Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Грудень – складний і важливий місяць для Вашої кар’єри і Вашої особистості, настане середній, але сильний тренд, який все це змінить, зруйнує, розірве і зробить зовсім іншим. У грудні продовжиться тренд, пов’язаний з відносинами, який почався ще в листопада – сверхмірна активність у сфері відносин, але з 3 грудня скандалів вже стане значно більше. Гороскоп обіцяє бути веселим, так що готуйтеся!

Вже з 3 по 11 грудня Вас чекає хвиля скандалів з партнерами і на роботі (у сфері кар’єри), можливі великі скандали з батьками та керівництвом! Ви можете відчувати великий тиск на свою кар’єру з боку партнера, вимоги від нього вчинити так як хоче він.

Після 5 грудня у відносинах буде більше агресивності, палкості, егоїстичності. Але з іншого боку, з 5 грудня і до 30 грудня Ви станете більш успішні у фінансовій сфері, особливо з усім, що стосується боргів і пошуку підтримки (допомоги) від інших людей. Гарний час взяти кредити і попросити про підтримку!

Згладжувальний період, період впевненості в собі і своїх можливостях буде з 6 по 10 грудня. Але в той же час цей період принесе і багато імпульсивності, активності, можливо навіть безсоння!

Я б сказала, що початок місяця, перші 2 декади, у Овнів будуть дуже вже скандальні, нервові, стрімкі.

Ще один не особливо приємний період, пов’язаний з відносинами і Вашою особистістю триватиме з 8 по 15 грудня, знову Вас чекають скандали з партнером. Це дуже стрімкий, егоцентричний, імпульсивний час, коли Ви будете заводитися з півоберта! Дуже складно буде тримати емоції під контролем. Можна сказати, що це навіть буде піковий період скандалів у грудні, коли Ви будете сваритися і з партером і з керівництвом (вищестоящими людьми, батьками), так як цей період 8-15 матиме вплив і на сферу кар’єри та соціального стану. Це піковий час! При всьому цьому, бережіть своє здоров’я і будьте обережніше – можуть бути раптові травми.

Хороший період для творчості з 8 по 12 грудня.

10 грудня плюс мінус 3 дні – поставтеся з усією серйозністю до таких сфер: освіта, подорожі, наставництво (керівництво), філософія, суди! Це дуже серйозний час для цих сфер, будь-які нові початки матимуть важливі наслідки! При цьому необхідно поставитися до цього всього з великою серйозністю! Це час, коли Ви можете розчаруватися в перерахованих сферах, відчувати незадоволення в них – песимізм, стриманість, обмеження. Але повірте, прикладіть зусилля і все буде добре!

Багато-багато новин про кар’єру і соціальний стан, спілкування з керівництвом у ВІП-персонами з 10 грудня по 2 січня 2016!

Оптимізм і веселощі в сферах здоров’я, роботи, подорожей, судів, освіти – бажання більшого, прагнення до експансії або ж навпаки – ліні, в період з 13 по 16 число, не перестарайтеся і не лінуйтеся!

Гарний час для зміни і трансформації, а також позбавлення від зайвого і віджилого своє у відносинах і фінансах з 16 по 19 грудня.

Складний період для Вашої особистості (само буття, самоідентифікації, сприйняття себе, відчуття себе, свого стилю, манери), а так само для кар’єри (соціального стану, відносин з ВІП персонами, батьками, різними державними структурами) буде з 18 грудня по березень 2016 року! Це час великих, значних, несподіваних, імпульсивних, хворобливих змін у цих сферах. Ви можете втратити своє соціальне становище, можете зважитися на кардинальну зміну своєї зовнішності. Цей період небезпечний травмами. Він подібний до того, що був у Вас зимою 2013-2014 року.

Вдалий період з 23 по 28 грудня, особливо для купівлі та продажу, фінансів, відносин з коханими людьми і діловими партнерами, поїздок і навчання, здоров’я і роботи, а так само судів.

25 грудня, плюс мінус 4 дня – час приділити сім’ї! Ви давно планували щось зробити або завершити, розібратися з якоюсь ситуацією, що склалася, усвідомити сімейну сферу. Це не поганий час, навіть вдалий, для вирішення сімейних питань. Питань пов’язаних з житлом, батьками, членами сім’ї, місцем проживання.

Вдалий час для подорожей, спілкування з іноземцями, розглядів у судах, навчання – буде з 30 грудня по 24 січня. Звичайно, буде і пару неприємних періодів, але вони будуть всього на кілька днів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні – серйозніше поставтеся до освіти, зарубіжжю, судам.

З 18 грудня по весну 2016 року – зміни в особистості і кар’єрі.

25 грудня, плюс мінус 4 дні – сім’я!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога українською мовою – 04 грудня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,182