Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Складними будуть тільки перші дві декади червня, точно буде перша, друга вже стане легше, а третя вже буде хорошою. Складнощі будуть в психологічному дискомфорті, втоми, розчарування, великі надії. Потрібно бути обережніше, не думати про занадто погане, так і не сподіватися на ілюзії. Початок червня буде багатим, ймовірно, на події для Риб або ж буде абсолютна тиша – одне з двох. А після 2й декади настане тиша – час відпочивати або працювати з домашньої сферою.

До 15 червня у всього Зодіаку буде романтичний період, але головне неперемрійте зайвого до 10 числа.

Перші десять днів будуть найскладнішими в цьому місяці, про це я вже говорила спочатку гороскопу. Постарайтеся тримати себе в руках і не опускати їх. Скоріш за все, що у відносинах настане розчарування і кар’єрні питання, так само, трохи засмутять. Сім’я і питання пов’язані з рідними – будуть занадто емоційними. Це час великих мрій, бажань більшого і в той же час – великої ліні. Складно розраховувати свої сили. Не найкращий час для нових початків в сімейній сфері, хоча вони і самі по собі відбудуться або будуть важливі новини. Не беріть занадто багато на свої плечі в питаннях кар’єри. Не чекайте багато від партнера. Можливий «дурний», нічим не підкріплений оптимізм в сфері відносин і сім’ї – будьте обережніше. Бережіть гроші, якщо і вкладати, то тільки в довголітні покупки.

З 8 по 11 червня вірогідні скандали з друзями і близькими, та й взагалі це скандальний період для всього Зодіаку. Поганий час для ділових переговорів. Будьте обережніше в дорозі.

Як я говорила, головне пережити першу декаду місяця!

З 12 червня по 9 липня – час глибоких змін себе і відносин, а так само дружби і планів на майбутнє. Хороший період позбутися від непотрібних відносин, як ділових так і любовних. Розставання будуть легшими. При цьому, ці тижні гарні для відродження відносин і дружби, трансформації їх.

Маса новин про сім’ю і від сім’ї, маса спілкування з рідними з 13 по 30 червня.

Романтичний період буде у Риб з 18 червня по 12 липня, романтики і любові стане більше, у всякому разі бажання їх, орієнтованості на них. Будуть і складні періоди, але в липні. Гарний час закохатися або завести короткостроковий роман.

Ще один емоційний період буде 20 червня, плюс мінус 3 дні, знову в центрі уваги буде сім’я але до неї додадуться і друзі, а так же плани на майбутнє. На відміну від початку червня – цей період буде значно легше. Час вирішувати питання пов’язані з дружбою, багато новин від друзів. У той же час вірогідні деякі проблеми в спілкуванні з рідними та партнерами.

З 20 по 24 червня – дуже поганий період для вирішення ділових питань, а так же сімейних і розглядів з партнерами, може бути обмеження і розчарування. Ймовірно, Ви будете плутатися в своїх думках в ці дні, слід більш уважно ставитися до інформації. Ділові переговори і обговорення важливих питань перенесіть на більш пізній період.

Як я вже писала, з 18 червня у Риб період романтики, перший його пік буде з 26 по 29 число. Це час мрій! Фантазій! Помріяти про любов, більш широко відчути її, усвідомити на інтуїтивному рівні. Гарний час і для творчості.

Після 30 червня буде приплив сил, Ви станете ще більш активні в колективах. Якщо Ви хотіли очолити якусь групу людей, то як раз після 30 червня і до серпня місяця найенергійніший час для цього. Хоча, через Ваш егоїзму і бажання керувати, а так само нетерплячості зросте і кількість скандалів з друзями.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 5 днів – важливий час для сім’ї, а з іншого боку депресивний, багато обов’язків, багато бажань і багато мрій.

З 8 по 11 – час скандалів з друзями і рідними, поганий час для поїздок.

З 18 червня по 12 липня – час романтики.

20 червня, плюс мінус 3 дні – ще один емоційний період, питання сім’ї та дружби.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,420