Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Тільки спочатку місяця і на початку другої декади будуть складні періоди, перша декада буде найскладнішою і слід бути обережніше. Місяць буде присвячений питанням фінансів, сексу, вірогідні психологічні кризи і слід бути обережніше, тому що можливі травми. Зараз у Скорпіонів маса енергії, а після 30 червня її стане ще більше. Не найкращий місяць для ділових переговорів, а в фінансових питаннях слід бути обережніше спочатку місяця. А так же будьте обережніше з партнерами, коханими і особливо ворогами.

До 18 червня Ви будете дуже активні в фінансовій сфері пов’язаної з боргами, кредитами, іпотеками, відсотками, розділом майна – звідси йтимуть Ваші доходи, але потрібно бути обережніше до 8-10 числа!

Зараз Скорпіони дуже енергійні й агресивні, нетерплячі і надто вже наполегливі, багато цього направлено всередину Вас, на самих себе, це може виражатися як безсоння, самокопання і самопоріцаня, вимогливість до себе. А вже після 30 червня – це все буде більш екстравертно, направлено і на інших і буде багато енергії до 3 серпня.

До 10 червня вірогідні розчарування пов’язані з фінансами і дружбою, витратами, боргами, зарубіжжям і освітою.

4 червня, плюс мінус 3 дні, буде сильний період впливаючий на Вашу психіку, фінанси, сексуальність. Емоційний час, що підсилює всі існуючі тренди. Досить нерівний і смикатий, то депресивний стан то оптимізм, теж стосується і сексу. У ці дні слід бути обережніше, вірогідні травми. Не рекомендую робити операції. Але цей період посилить і інші періоди. Так з 1 по 7 червня – бережіть свою репутацію, можливі проблеми з фінансами і кар’єрою, не витрачайте занадто багато і не відмовляйтеся від обов’язків. Можливі недомовки з партнерами, з улюбленими і діловими, будьте уважніше до конкурентів і документів.

З 8 по 11 скандальний період! Вірогідні скандали з партнерами. Не час для ділових переговорів і підписання контрактів. Будьте обережніше з конкурентами.

З 13 по 30 червня багато розмов про гроші і фінансах, багато ділових переговорів. Призначайте ділові зустрічі на ці дні і будьте обережні.

З 14 червня по 20 листопада повернуться старі питання любові, можливо, повернуться старі почуття до старої любові. А так же питання зі старої творчості, якщо Ви закинули своє творіння – поверніться до нього. Повернення буде і в сфері дітей та азарту.

Гарний час для відпочинку за кордоном з 18 червня по 12 липня.

20 червня, плюс мінус 3 дні, буде ще один енергійний період, емоційний, що підсилює тренди. І знову він буде частково пов’язаний з фінансами, а частково з освітою і планами на майбутнє. Фінансова сфера змусить приймати рішення, потрібно постаратися правильно розпланувати все пов’язане з нею. Постарайтеся не брати в борг у ці дні. У питаннях освіти – не беріться за занадто багато, це хороший час щоб зміцнити знання і цілеспрямовано вивчати. Будьте уважніші, можете не правильно розуміти інформацію і спотворювати її. Не найкращий час для ділових переговорів, а так само складання іспитів.

А після 26 липня – час відпочивати, можливо навіть раніше – після 25 числа по 29. Час любові і романтики, я б порадила відпочивати Вам до першої декади липня, поки є час.

З 30 червня по 14 липня – час вчитися!

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 3 дні – кризовий період, обережніше з фінансами, кар’єрою і партнерами.

З 18 червня по 12 липня – час відпочивати!

З 30 червня по 14 липня – вчіться!

20 червня, плюс мінус 3 дні – освіту, гроші, борги – будьте обережніше, уважніше і акуратніше. Не обманіться.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168