Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Як би це не було дивно, хоча світ і буде валитися навколо, але для Скорпіонів особливо страшного гороскоп не обіцяє на грудень. Виникатимуть питання фінансів в середині місяця, настане довгий тренд пов’язаний з роботою і навчанням, можливо добре поскандалите з сусідами, а в кінці місяця досить вдалий період для прийняття рішень пов’язаних з освітою і зарубіжжям. Місяць конфліктний, але Ви можете вийти переможцем. Грудень принесе довгий тренд пов’язаний зі здоров’ям, роботою, освітою і Вашим Я.

Конфліктний період з 3 по 11 грудня, особливо яскраво будуть помітні конфлікти на роботі, з сусідами, та й взагалі Ви будете надто вже ярі, та й зі здоров’ям можуть бути проблеми. Бережіть себе, не час для операцій, але якщо притиснуло …

Хороший період почнеться для Скорпіонів 5 грудня і триватиме до 30 грудня! У цей в ці дні Ви будете більш романтичні, готові до компромісів, менш скандальні, більш привабливі для протилежної статі, будете бажати відносин, поліпшення існуючих або набуття ж нових, вдалий час і для фінансів (загальна тенденція, хоча будуть і проблемні дні). Жінки Скорпіони в цей час відчують свою жіночність, впевненість у своїх жіночих чарах. Час шукати нові відносини, як любовні так і ділові!

Гарний час для того щоб показати себе на роботі і вдома з 6 по 10 грудня, в цей же час вірогідні раптові приємні зміни вдома! Хоча сферу роботи «зіпсує» інший зоряний аспект. З 8 по 15 грудня Скорпіони стануть занадто запальні, імпульсивні, складно буде контролювати свою поведінку і енергію. У цей час стережіться фізичних травм, обережніше водите машину. У цей же період можливі раптові захворювання або діагностика прихованих хвороб. І цей же період принесе проблеми на роботі, Ви можете навіть вирішити змінити свою роботу або проект, або клієнт піде на скандал з Вами, а може керівник – іншими словами кажучи – несподіванки і агресивність очікують Вас на робочому місці. Хоча, в якійсь мірі, цей період 8-15 буде згладжений іншим з 9 по 11 грудня.

Час романтики і любові, творчості з 9 по 12 грудня. Дівчата Скорпіони особливо привабливі будуть в ці дні, чарівні і мрійливі.

10 грудня плюс мінус 3 дня – час фінансів, оцінити свої фінансові можливості і, ймовірно, відчути і усвідомити фінансові проблеми. Це не те, щоб поганий період для фінансів, просто зараз настав час серйозно на них глянути. Поглянути, оцінити, вирішити і почати діяти. Можливо, змінити місце роботи або отримати нову кваліфікацію, або спробувати зміцнити свої фінансові джерела, способи заробітку. Дуже хороший період для серйозних початків в зароблянні грошей: зміни роботи, підвищення кваліфікації, перегляду джерел доходів.

Не беріть на себе занадто багато чого в фінансах і дружбі, надто вже великий оптимізм у цих сферах буде з 13 по 16 грудня.

Сексуальний час з 16 по 19 грудня. Але в той же час – він вдалий для зміни відносин, позбавлення чогось пов’язаного з відносинами і фінансами, психологічної трансформації.

Складний і довгий період розпочнеться 18 грудня і закінчитися в кінці березня 2016 року. Він буде «фоновим», будуть підйоми і зниження енергійності у нього, перший підйом буде наприкінці грудня, потім в січні та березні. Цей час для Скорпіонів буде позначено змінами на роботі, в освіті, подорожах на маленькі відстані, справами сусідськими, здоров’ям і звичайно – самотрансформації. У цей час Ви станете більш егоїстичні, менш цілеспрямовані, більш ексцентричні, диктаторські, будете бажати ламати закони і правила, а не слідувати їм. У цей довгий час, дуже ймовірно, що Ви зміните місце роботи (може просто виженуть Вас звідти), стережіться травм (будь-які травми будуть дуже серйозними), ну і самі сильно поміняєтеся.

Поганий час для фінансів з 20 по 23 грудня, можуть бути несподівані втрати.

А ось з 23 грудня і по 28 – хороший час для фінансів, покупок, підтримки, та й оптимізму у Вас додасться.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – виникнуть питання, пов’язані з багатьма сферами (перерахую пізніше), якщо не виникнуть – то самі почніть доводити бажане до результату! Це гарний час для суда, освіти, зарубіжжя, наставництва, філософії та світогляду.

Після 28 грудня, знову, настане складний період для фінансів – можливі втрати, з 28 грудня по 2 січня – бережіть свій гаманець. В цей же час, вірогідні, і скандали з друзями.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні – серйозний час для фінансів.

З 18 грудня по березень 2016 року – зміни з роботою і своєю особистістю, можливі несподівані і великі проблеми зі здоров’ям.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – суди, освіта, світогляд, зарубіжжі, філософія – отримуйте результат.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,418