Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Зараз у Овнів не вистачає енергії, а так само зросли витрати (або Ви переглядаєте свої витрати), але після 30 червня енергії додасться, а витрати ще сильніше зростуть. Червень – місяць спілкування, навчання, поїздок і комунікації, торгівлі. У середині місяця почнеться Ваш сімейний період. А в кінці місяця, спочатку 3й декади, емоційний і енергійний період, що стосується багатьох сфер життя. На жаль нових важливих трендів червень Вам не принесе, будьте обережніше і уважніше спочатку і наприкінці місяця.

Якщо є можливість – вирушайте у відпустку, місяць бідний на важливі тренди і багато чого не втратите. Тільки спочатку місяця буде багато подій.

Місяць почнеться з маси новин, яку слід чекати з перших днів і до 7-8 числа. Новини стосуватимуться поїздок, освіти, торгівлі, та й просто плітки і маса розмов, це буде піковий період але і весь червень буде присвячений цьому. Слід бути обережніше спочатку місяця, багато брехні і обману, будьте уважніше і бережіть свою репутацію. На роботі вас чекає велике навантаження, так що плануйте свій час. Можливо розчарування в сфері юриспруденції, поганий час для судів і розглядів. Спочатку місяці в перших 7 днів можливі конфлікти з партнерами, Ви будете хотіти більшого або стримувати їх. Не час для ділового співробітництва. Початок місяця добрий для отримання нових знань, але не беріться за занадто багато (буде бажання побігти за двома зайцями), а так само не обманыться (може просто почнете вивчати щось марне). Спочатку місяці можуть як значно зрости доходи, так і витрати, але дорогі покупки я б радила робити після 12 червня.

Час поскандалити з 8 по 11. Можливі травми, будьте обережніше. Ще один поганий період для поїздок і торгівлі.

З 12 червня по 9 липня – час «м’яко» провести зміни в кар’єрних сфері і репутації, цілі та плани, поліпшити ці сфери і питання що стосуються їх.

З 13 по 30 червня – час вчитися, подорожувати, спілкуватися. Але з 20 по 24 червня будьте обережніше і не беріться за багато.

Гармонійний період почнеться у Овнів в сімейній сфері з 18 червня по 12 липня. Час дружелюбності в сім’ї, пошуку компромісів, примирення, та Ви і самі станете більш м’якими до рідних, емоційними. Гарний час оновити будинок, купити нові фіранки, а якщо фінанси дозволяють – щось більш дороге. Тільки в липні будуть парочку днів, які не зовсім вдалі для цього, в ті дні Ви будете дуже примхливі і грубі по відношенню до рідних. Можна сказати, що 18 червня почне Ваш сімейний період, який триватиме до кінця липня.

20 червня, плюс мінус 3-4 дня – кар’єра, репутація, навчання, зарубіжжі, суди, юриспруденція, філософія і освіта, наставництво, зарубіжжі. Ймовірно закінчення питань в перерахованому, так що пора підбивати підсумки. Але так само це хороші дні глибоко розібратися в них. Подібний період, що стосується кар’єри, буде у Вас ще раз в липні. А зараз краще сфокусувати увагу на юриспруденції. Якщо Ви турбувалися питаннями освіти, тоді теж слід приділити їм увагу. Можливо, розчарування і потрібно бути уважніше в спілкуванні не бовкни зайвого.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 3-4 дня – комунікація! Будьте обережніше.

З 12 червня по 9 липня – гармонія в сім’ї, покупки і компроміси.

20 червня, плюс мінус 3-4 дня – багато сфер чекає завершення, не чекайте багато чого.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,573