Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший для відпочинку, найкраще відпочити і розслабитися. Гороскоп на першу декаду червня неприємний для всього Зодіаку, для Водоліїв це менш помітно, але все ж деякий смуток відвідає Вас і слід бути уважніше. Якщо всі кар’єрні цілі досягнуті – відпочивайте до кінця червня, але якщо залишилися «борги», то зараз у Вас маса енергії до 30 числа, щоб завершити старі проекти. Любов, творчість, азарт, діти – будуть турбувати Водоліїв в цьому місяці. А ще це буде один з найбідніших місяців на події.

Зараз у Вас йде період енергійності в кар’єрних сфері, питаннях пов’язаних з репутацією і становищем. Він почався ще в травні місяці і триватиме до серпня, але до 30 червня краще не починати нові проекти, а завершити старі або занедбані.

Початок місяця, 4 липня, плюс мінус 4 дня, буде звертати увагу на дітей, любов, азарт, творчість – будьте обережніше в цих питаннях, можливі розчарування. Не час для інтрижок. Слід бути обережніше і з фінансами, можливі занадто масштабні витрати. Можливо розчарування в друзях, а так само в любові … але в любові менш вірогідніше. Слід бути обережніше вагітним Водолійкам і це не найкращий час для зачаття.

До 15 червня – час романтики, хоча до 10 числа надто вже невизначеної, з перепадами, від мрійливості до бажання більшого, від бажання більшого до розчарування. Так що, для любові краще відведіть час після 10 червня.

Скандали на роботі, в питаннях пов’язаних з кар’єрою, а так само з рідними і сім’єю з 8 по 11 червня. Та й для ділових переговорів не найкращий час, хіба що Вам потрібно проявити свою агресивність і наполегливість, яких буде досить багато.

Гарний час для інтелектуальної творчості з 13 по 30 червня!

Час налагоджувати відносини з колегами з 18 червня по 12 липня, та й зі здоров’ям стане більше гармонії.

Ще один трохи емоційний період буде 20 червня, плюс мінус 3 дні. Слід поберегти своє здоров’я в ці дні. Вірогідні новини пов’язані з любов’ю і творчістю! Знову ж ці дні не найкращі для ділових переговорів. У сфері любові і творчості слід бути обережніше, вірогідні розчарування і мріяння. Постарайтеся зберегти свою репутацію, не беріться за багато. Будьте обережніше з фінансами і здоров’ям. Знову потрібно бути обережніше вагітним Водолійкам.

Час для творчості з 26 по 29 червня, та й для фінансів ці дні не так вже й погані – головне довіряйте своїй інтуїції.

Кінець червня принесе з собою тренд підвищеної активності в сфері кар’єри і соціального положення, з 30 червня по 3 серпня – час робити кар’єру і домагатися положення. Ви будете більш енергійні в цих сферах, цілеспрямовані, наполегливі – багато енергії і сил, активності. Мінусом цього періоду може бути те, що Ви станете менш терплячі і більш запальні, можливі скандали з вищестоящими людьми, а так же батьками, більш яскраві скандали.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на червень 2016

До 8-10 червня – будьте обережніше в любові й творчості, не сумуйте, і не чекайте багато чого.

З 8- 11 – скандальний період.

З 13 по 30 – час писати книги!

20 червня, плюс мінус 3 дні – емоційне час, бережіть здоров’я. Обережніше в любові й творчості, питаннях пов’язаних з дітьми.

З 30 червня по 3 серпня – активний кар’єрний період.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,401