Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Місяць спілкування і навчання, маса поїздок та інформації, новини пов’язані із зарубіжжям, але потрібно бути обережніше спочатку місяця. У другій декаді знову виникнуть питання, пов’язані з освітою і зарубіжжям, а так же остаточне рішення сімейних питань і питань освіти. У червні розпочнеться кар’єрний період у Терезів, який буде тривати до кінця липня, в червні буде його 1-ша «фаза», час подумати про кар’єру.

Зараз у Терезів зросли витрати, особливо пов’язані зі старими питаннями, а нові види витрат і зростання їх виникне в кінці червня і триватиме до серпня. Але в той же час і доходи повинні були зрости, або заборгованості (частіше стали брати в борг).

Плануйте почати нову освіту на початку червня, 4-5 червня, плюс мінус 4 дня. Найкраще якщо ця освіта буде стосуватися гуманітарного і буде вищою: медицина, юриспруденція, іноземні мови, філософія, економічні науки, туризм. При цьому, слід бути обережніше на початку червня надто напружений гороскоп. Можливо, Ви навіть відчуєте розчарування в своїх знаннях. Слід бути обережніше за кордоном, а так само в спілкуванні з іноземцями. Спочатку місяці Вас чекає 1000 планів, але навряд чи Ви їх реалізуєте все, тому що буде і 1000 обмежень. Слід берегти своє здоров’я. Будьте обережніше з грошима, не час витрачати, а якщо і витрачати то тільки на важливе, можливі непередбачені витрати. У відносинах все дуже невизначено, розмито, можливі мрії і розчарування, бажання більшого і страх втрат. Краще перенести все важливе на середину місяця.

Конфліктні дні з 8 по 11 число. Слід бути обережніше в дорозі. Все пов’язане з бізнесом краще перенести на середину місяця.

Час «латати» свою психологію, працювати над комплексами, розбиратися в таємницях з 12 червня по 9 липня. Хороший період для психологічного відновлення. А ще гарний час позбавлятися від складних сімейних питань і проблем, просто позбавлятися від них – не змінювати, а «викидати».

Час для навчання з 13 по 30 червня! Інтелект буде на піку, хороший період для складання іспитів (хоча будуть і спади, але до 20 числа і після 25 він дуже хороший).

18 червня розпочнеться кар’єрний період у Терезів, який буде тривати до кінця липня. Час робити свою кар’єру і ім’я. Спочатку з 18 червня по 12 липня – за допомогою харизми і привабливості. Можливий роман з керівництвом, але в липні постарайтеся не втратити репутацію.

20 червня, плюс мінус 2-3 дня – час закінчення в сферах освіти, сім’ї та нерухомості, поїздок – щось підійде до фіналу, та й сам по собі цей період хороший для завершень. Вирішуйте на остаточне завершення питань в цих сферах. Період після 20 червня не найкращий для поїздок, ділового співробітництва та освіти. Будьте обережніше з документами, можлива плутанина і обман.

Трохи романтики з 26 по 29 червня.

А з 30 червня по 14 липня – час ділових зустрічей, розмов, договорів, спілкування пов’язаного з Вашої кар’єрою. Гарний час для виступу на публіці, час показати свої знання отримані в червні для отримання кращої посади! Дуже багато ділового спілкування, все ділові і важливі переговори я б радила перенести на цей період.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на червень 2016

4-5 червня, плюс мінус 4 дня – освіту, зарубіжжі – все нове, потрібно бути обережніше у всіх сферах, що не сумувати і не мріяти.

З 13 по 30 червня – вчіться!

З 18 червня по 12 липня – харизма допоможе зробити кар’єру.

20 червня, плюс мінус 2-3 дня – час завершення питань сім’ї та будинки, освіти.

З 30 червня по 14 липня – багато ділового спілкування.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,648