Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Постарайтеся більше відпочивати спочатку місяця і берегти здоров’я. Червень буде напруженим для Раків тільки на початку, будьте обережніше. Червень місяць бідний на події, але цілком ймовірно дуже напружений, Ви будете хотіти тиші і відпочинку. Місяць почне період «Вашого» часу, який буде тривати з кінця другої декади червня і до кінця липня – час Раків. На початку третьої декади місяця будьте готові присвятити свій час роботі і відносинам, здоров’ю та обов’язків, звичкам.

4 липня, плюс мінус 3 дні – не настільки небезпечний час, скільки непередбачуваний, невимовний, лінивий, розмитий – невизначений. Добре б його провести в тиші. Бійтеся захворювань, можуть затягнутися, а так само можуть дати про себе знати приховані хвороби, в разі прояву підозрілих симптомів звертайтеся до лікаря, не чекайте! Не слід порушувати закони і правила – наслідки будуть неприємними. У Вас був час в кінці травня зрозуміти себе і усвідомити свої страхи і комплекси, таємниці інших і Ваші. А тепер час роботи над своєю психікою, глибокими шарами її, того що Ви самі приховували від себе і того від чого Ви бігли. Це дуже хороший час для «лікування» себе. Ймовірно, в ці дні накотить смуток, але він пройде. Слід бути дуже обережними з питаннями сім’ї і нерухомості, Вас можуть обдурити погані торговці або члени сім’ї. Не найкращий час для покупки нерухомості, перенесіть це на дати після 15 червня. Будьте обережніше з фінансами, не на часі витрачати надто багато і впадати в зневіру через брак грошей, надто економити – до 10 числа шукайте баланс.

Будьте обережніше в дорозі і в спілкуванні з 8 по 11 червня, від нетерпіння і агресивності можливі скандали.

Спробуйте попрацювати над поліпшенням відносин, відродженням їх з 12 червня по 9 липня, хоч період і довгий, але не особливо сильний для Раків. Найсильніше він вплине на Раків народжених у другій декаді. До того ж, для тих, хто народився в другій декаді – це хороший період для зміни світогляду, час оптимізму. Для всіх Раків він хороший для більш глибокої освіти, розуміння.

Багато таємниць і пліток чекає Вас з 13 по 30 червня, та й бажання спілкуватися поверхнево з іншими людьми зменшиться. Ймовірно, більше часу будете проводити на самоті, витрачаючи його тільки на важливих людей.

З 18 червня розпочнеться Ваше «час». «Перший етап». З 18 по 12 липня Ви будете більш привабливі, впевнені в собі, харизматичні, дипломатичні. Зможете більшого добитися завдяки своїй привабливості, зовнішності, вмінню спілкуватися з людьми. Гарний час переоцінити свою красу, купити нові речі, розібратися в стосунках. Переглянути смаки, оцінку когось або чогось, речей або людей. Ці дні дуже гарні для відносин, Ви можете бажати знайти свою любов, серйозні стосунки. Можете зміцнити існуючі відносини і розібратися в них. Теж стосується і ділового співробітництва, а так само фінансів – більше успіху в цих сферах! Гарний час для укладення договорів і отримання матеріальних благ, пошуку джерел. У відносинах Ви станете більш компромісні і щедрі. Це чудові дні для жінок Раків, Ваша впевненість в собі і привабливість зростуть. Всі Раки будуть бажати близьких відносин, спілкування з іншими людьми, висловлювати свої прихильності. Дуже гармонійне час, особливо до кінця червня. Будуть і деякі мінуси у цього періоду, особливо в липні: підвищена примхливість, лінь, бажання уваги, потурання слабостям.

20 червня, плюс мінус 5 днів – знову зверне Вашу увагу на здоров’я і роботу, відносини і ворожнечу. Чекайте результатів, отримання того, що Ви заслужили, завершення. Можливо підійде до кінця якийсь проект, який Ви нарешті зможете завершити. Або клієнт зважитися зробити у Вас замовлення або відмовиться від нього. Час остаточно приймати рішення. Крім здоров’я і роботи про себе нагадають і відносини з ворожнечею. Час подумати про відносини (всі види: шлюбних, ділових, любовних, ворожнечі) і оцінити їх, розібратися і зрозуміти куди вони йдуть і куди слід йти, відкоригувати їх при необхідності. Це буде так само свого роду завершення у відносинах, перехід на новий рівень. Може Ви нарешті зважитеся зробити пропозицію, а може розірвати відносини або поговорити серйозно з партнером про щось хвилююче Вас. А може і сам партнер піде на це з власної ініціативи. Чекайте новин і змін в роботі, обов’язки, здоров’я і відносинах. А краще беріть це все під контроль і самі робіть їх.

Поганий час для ділового співробітництва та підписання документів з 20 по 24 число, занадто багато на себе можете взяти або захотіти. І потрібно бути обережніше при підписанні документів, можливі помилки і обман.

Дуже гармонійний, романтичний, мрійливй час з 25 по 30 червня! Особливо для тих, хто народився в ці дні.

Ще з травня Раки активні в сферах любові, творчості, стали більш азартні та готові на ризик, навіть на інтрижки, а так само в питаннях пов’язаних з дітьми. Але куди активніше Ви станете в цих сферах після 30 червня і до 3 серпня.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на червень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – лінь, не перевантажуйте себе. Подумайте про життя.

З 18 червня по 12 липня – час харизми, відносин, грошей.

20 червня, плюс мінус 5 днів – робота, відповідальність, здоров’я, відносини.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2016 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на червень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ирина в 09.06.2016 | Відповісти

    ваши предсказания гороскопа доволи точный .В мене пресходять именно таки подий.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,181