Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Цікавий місяць для Близнюків, дуже складний (депресивно-відповідальний) в середині місяця – відносини, а в кінці місяця фінансові питання і, ймовірно, результати. Місяць буде досить активним, багато буде дрібних і великих подій. Бережіть свої гроші і дітей! Складний тренд, пов’язаний з фінансами і друзями настане в грудні. Але про все по порядку.

Вже спочатку місяця, з 3 по 11, вірогідні скандали з коханими і дітьми, а так само скандали пов’язані з фінансами (кредитами, іпотеками, спадщиною, боргами – саме з тими грошима, які Вам не належать – допомогою і позичанням). Це досить небезпечний період для вагітних жінок, потрібно бути обережніше. Можливо, що в ці дні Ви захочете розірвати або позбутися від любові, боргів, дітей. Це перший період такого типу в цьому місяці, але буде і ще один.

У роботі і зі здоров’ям очікуйте більше приємних подій з 5 по 30 грудня, цей час налагодження контактів з клієнтами та колегами. А щодо здоров’я – просто в ці дні Ви більш спокійно будете ставитися до сформованих ситуацій, піде воно на поправку чи ні – все одно Ви будете більш спокійні з точки зору психології.

Другий, складний, період в любові, творчості та сфері діток, а плюс до цього і дружбі з колективами, буде з 8 по 15 грудня. Цей же період, в деякому розумінні «складеться» з періодом 3-11, так що вийде вибухова суміш! Вірогідні скандали несподівані з друзями і в колективах, неординарні – екстраординарні вчинки в дружбі і любові, творчості. Може Ви вирішите порвати любовні відносини або дружбу, або розірвати написані Вами картини або книги! Бажання бунтувати, егоїстичність, агресивність буде слідувати за Близнюками в ці дні грудня.

Хороший період для відносин, романтичних зв’язків з 9 до 12 числа.

10 грудня плюс мінус 5 днів – важливий період для стосунків! Ви можете сильно побажати стабільності у сфері відносин, вступу в шлюб, зміцнення відносин, укладення договору (шлюбного або ділового). Цей же період змусить Вас понервувати про міцність відносин, серйозності партнера. Дуже ймовірно, що якщо в ці дні Близнюки засумніваються в серйозності стосунків, серйозності партнера, то протягом півріччя послідує розрив відносин. І в той же час, дуже ймовірно, що якщо Ваші стосунки міцні, то Ви почнете форсувати партнера до шлюбу, або укладення договору (дивлячись які відносини, любовні або ділові). Багато емоцій в ці дні, хоча й складно висловити буде їх.

Хвиля оптимізму і бажання більшого накриє Вас з 13 по 16 число, особливо сильно цей оптимізм буде помітний у сферах дому та стосунків! Але будьте обережніше, деякі ідеали і мріяння можуть бути помилковими!

Складний період у фінансах, кризах (будь-яку кризу Ви будете відчувати дуже болісно), розриви дружби і зміна колективів, ймовірно навіть, що Близнюки змінять своє місце роботи або ж у Вас буде операція під час цього періоду, несподівана. Не зовсім вдалий період для зарубіжних справ, можливо, що Вас покине Ваш наставник або іноземець. Цей період розпочнеться 18 грудня і триватиме до кінця березня 2016!

Несподівані новини і зміни в сімейній сфері! Та й самі Ви в ці дні можете зважитися на несподіваний зовнішній вигляд або ексцентричні вчинки з 20 по 23 грудня!

Гарний час для домашньої сфери, любові, відносин, фінансів, праці та здоров’я з 23 по 28 число! Це дійсно вдалий період, коли Ви можете легко розширити ці сфери, збільшити і поліпшити їх. Час вдалий для покупок, продажів, подорожей.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – фінансові результати, новини, рішення, проекти. Можете сміливо планувати підписання договорів на ці дні! Повинен бути успіх. Гарний час для початку нових фінансових проектів і отримання результатів від існуючих.

Відносини стануть більш гармонійні у Вас, більш приємні. Самотні Близнюки будуть бажати знайти другу половинку і на це у Вас є всі шанси! Більше світлого і гармонії у відносинах, впевненості в них, бажання їх. Це все чекає на Вас з 30 грудня по 24 січня 2016! Дійсно гарний час для відносин, буде і парочка складних але не довгих періодів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 5 днів – відносини – важливий час для прийняття рішень. Багато емоцій.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – фінансові результати та проекти.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 03 грудня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,411