня хороших і контрольованих. З 13 по 23 січня домашні питання будуть безконтрольними, будьте обережніше, щоб не загубити кар’єру через сім’ї або сім’ю.

13 грудня, пікових плюс мінус 3 дні і 10-14 днів після – кульмінація в питаннях роботи і здоров’я, духовних.

З 20 грудня по 8 січня – займіться старими проектами і знаннями, а не новими.

З 22 грудня по 4 січня – прилив сил і сексуальності, але з 30 по 4 слід їх фокусувати.

З 24 по 28 грудня – вдалий час для дуже багатьох сфер, особливо для фінансів і кар’єри.

28 грудня, пікових плюс мінус 5 днів і 10-14 днів після – нові можливості, переосмислення життя і себе, новий старт.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,384