Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Конфліктний місяць, особливо з оточуючими Вас, партнерами, сім’єю. Листопад принесе успіх у фінансовій сфері (будуть і не вдалі періоди, але вдалих – більше). В кінці місяця, ймовірно, Терези отримають результат пов’язаний з трудами в кар’єрі і соціальному стані. Бережіть свою сім’ю і будинок, а так само відносини дорогі Вам – грудень принесе довгий тренд, який змінить ці сфери, можливий розрив відносин і втрати у сфері сім’ї.

Конфлікти з сім’єю, та і цілком конфліктний настрій у Вас буде з 3 по 11 грудня! Просто, найбільше конфліктів буде саме з рідними і сім’єю, в домашньому колі. Це досить давлючий період, коли Ви будете злі, але можливо складно буде виражати свою злість на інших.

А ось з 5 грудня по 30 грудня – час заробляти гроші! Гармонія у фінансовій сфері, але будуть і проблемні періоди, не багато але все ж… Уже з 6 грудня до 10 числа – вірогідні раптові, і хороші, новини пов’язані з фінансами, доходами, інвестиціями, а може просто несподівано здоров’я піде на поправку. Ці ж дні вдалі для ексцентричних вчинків пов’язаних з відносинами, несподіваних і революційних. І все б було добре, у відносинах, якби не період з 8 по 15 грудня – час скандалів (особливо після 10 грудня), розглядів, бунтарства, бажання змін, імпульсивних вчинків, несподіваних поворотів подій у відносинах. Це стрімкий період, складний і стрімкий у відносинах, але в цьому місяці почнеться ще гірше… Ці дні з 8 по 15 з їхніми проблемами у відносинах, будуть згладжені іншим вдалим періодом з 9 по 12 число, коли Ви можете сподіватися на підтримку знайомих, які згладять конфлікти. І з 9 по 12 грудня, Терези, будуть в деякій мірі мрійливі, романтичні, «пофігічні» і ліниві, ескапічні.

10 грудня плюс мінус 3 дня – час новин, серйозних і важливих. Час вдалий для ділових проектів, тільки якщо серйозно поставитеся до них! Подивіться і оцініть свої знання, свої практичні знання, які потрібні Вам для життя (не філософію, не щось “повітряне”, а саме практичні пізнання і науки). Час вчити нове і корисне! Є ймовірність того, що почавши вивчати в ці дні щось корисне для життя – Ви досягнете хороших показників в цьому, отримаєте глибокі знання.

Багато ідей, ідеалів, мрій, думок про життя і роздумів з 13 по 16 грудня.

Хотіли розірвати відносини або змінити їх? А може все ніяк не наважувалися на фінансовий проект, точніше навіть не новий проект, а на зміну існуючого – з 16 по 19 грудня, досить вдалі дні для змін у фінансовій сфері і відносинах.

Складний період розпочнеться 18 грудня і триватиме до кінця березня наступного року, для Терезів цей час принесе зміни в сімейній сфері (місце проживання зміните раптово, будинок, рідні змусять похвилюватися, зміни сімейної обстановки) і відносин (любовних, ділових, ворожих – можливі зміни кардинальні у цій сфері, розрив або несподіваний шлюб, несподівані вчинки і позбавлення). У цих сферах Вас чекають позбавлення, в деякій мірі жорстокість, бажання диктувати, бажання міняти, трансформації і революції. Я не кажу, що це буде відбуватися день за днем, будуть «злети і падіння».

Чекайте новин про сім’ю і партнерів з 20 по 23 грудня.

Гарний час для Терезів з 23 по 26 грудня – хороший для заробітку, торгівлі, покупок, освіти, боргів і кредитів, відносин, поїздок, навчання. Хотіли щось купити або укласти діловий договір – вибирайте цей період! Та й оптимізм Вас відвідає «правильний» в ці дні. Для договорів, можна навіть, до 28 грудня!

25 грудня, плюс мінус 4 дні – кар’єра і соціальне становище, досягнення і повагу! Вдалий час для цих сфер, для початку нового або підбиття результатів зі старим, для закінчення і переходу на інший рівень.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в грудні 2015

5 по 30 грудня – час грошей! І освіти.

10 грудня плюс мінус 3 дня – час вчитися важливому!

З 18 грудня до березня наступного року – зміни вдома і в стосунках.

З 23 по 26 (28) грудня – вдалий період для фінансів і гарний настрій.

25 грудня, плюс мінус 4 дні – кар’єра!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,203