Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць для Дів, стосується Вашої професії і репутації, кар’єри. А в кінці місяця дітей і любові з творчістю. Багато подій, багато спілкування. Буде період повернутися до старого і розібратися в собі. Буде час заробляти гроші і витрачати їх. Ви станете занадто ризиковані в цьому місяці, так що будьте обережніше.

Почну з триваючих трендів і періодів. З листопада по 8 грудня у Вас більше любові і романтики, інтрижок і гармонії в житті, хороший час для творчості. До 19 грудня у Вас більше сил і енергії на роботі і в питаннях здоров’я, запишіться в спортивний зал або відстоїте кілометрову чергу – це все вийде. А можна і за складні проекти братися до 19.

До 10 грудня у Вас, можуть бути, неприємні зміни у фінансовій сфері, заробітку грошей, трансформації і втрати, період почався ще з 13 листопада. З 14 листопада у Вас є час поліпшити і зміцнити свої фінанси і будинок, розширити їх до 7 лютого.

Гарний час для написання книг, віршів, поем, малювання картин, вишивання, ліплення і всього того, чим так захоплюються Діви – творчості, з 3 по 5 січня.

Час серйозно поглянути на сім’ю і сімейні справи з 8 по 13 грудня, можливо ці дні Вас і засмутять, їх обмеженнями і розчаруваннями, але пора серйозно взятися за сімейні справи. Фінансова сфера повинна Вас порадувати в ці дні. Та й сімейні втрати будуть сприйняті не надто болісно, хоча я не зовсім впевнена в них (втрати).

Сімейна сфера стане ще активнішою з 9 грудня по 13 січня, великий приплив подій і дій, змін і новин, особливо після 30 грудня!

13 грудня, з піком в плюс-мінус 4 дня і 10-14 днів після – професія, повага, батьки, репутація, цілі на майбутнє, нагороди і кар’єра – це зажадає осмислення, прийняття рішень, кульмінаційні дні, завершення з переходом на новий рівень . Отримання результатів. Ті, хто шукає роботу – зможуть її знайти, ті хто знаходиться в стані звільнення – звільнитися. Якщо Ви ведете важливі переговори – укласти угоду або дізнатися їх результати і прийняти рішення. Дуже емоційні дні для Дів, багато кульмінацій в піковий період, необхідність підлаштовуватися під нові обставини.

З 13 грудня розпочнеться один довгостроковий, але сильний період, що стосується сексу, розділу майна, заробітків, джерел доходів, відсотків і підтримки, накопичень, боргів, психологічних трансформацій і перепадів. Пік його буде після 30 грудня, а триватиме він до 23 січня. В цей час в зазначених сферах будуть відбуватися зміни, бажання руйнувати і ламати, нові очікування, нові події і прискорення. При цьому, до 13 січня, Ви ще зможете контролювати питання, пов’язані з розділом майна і боргами, відсотками і підтримкою від інших, домагатися в усіх сферах успіху (хоча будуть і зміни, але не здавайтеся). А ось після 13 січня робочі питання і витрати стануть неконтрольовані. Бійтеся травм, постарайтеся до 13 січня витребувати борги. Детальніше про цей період в гороскопі на наступний місяць.

Час позбавлення від патернів у Вашій особистості, поновлення себе і трансформації з 17 по 22 грудня. Хороші дні для змін у творчості.

З 19 грудня по 28 січня Ви станете більш агресивні в стосунках, цілеспрямовані, менш терплячі до партнерів, активні. Говорячи про партнерів я маю на увазі всіх, з ким Ви співпрацюєте, кого любите і з ким живете, а так же ворогів. Зростуть скандали, Ви сильніше будете відстоювати свої бажання. Буде більше тиску на Вас. Будьте обережніше з дорогими людьми, вчиться прощати і не звинувачувати їх.

Час переосмислити себе, переоцінити, розібратися в собі, повернутися до старого з 20 грудня по 8 січня, особливо повернутися до старого в любові й творчості, а так само Вашої особистості. В меншому ступені в професії і кар’єрі. Це дні повернення до старих звичок, старої любові, а так само переоцінка існуючого. Поганий час для бюрократії, подорожей. Якщо є шанс – йдіть у відпустку! Життя сповільнитися, один крок вперед – два назад.

У всіх знаків Зодіаку буде хороший період з 24 по 28 грудня, у когось довше, так само і у Дів. Особливо щасливий він для Вас буде в фінансах, навчанні, закордонних і судових питань, відносин.

28 грудня, буде новий піковий період плюс-мінус 4 дня, і 14 днів після – новий етап в любові і творчості. Дуже великі шанси на вагітність. Величезні шанси на нову любов або закоханість. Це і емоційні дні, особливо в піковий період. Спробуйте зіграти в лотерею, зараз азарт і фортуна на вашому боці. Почніть новий творчий проект.

З 30 грудня по 4 січня – остерігайтеся обману від партнерів і ворогів, обережніше зі здоров’ям.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на грудень 2016

З 13 грудня по 23 січня – зміни в фінансових питаннях. Бійтеся психологічної кризи і травм, особливо після 13 січня.

13 грудня, з піком в плюс-мінус 4 дня і 10-14 днів після – результати.

З 19 грудня по 28 січня – активніше в стосунках.

З 20 грудня по 5 січня – повернення до старого.

З 24 по 28 – успіх.

28 грудня, плюс мінус 4 дня і 14 після – нове в любові й творчості, вагітність.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 3 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,433