Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий і досить складний місяць для Стрільців, важливий для однієї з найважливіших сфер у житті – відносин. Місяць зосередить Вашу увагу на існуючих і планованих відносинах, важливих: партнерства ділового та сімейного, ворожнечі і конкуренції. Але крім всього цього дадуть знати про себе сім’я і кар’єра в самому початку місяця, постарайтеся бути акуратніше і не поспішати. Зараз двосторонній період для Стрільців, з одного боку Ви хочете більшого і нового, а з іншого – хочете зберегти і зміцнити те що є. Надто вже багатогранний початок червня. В кінці місяця увагу знову буде звернено на відносини, але ще і на фінанси. Сам по собі червня найбідніший на події в цьому році, тільки початок місяця завантажено.

До 11 червня найскладніший період у Стрільців для відносин, багато нових подій і потрібно бути обережніше. До 15 червня романтичний час, любовний, одночасно і трішки розчаровуючий і окрилючий, мрійливий.

Перші 10 днів найбільш пікові в цьому місяці, відразу ж про себе дадуть знати багато сфер життя. Найбільш сильніше Ви будете сконцентровані на відносинах, хотіти і більшого і стабільності, можливі інтрижки або бажання їх, можливо розчарування у відносинах і незадоволення – але не поспішайте! Крім відносин, вірогідні великі навантаження в питаннях пов’язаних з кар’єрою і положенням в суспільстві – не скандальте з керівництвом. Фінанси і покупки – можливий обман з 1 по 5 червня, а після з 2 по 6 зростуть Ваші витрати, а з 3 по 7 фінансові обмеження і розчарування – ці перших 7 днів червня не найкращий час для покупок і фінансових питань.

З 12 червня по 9 липня – час для фінансів і кар’єри, для розглядів в цих сферах, більш допитливих і глибоких розумінь їх. Гарний час, щоб позбутися зайвого в них і безрезультатного, а так само відновити їх. Якщо Ви закинули якийсь проект пов’язаний з фінансами або кар’єрою – в ці дні спробуйте відновити його, він повинен буде дати результати. Цей же період підходить для духовного зростання, а так само усвідомлення себе, розуміння себе. У цей, майже, місяць зросте Ваша сила волі, наполегливість, легше буде йти до цілей.

Багато спілкування з 13 по 30 червня. Маса новин про партнерів і бізнес проектів, про улюблених і ворогів, а так само спілкування з ними.

Не найкращий час для зміни місця проживання, початку будівництва будинку, масштабних ремонтів з 14 червня по 20 листопада! Ці півроку «повернуть» старі сімейні питання, змусять завершити розпочате. Вони підходять для завершення занедбаних ремонтів і планів, пов’язаних з сім’єю і рідними.

Фінансовий тренд, а так же сексуальний і психологічний, почнеться 18 червня і закінчиться 12 липня. Липень для Стрільців буде важливим місяцем в фінансових питаннях, питаннях сексу і психологічного стану, але можна сказати, що перша його «фаза» почнеться саме в червні. За цей час з 18-12 Ваше психологічний стан буде більш гармонійним, Ви станете більш сексуальними, особливо поверхнево, на рівні флірту. А в фінансових питаннях має бути більше удачі, хоча в липні буде переломний період. Зараз хороший час брати гроші в борг і просити про допомогу, матеріальну або будь-яку іншу – Ви зможете знайти підтримку.

20 червня, плюс мінус 2 дні, ще один емоційний період в цьому місяці. Слід бути обережніше в сфері відносин, будь-яких, від ділових до любовних. Можливо розчарування в партнері. Дивіться, щоб Вас не обманули! Або Ви не помилилися самі.

З 20 по 24 червня не найкращий час для ділових проектів, слід бути обережніше і не вішати ніс. Можливі проблеми на роботі, не йдіть на загострення і просіть перенести будь-які серйозні розмови і розгляди на початок липня. Слід бути обережніше з репутацією, відносинами і обов’язками.

Гарний час для вирішення сімейних питань, а також фінансових з 26 по 29 червня. Ви можете попросити допомоги у рідних або ж вони попросять у Вас. Період дійсно хороший, а так само він дуже творчий і сексуальний.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 4-6 днів – час для відносин! У меншій мірі кар’єри і фінансів, сім’ї. Будьте обережніше і уважніше.

З 12 червня по 9 липня – сила волі дозволить Вам змінитися самим, поліпшити кар’єру і своє ім’я, а так само фінанси.

З 14 червня по 20 листопада – не найкращий час для нових сімейних проектів, повернення старих питань.

З 18 червня по 12 липня – сексуальний і фінансовий період, досить успішний.

20 червня, плюс мінус 2 дні – другий емоційний період в червні! Обережніше з питаннями кар’єри і відносинами.

З 20-24 червня – не найкращий час для ділового співробітництва.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,383