Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Червень місяць дружби і планів на майбутнє, щось нове має статися в цих сферах на початку червня. При цьому, ймовірно трохи розчаровує, тому що початок червня складний для всього Зодіаку. Спочатку місяці, в перші 6 днів Левам слід берегти своє здоров’я і не братися за дуже багато справ. У Вас буде вибух оптимізму і бажання більшого, який може бути розбитий об обмеження і розчарування або просто будуть значні перепади настрою, але все ж слід поберегти здоров’я хоча б до 8 червня. Місяць закінчить кар’єрний тренд, який почався ще в квітні. Початок місяця може бути дуже-дуже насиченим на події в різних сферах життя, майже у всіх, і потрібно бути дуже терплячими, акуратними і уважними, тому що багато розмито, занадто багато Ви перебільшуєте, а багато і недооцінюєте або не так розумієте. В кінці другої-початку третьої декади у Вас увагу буде звернено на любов і інтрижки, азарт, а так же здоров’я і роботу. Головне будьте обережніше в першу декаду, потім буде значно легше, навіть кінець місяця з його проблемами простіше початку.

4 липня, плюс мінус 3 дні – час спілкування і колективів, планів на майбутнє, питань пов’язаних з дружбою і товариством, спільних проектів. Період досить складний, перша декада червня складна для всіх знаків. Складнощі будуть в тому, що Ви будете бажати міцніших і стабільних відносин, якщо партнер цього давати не буде – може наступити розчарування в любові і дружбі. Через те що Ви не відчуєте серйозного ставлення в партнерстві, можете побажати знайти інтрижку на стороні. А може бути і просто захочеться чогось нового і більшого. Ще слід більш серйозно ставитися до фінансів, не витрачати гроші даремно, краще почекати з покупками до 12 червня.

Можливі невеликі конфлікти з коханими і друзями з 8 по 11 число, але для Левів менш значні, ніж для інших знаків Зодіаку.

Гарний час переглянути свою фінансову сферу, оновити і «воскресити» джерела доходів, змінити їх і поліпшити з 12 червня по 9 липня. Це дійсно хороший період, доходів може більше і не стане, але коригування зробити зараз саме час, поліпшити і зміцнити. До того ж це хороший час для хірургічних операцій, а так само роботи зі здоров’ям.

Можлива таємна любов, почуття складно буде висловлювати, вони будуть на внутрішньому рівні і приховані від інших з 18 червня по 12 липня. Це буде свого роду мріяння. Але так само в цей період посиляться будь таємні почуття, хоча знову ж таки висловити Ви їх можете боятися. А ще з 18-12 можливий таємний роман.

20 червня, плюс мінус 3 дні – час закінчення, піку, колапсу в сферах здоров’я, любові, роботи, творчості, діток. Вагітним Левиця потрібно бути обережніше. Це не настільки страшний період, але він важливий для остаточних рішень, Вашу увагу, бажання, інтереси будуть спрямовані на ці сфери. Ви можете полюбити когось, або вирішити, що робити з любов’ю. Можете знайти роботу, або завершити проект.

Поганий час для ділового співробітництва та бюрократії з 20 по 24 липня.

Дуже романтичний, платонічний, час з 26 по 29 червня.

Ще з кінця червня Ви стали більш активні і наполегливі в домашній сфері, ймовірно вирішили доробити старі ремонти (або вирішуйте це до 30 червня, дуже вже вдалий час). Більше скандалів стало з рідними, більше енергії вкладаєте в будинок і сім’ю, менш терпимі стали до них і терплячі, а після 30 червня – цього всього стане ще більше до серпня місяця! Так що, починайте робити капітальний ремонт, самі, так як енергії буде вистачати фізичної і психологічної, за фінанси цей зоряний показник не відповідає.

Найважливіші дати і періоди, для Лва в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 3 дні – плани на майбутнє і друзі, будьте обережніше до 10 числа.

З 12 червня по 9 липня – час переглянути фінанси.

З 18 червня по 12 липня – таємний роман або закоханість.

20 червня, плюс мінус 3 дні – робота, діти, азарт, ризик, творчість, здоров’я – закінчення.

30 червня по 3 серпня – активність в домашній сфері.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,654