Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Сильний місяць для Раків, наприкінці грудня Вас чекає важливий період, час прийняття рішень, отримання результатів, усвідомлення себе і своїх бажань, а так само маса емоцій. Але і в цілому весь грудень буде досить емоційним місяцем. Продовжиться тренд активності у сімейній сфері, після 5 грудня скандалів стане ще більше. Продовжиться, до середини місяця, незрозуміла ситуація з роботою і партнерством, а так само здоров’ям. Місяць принесе новий, довгий і революційний, тренд пов’язаний з кар’єрою і соціальним становищем, та й багато чого іншого чекає на Вас в цьому грудні. Бережіть своє здоров’я і сімейні відносини в грудні.

Вже спочатку місяця можливий тиск на партнера чи з боку партнера, скандали і сварки з 3 по 11 грудня, а так само з членами сім’ї. Але це тільки початок попереду ще багато скандалів у сімейній сфері, особливо після 5го грудня, а найяскравіший і скандальний період буде з 8 по 15 грудня. Цей же період, з 8 по 15 грудня, до того ж принесе і сверхмірну активність, з ймовірними спорами на роботі і в питаннях кар’єри, ну і знову з партнерами (не тільки подружжям) та родиною. Хоча, з 6 по 10 грудня, у Раків є можливість показати себе на роботі, довіряйте своїй інтуїції в ці дні вона підкаже Вам як правильно вчинити, по-новому, щоб заслужити повагу на роботі і шану.

З 5 по 30 грудня – більше творчості, любові, більш приємні стосунки з коханими і дітьми. Гарний час для творчих особистостей, а особливо з 9 по 12 грудня! Творіть в ці дні, любіть. А так само хороший період для любові з 16 по 19 грудня, менш творчий, але більш пристрасний.

10 грудня плюс мінус 3 дні – поставтеся в ці дні з більшою серйозністю до свого здоров’я! При підозрі на щось, найкраще, продіагностуйте у лікаря. Будь-яке нове захворювання в ці дні принесе багато проблем, хронічні недуги, так само, можуть дати про себе знати. Вірогідні, не зовсім приємні звістки, пов’язані з роботою і обов’язками! Можливо, на Ваші плечі ляже новий вантаж обов’язків на роботі або інші обмеження, а так само незадоволення роботою і робочим місцем. Ви можете зважитися змінити роботу в ці дні, спеціальність, посаду. Це час серйозних вчинків, рішень, подій пов’язаних з роботою і здоров’ям, поставтеся до всього цього з відповідальністю, щоб отримати хороший результат. Якщо де Ви пустите все на самоплив, побажаєте уникнути відповідальності – Вас чекають дуже погані плоди.

Більше новин про важливих для Раків людей (ворогів, ділових партнерів, подружжя, близьких друзів) з 10 по 2 січня. А так само більше спілкування з перерахованими.

Не перестарайтеся на роботі, зі здоров’ям (наприклад, в спортзалі), освіті і поїздках (в дорозі) з 13 по 16 грудня, в ці дні Ви будете надто вже оптимістично і масштабно ставитися до цих сфер.

Змінюючий період настане у відносинах, кар’єрі, навчанні, фінансах з 18 грудня і до весни, березня, 2016! Це період психологічних трансформацій, зміни (позбавлення і революції) у відносинах, кардинальних змін у кар’єрній сфері (досягнення, повага, соціального стану – у цих сферах вірогідні несподівані зміни, позбавлення від чогось). Вірогідні і зміни у сфері фінансів – боргів, кредитів, спадщини. Ви можете бути занадто грубі, деспотичні, диктаторські у відносинах з партнером і колегами. Говорячи простими словами – ці сфери сильно поміняються! У цей довгий період вагітним жінкам-Ракам слід бути обережніше!

Не час для покупок і поїздок з 20 по 23 грудня, можливо, що Вам несподівано потрібно буде щось вивчити!

А от з 23 по 28 грудня – якраз саме той час, для поїздок і покупок! Навчання, спілкування, відносин! Дуже вдалий період для фінансів!

25 грудня, плюс мінус 5 днів – важливий час для Вашого Я. Вашого розуміння себе, Ваших бажань, прагнень, поведінки, життя, місця проживання – для дуже багато чого. Можливо, в ці дні Ви отримаєте результат тих дій, початків, які скоїли в середині липня 2015! Це гарний час переглянути і усвідомити свою поведінку, змінитися, змінити своє життя в будь-якій сфері.

І, знову, не зовсім вдалий час для поїздок і покупок з 28 по 2 січня! Будьте обережніше в дорозі!

З 30 грудня і по 24 січня настануть більш гармонійний період на роботі, у спілкуванні з колегами і клієнтами.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні – робота, обов’язки, здоров’я.

25 грудня, плюс мінус 5 днів – час результатів!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 03 грудня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168