Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий місяць для Близнюків, для розуміння себе і своїх бажань, підбиття підсумків. Час усвідомити відносини і свою поведінку в них, свої бажання, бажання партнерів, а так само бажання які проектуються на партнерів. Усвідомити самих себе. Місяць почне тренд в кар’єрній сфері, боротьбу за місце і репутацію. Продовжить і почне довгі сильні періоди в дружбі і любові. Нова сторінка в роботі і обов’язки, зі здоров’ям. Змусить переосмислити себе і повернутися до минулого. Багато всього буде в гороскопі на грудень.

З листопада по 8 грудня, трішки більше успішний період в фінансових питаннях, особливо що стосуються запозичень і підтримки. До 19 грудня час вчитися, активніше, розширювати і оновлювати свої знання.

13 листопада почався період трансформацій і позбавлення в любові і фінансах, триватиме до 10 грудня. Зміни так само, хворобливі, можуть бути в питаннях дітей і творчості, потрібно бути обережніше до 10 грудня і менше ризикувати. Психологічні фрустрації. Тоді ж, 14 листопада, почався ще один довгий період по 7 лютого, з можливістю поліпшити свою любов і творчість, відносини і кар’єру, особливо кар’єру і відносини! Покращуйте і розширюйте! Беріться за всі можливості.

Хороший період, щоб серйозно подумати над відносинами, провести ділові переговори або обговорити питання з партнерами буде з 8 по 16 грудня, хоча в ці дні можуть бути і деякі розчарування у відносинах, але все ж вони підходять для довгострокового планування. Крім цього, це час настояти на своєму, попросити про щось більше від улюблених людей.

З 9 грудня по 13 січня буде більше подій у відносинах і кар’єрних питаннях, особливо після 30 грудня. Плануйте спільні плани на майбутнє, спільна творчість. Гарний час для укладення шлюбу або заручин. У кар’єрі і відносинах, Вам допоможуть друзі і кохані, діти.

13 грудня, з піком у 5 днів плюс-мінус, і наступні 10-14 днів – розбирайтеся в собі і свої бажаннях. Особливо під час пікового періоду, з його емоційністю. Час завершувати, доводити до логічного кінця питання відносин і планів на майбутнє. Та й взагалі, час кульмінації щодо багатьох питань в житті у Близнюків, а особливо щодо Вашого Я, особистості, поведінки і звичок. Приймайте рішення і дійте. Значніше всього цей період буде впливати на тих, хто народився з 7 по 18 червня. Під час піку будуть посилені всі існуючі тренди.

З 13 грудня почнеться період несподіваних змін і подій, ексцентричності і егоїзму, швидкого розвитку подій і розширення (масштабності) в сферах: дружби, дітей, любові, інтрижок, закоханості, творчості, в якійсь мірі відносин. Він буде до 23 січня, до 13 січня контрольований, а після вже безконтрольний, з піком після 30 грудня! За ці дні будуть масштабні революційний зміни в ці сферах. Вагітним слід бути обережніше. Просто чекайте прискорення і змін, які навіть я спрогнозувати не зможу. Приплив енергії можете витратити на поліпшення відносин, бізнес і любовних.

Ще один період глибоких роздумів, розглядів себе і особливо своєї психіки з 17 по 22 грудня, ймовірно пригнічений стан. Прибирайте в житті все, що віджило своє і марне. Розберіться зі своїми фінансами, витратами і заборгованостями.

З 19 грудня настане півтора місяці активності в професійній сфері, репутації. Відстоювання своїх прав, кар’єрних питань, досягнення поваги і нагород, прагнення до всього цього. Період буде по 28 січня. Намагайтеся зробити якомога більше проектів і реалізувати планів, які мають вплив на Вашу репутацію і кар’єру. Бійтеся скандалів з керівництвом і людьми, які мають владу над Вашою кар’єрою і репутацією.

З 20 грудня життя сповільнитися, розвиток подій. Буде переоцінка себе, повернення до старого або бажання повернутися. Період буде до 8 січня. Не починайте нічого нового, зовсім вже в ці дні, завершуйте старе, закрийте проекти. Ймовірно, ускладнення хронічних захворювань. Майже місяць Ви будете як би топтатися на одному місці. Повернуться старі питання пов’язані з фінансовими домовленостями, погані дні для нових кредитних договорів.

З 24 по 28 грудня – хороші дні, для всього Зодіаку і для Близнюків. Покращуйте і прикрасьте відносини, фінансову сферу, любов, творчість, дружбу. Обговоріть відтермінування по виплатах з кредиторами або процентні ставки. Гарний час для далеких поїздок, зарубіжних тем.

28 грудня і 10-14 днів після, з піком в 3 дня плюс-мінус, акцент на питаннях боргів і розділу майна, психології та сексології. Нові питання виникнуть в цих сферах, але намагайтеся до 8 грудня не укладати нових угод. Потрібно побоюватися травм, не ризикуйте в ці дні, особливо з 30 по 4 січня. Чекайте масу новин, більше деталей про старе. Хороші дні для того, щоб розібратися з перерахованими сферами, інформаційний потік буде дуже насичений. Переломний момент для цих сфер.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на грудень 2016

13 грудня, з піком у 5 днів плюс-мінус, і наступні 10-14 днів – усвідомлення себе і бажань, кульмінація в багатьох сферах.

З 13 грудня по 23 січня – багато змін в дружбі і планах на майбутнє, особливо після 30 грудня.

З 20 грудня по 8 січня – переоціните себе і свої фінанси, повернення до старого, повернення старих трендів.

З 24 по 28 грудня – хороший час.

28 грудня і 10-14 днів після, з піком в 3 дня плюс-мінус – остерігайтеся травм, новий етап у фінансовій сфері і психологічній.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 грудня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,419