Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Таємниці, брехня, загадки, ідеали, бажання позбутися, бажання втекти, бажання допомогти і бажання отримати допомогу – це все буде у Вас в середині місяця, спочатку місяця – робота і здоров’я, а в кінці – подружжя та партнерство. А ще … Невизначеність, удари долі, нерозуміння, розмитість, депресивність, ідеали, надії, терзання – цей тренд, тренд Вашого психологічного стану, почався ще в листопаді і триватиме до середини грудня. Але і грудень, на жаль, буде складним місяцем. Зараз, вже більше року, «не зовсім» приємний час для Козерігів, Терезів, Овнів, Раків. Просто були перепочинки, тривалі, а після наставав час боротьби. От і все. Ще з листопада Ви стали більш активними в сферах кар’єри та соціального становища – це триватиме до початку січня. Але і грудень принесе новий тренд, до березня місяця, складний і змінюючий, але про все по черзі.

Конфлікти на роботі, конфлікти з кар’єрою, бажання керувати і небажання підкорятися, бажання тиснути і відчуття тиску на себе – в період з 3 по 11 грудня. Цей період дуже скандальний, тримайте свою силу під контролем, та й взагалі грудень принесе багато всього в Вашу кар’єру. Особливо конфліктність у сферах кар’єри стане відчуватися після 5 грудня, до цього числа абияк Ви зможете знаходити гармонію, баланс, компроміси.

Вдалий час для заробітку грошей з 6 по 10 грудня, і цей же час дозволить Вам в деякій мірі скинути негативні емоції, хоча б на час – підзарядитися енергією.

І ще один період, пов’язаний з кар’єрою і ще сім’єю, настане 8 грудня і триватиме до 15! Можна сказати, що зараз до попереднього періоду (з 3 по 11) додатися ще один і буде вибухова суміш. Час несподіваних вчинків, новин, результатів у сімейній сфері, Ви можете здорово поскандалити з партнером через свою кар’єру і свої соціальні амбіцій. У той же час відбудеться і посилення проблем пов’язаних з роботою. Так, в ці дні енергії Вам буде предостатньо, навіть занадто! Постарайтеся тримати себе в руках. Це не найкращий час для серйозних вчинків. При цьому, дуже ймовірно, що в ці дні Ви можете захотіти позбутися сім’ї або партнера, роботи або кар’єрного шляху, якихось своїх звичок. Подумайте перш ніж, ламати – не будувати. І тримайте свою агресивність під контролем, але не ховаєте її глибоко всередині себе – знайдіть куди її виплеснути.

10 грудня плюс мінус 3 дні – таємниці, загадки, гра, містика, ідеали, бажання, ескапізм, питання буття, деяка хандра по прожитому часу, думки про життя – це все буде дуже помітно для Козерігів в ці дні. Це час вдалий для розкриття таємниць, може бути Ви когось давно підозрювали у брехні? Будьте обережніше в ці дні, щоб не потрапити в пастку. Ці ж дні дуже гарні для духовного зростання. І ще, зауважу, в ці дні Ви можете відчувати депресію, смуток, печаль, пік невизначеності.

Якщо Ви творчий Козеріг, то муза Вас повинна відвідати з 10 по 13 грудня, не дуже довго, але хоч щось. Цей же час, в деякому плані, згладить конфлікти з партнерами, зробить їх більш байдужими на час.

Сверхоптімізм, навіть у якійсь мірі сверхмерна віра у віру, настане у Козерігів з 13 по 16 грудня. Це добре, що в настільки складні часи Ви станете більш оптимістичними, віра – теж добре, але все ж, будьте обережніше.

Хотіли позбутися непотрібних друзів? Тоді час для цього з 16 до 19 грудня. Час для позбавлення від непотрібних друзів, час для позбавлення від не потрібного пов’язаного з кар’єрою і соціальним становищем – в ці дні «позбавлятися» буде легко і безболісно, а головне Ви будете розуміти, що Вам заважає.

І ось я підійшла до 18 грудня, 18 грудня настане (як я вважаю, що початок буде після цього дня) період завдовжки до березня-квітня 2016 року, період нових вітрів, бурь, ураганів, землетрусів у Вашому житті і вдома. Схожий період був взимку 2014 року. Час змін пов’язаних з Вашим будинком (рідними, будинком, сім’єю, місцем проживання), Вашої особистістю (сприйняттям себе, звичок, способу життя, стилю, поведінки). Час несподіваних подій, жорстоких реакцій, позбавлення, втрат, бунтарства, тиранії, революції в цих сферах. Не бійтеся, так, звучить це неприємно, так – це складний час, адже Козеріги настільки не люблять змін приходячі ззовні, непідконтрольні їм. Я думаю, що за цей час багато змінитися у сфері дому та Вашої особистості.

Бережіть своє здоров’я з 20 по 23 грудня, не час для операцій, відкладіть походи до лікаря, якщо можете.

Планували поїздку за кордон? Дорогі покупки? Налагодження відносин з друзями? Тоді заплануйте це на 23-26 грудня. Цей же період непоганий для вирішення питань пов’язаних з кар’єрою, розширення шляхів і цілей.

Якщо хотіли підлікувати своє здоров’я, тоді займіться цим з 24 по 28 грудня! Цей же час принесе багато новин.

25 грудня, плюс мінус 5 днів – емоції, бажання, і вся увага на відносини, як ділові так і подружні, як дружні так і ворожі. Це хороші дні, як я думаю, для Козерігів в грудні. Так що, Ви зможете вирішити питання пов’язані з відносинами, прийняти нарешті рішення. Рішення може бути пов’язано як з переходом на новий рівень (наприклад заручини або заключення ділового договору) так і з примиренням або ж розривом. Одне можу сказати точно, ці дні допоможуть Вам зрозуміти, що Вам робити і вся Ваша увагу буде поглинена відносинами. Відносини змусять Козерігів похвилюватися про них. Це найважливіший період в 2015 році для прийняття рішень, завершень, у відносинах (влітку був період – початку, зараз – підсумків).

Ще з липня цього року Ви відчували повернення старих тем пов’язаних з фінансами, доходами, витратами. Але цей період закінчиться 26 грудня, так що, встигніть до нього закінчити успішно все пов’язане з доходами, щоб потім не повертатися.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в грудні 2015

До середини місяця в якійсь мірі депресивний стан, а от з середини – підвищено-енергійний.

10 грудня плюс мінус 3 дні – таємниці, загадки.

18 грудня і до березня-квітня – час змін своєї особистості, час революцій вдома.

25 грудня, плюс мінус 5 днів – відносини.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,199