Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Складний час для кохання, і творчості, це довгий тренд до 2017 року, але зараз він буде дуже відчутний. Любов, діти, творчість – зверне увагу на себе в середині місяця. Робота, здоров’я, подорожі, освіта, сім’я – це все, так само, матиме значення для Левів в грудні. Сім’я стане одним з основних питань, трендів, у житті Лева до лютого місяця.

Вже спочатку місяця, з 3 по 11 грудня очікуйте скандалів пов’язаних з роботою і обов’язками. Цей же період не зовсім вже хороший для поїздок і освіти, а так само для здоров’я. Будь-які операції краще перенести на більш пізні числа грудня.

5 грудня буде початком періоду присвяченого родині, який складатиметься з «двох фаз», перша буде з 5 по 30 грудня – час гармонії, любові, пошуку компромісів у сімейній сфері. За цей період Леви можуть обжитися різним добром, прикупити фіранки, посуд, меблі, та хоча б набір ключів або серветок для дому. Гарний час для миру з членами сім’ї.

Дуже енергійний період з 6 по 10 грудня, слухайте свою інтуїцію. Цей час допоможе згладити деякі конфлікти, пов’язані з коханням і творчістю, дітьми.

А от з 8 по 15 грудня – час несподіваних подій в дорозі, освіті, навчанні, зарубіжжям. Будьте обережніше в дорозі в ці дні! Не найкращий час для поїздок, як на близькі так і на далекі відстані. При цьому всьому, відбудеться посилення розпочатого періоду з 3-11 грудня! Так що бережіть і своє здоров’я, і свою роботу! Хоча ці дні будуть згладжені з 9 по 11 грудня, коли любов і творчість порадує Вас.

Ви пишите вірші? Або займаєтеся будь-яким іншим творчістю – з 9 по 12 вдалий час для пошуку музи. Цей же період хороший для мрій про кохання, та й у цілому хороший для любові.

10 грудня плюс мінус 3 дні – любов, діти, творчість, романтика, азарт. Ви можете або надто вже засумувати щодо цих сфер життя. Або побажати послати все під укіс. Найвірогідніше, що в ці дні Ви будете відчувати нестачу цього у Вашому житті, невпевненість у цих сферах, бажати стабільності, бажати фортеці. Це час, коли Ви можете сильно закохатися, дуже сильно, але Вам буде складно висловлювати ці почуття. Не відмовляйтеся від любові, дітей, творчості в ці дні, а поставтеся до цього серйозніше. Я ще в гороскопі на 15 рік і влітку писала, що у Левів в ці сферах наступають серйозні і смутні часи, але вони закінчаться в 2017 році і результати будуть дуже значними, якщо Ви серйозно поставитеся до цих речей, і не здастеся. Любіть – серйозно (Леви люблять поверхневі романи), ставитеся до дітей – серйозно, розвивайте свою творчість хоч воно і вимагає зусиль!

Бережіть свої гроші з 13 по 16 грудня, хоча Вас і буде розпирати бажання витратити їх, але не варто.

Гарний час викинути все зайве з будинку або змінити домашню обстановку (психологічну) з 16 по 19 грудня.

Довгий і змінюючий багато сфер: сім’ю, будинок, роботу, здоров’я, обов’язки, освіту, відносини, розпочнеться 18 грудня і триватиме весни 2016 року. Подібний час вже був у Вас взимку 2013-2014 року. Цей період змінить, трансформує всі ці сфери. Можливі втрати, можливо бажання домінувати, управляти, керувати беззаперечно, бажання реформувати і позбавлятися, прагнення до свободи у цих сферах. Бережіть своє здоров’я, можливі проблеми з пухлинами і нервовою системою. Ви можете зважитися кинути свою освіту або партнера, або ж навпаки стати дуже егоїстичні і домінуючі. Цей період буде не зовсім приємним, але сильно змінюючий.

Вдалий час для домашньої та фінансової сфер, а так само відносин з 23 по 28 грудня! Купуйте, продавайте, обладнайте будинок, розвивайте стосунки!

25 грудня, плюс мінус 3 дні – можете трохи похандрить, подумати про життя. Час вдалий для того, щоб розібратися в собі і цікавих для Вас, але прихованих від Вас, питаннях. Провести детективне розслідування, розібратися в таємницях і секретах. Чекайте новин в ці дні! І бережіть своє здоров’я, не варто хворіти зараз, будь-яка хвороба змусить Вас відлежуватися вдома.

Ще з липня 2015 року, Леви повинні були помітити, що питання і теми в сфері відносин (любові, ділове партнерство, подружжя, ворожнеча) стали повертатися до старого, а ось нове в цих сферах стало складно розвивати. Але цей період закінчиться 26 грудня, після цього числа простіше буде йти вперед у сфері відносин!

З 30 грудня по 24 січня – почнеться середній тренд в любові, творчості, відносинах з дітьми і азарті, котрий після «перефарбується» в інші кольори. Це, перший, тренд з 30 грудня по 24 січня – принесе гармонію, творчість, бажання любові. Можливі інтрижки!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні – любов, діти, творчість – поставтеся до цього серйозніше.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – таємниці!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,183