Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Місяць важливих рішень! Довгострокових, може бути і навіть на частину життя, якщо знайдете в собі сил! Стрільці славні хлопці, завжди оптимістичні, завжди вірять у краще, і майже завжди все кидають на півдорозі. Але пора і Вам стати серйозніше, цей грудень, якщо складуться обставини – запам’ятається Вам. Фінанси, витрати, кредити, джерела доходів, сім’я, дім, друзі, колектив, плани на майбутнє, надії, ідеали, віра – це все буде в центрі Вашої уваги в гороскопі на грудень.

Нагадаю, що в листопаді почався не особливо приємний тренд, пов’язаний з будинком, Вашою особистістю, доходами і в якійсь мірі кар’єрою – тривалістю до середини місяця.

Вже на самому початку місяця Стрільців можуть очікувати неприємні витрати, пов’язані з друзями або ж просто фінансові втрати – з 3 по 11 грудня. Я б не радила в ці дні здійснювати покупки, і бережіть свої джерела доходів, а так само дружбу. Можливі й неприємні новини, пов’язані з кар’єрою і відносинами в ці дні.

Духовне зростання, психологічне самопочуття, в деякій мірі ідеали – це все з 5 грудня по 30 грудня буде більш гармонійно у Вас, більш ідеалістично. У той же час, можливі, таємні романи в ці дні.

Маса імпульсивності та енергійності, позитивної, накриє Стрільців з 6 по 10 грудня – це ще й час показати себе з несподіваного боку.

Але не тільки особиста енергія буде у Стрільців, а ще й енергія пов’язана з любов’ю, дітьми, творчістю, друзями, планами, колективом ризиком в період з 8 по 15 грудня. Вагітним Стрільцям слід бути обережніше в ці дні! Це час несподіваних вчинків, дій, ексцентричності та егоїзму! Можливі конфлікти з друзями та коханими, можливо, що в ці дні Ви зможете зробити багато пов’язаного з перерахованим або зруйнувати.

10 грудня плюс мінус 5-6 днів! Це той період, про який я говорила спочатку гороскопа на грудень для Стрільців – час важливих рішень! Можливо, що деякі з Вас будуть прибувати в розгубленості (а може і вже прибувають в ній), а хтось буде занадто вже оптимістичний (та й по життю він сповнений оптимізму), але послухайте мене, ці дні дійсно важливі для Вас. Саме в цей період Ви можете почати щось нове, зважитися на щось важливе, взяти відповідальність на себе! Дії, які будуть відтворені Вами в ці дні, в майбутньому дадуть важливий результат! Але тільки якщо Ви до цього поставитеся серйозно і з відповідальність! Але якщо ж в майбутньому Ви раптом вирішите «закинути» або переключіться на інше, що ж, Ваша доля у Ваших руках … Час Стрільцям стати серйозніше і відповідальніше, а інакше доведеться платити за рахунками.

Оптимізм буде Вас розпирати з 13 по 16 грудня, або ж буде величезний песимізм. Одне можу сказати, не впадайте з крайності в крайність. І порадити – не беріть занадто багато чого.

Гарний час для фінансів з 16 по 19 грудня, реформування своїх фінансів, трансформування.

Реформуючий, революційний, диктаторський, позбавляючий період настане 18 грудня і триватиме до весни 2016 року. Для Вашого знаку Зодіаку, найвірогідніше, він буде пов’язаний з творчістю, дітьми, фінансами (джерелом доходів і заробітком), азартом, ризиком, любов’ю. Можливо, що в цей час Ви зміните свою любов, місце роботи, творчість. Це не зовсім вдалий час для спроб завагітніти, а вагітним в ці місяці потрібно бути обережніше. У всіх цих сферах відбудуться зміни.

Вже з 20 по 23 грудня у Вас можуть відбутися зміни у відносинах і кар’єрі. А ще буде багато несподіваних новин.

Ви станете більш гармонійні, харизматичні і привабливі з 23 по 26 грудня, це вдалий час для відносин і покупок, а так само для вирішення конфліктів пов’язаних з кар’єрою. У відносинах з партнером і сім’єю настануть успішний період з 24 по 28 грудня – час розширення, нового, що так люблять Стрільці.

25 грудня, плюс мінус 3 денному – вирішення фінансових питань пов’язаних з боргами, кредитами, позиками, відсотками, спадщиною – якщо є проблеми то в ці дні Ви зможете знайти рішення ім.

Конфлікти з партнерами та сім’єю розпочнуться 26 грудня, а «пік» буде з 28 і по 2 січня. Постарайтеся знайти золоту середину, все ж скоро новий рік.

Новий рік Ви зустрінете дуже добре! З 30 грудня по 24 січня 2016 року – Стрільці стануть більш харизматичні, привабливі, товариські, гармонійні і готові до компромісів, в той же час схилі маніпулювати іншими і «ніжно» управляти. Це дуже хороший час для дівчат Стрільців, які стануть у багато крат привабливіше для протилежної статі, в якійсь мірі і для чоловіків Стрільців. Для жінок Стрільців цей період вдалий для зміни іміджу, стрижки, гардероба.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 5-6-7 днів – найважливіше час у році для старту! Тільки будьте серйозніше!

З 18 грудня по весну 2016 – час змін у фінансах, творчості, любові.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – фінансові питання.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,407