Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Досить насичений місяць, дуже багато роботи і завдань, бережіть своє здоров’я перших дві декади червня, Козеріги. Намагайтеся грамотно планувати час, завдань буде багато, намагайтеся не особливо перевантажувати себе, але в той же час і не лінуйтеся. Час не повернути назад – можна зробити Вашим девізом на місяць, але щось все ще можна виправити, в другій декаді. А ще в другій декаді буде другий емоційний період в цьому місяці і час подумати про себе, змінитися, зважитися і підвести підсумки. Занадто насичений початок у червня, але після подій буде не багато, хоча вони будуть і важливими для Козерігів. У другій декаді емоційний період, але ближче до кінця місяця стане значно простіше.

Ще з травня місяця Ви більше стали енергії витрачати на дружбу і плани на майбутнє, більш активні стали в цій сфері. Гарний час зайнятися політикою або іншої масової діяльністю, особливо після 30 червня, коли енергії стане ще більше. А до 30 червня у Вас буде більше «повернень» і переглядів існуючих і старих планів і друзів.

Як я писала на самому початку гороскопу – початок буде дуже складним, багато подій, багато бажань, багато можливостей і багато розчарувань. Слід бути обережніше зі здоров’ям і на роботі – не підірвіться. 4 червня, плюс мінус 3 дні – час роботи і здоров’я, велика частина Вашої уваги буде звернена до цих сфер. Потрібно бути більш обережними з новими проектами і обов’язками, не боятися їх, але і не брати занадто багато – розподіліть їх і економте час, теж стосується і здоров’я – не підірвіть його. Крім цього всього, вірогідні деякі розчарування пов’язані з кар’єрою, не найкращий час для планування в цій сфері, зачекайте хоча б до 10 червня. Відносини, в меншу ймовірність, так само можуть принести розчарування, тому що Ви будете хотіти більшого. Будьте обережніше в фінансових питаннях в ці ж дні.

Конфліктний період для всього Зодіаку з 8 по 11 число, не найкращий час для бюрократії та ділових переговорів.

А ось з 12 червня по 9 липня – час змінюватися! Масштабно! Хороший період для зміни своїх поглядів на філософію, отримання більш глибоких знань. До того ж цей період хороший тим, що дозволить Вам переглянути свої приховані сторони, таємниці, секрети, комплекси і розібратися з ними. Він свого роду період «відродження», психологічного і фізичного. Будь-які негаразди Ви будете відчувати більш легко і справлятися з ними буде простіше

Дуже багато роботи і турбот з 13 по 30 червня, багато клієнтів – засукайте рукава і детально плануйте час.

Середньостроковий і хороший період для відносин буде з 18 червня по 12 липня у Козерігів. Всі Козеріги стануть більш орієнтовані і бажаючі відносин, саме серйозні відносини, а не інтрижку. Самотні Козеріги будуть хотіти знайти свою другу половинку, ті у кого вже є партнер – більше уваги приділяти йому. Більше любові і романтики в існуючих відносинах, пошуку компромісів – Ви станете м’якше. Це хороший період, хоча в липні і будуть проблемні дні, але в червні у Вас є шанс вступити в стосунки, а особливо спочатку липня. А ділові Козеріги зможуть нарешті зважитися на пошуки заступника або партнера по бізнесу і Вас чекає багато спільних ділових проектів в ці дні, переговорів.

20 червня, плюс мінус 4 дня – ще один емоційний період, тепер Вашу увагу буде звернено до роботи і здоров’ю, вірогідні засмучення в цих сферах, знову слід берегти здоров’я і не братися за багато. Поганий час для підписання контрактів та оформлення їх, та й ділові переговори перенесіть на липень. Крім здоров’я і роботи Вашу увагу буде звернено і до Вас особисто, час розібратися в собі і своїх бажаннях, а також взяти життєво важливі рішення, завершити щось важливе. У ці дні Ви будете більш егоїстичні, примхливі і часто мінятися.

Романтичний період для Козерігів з 26 по 29 липня, особливо якщо Ви любите помріяти! Можете ідеалізувати свого партнера, а так само на інтуїтивному рівні більш широко зрозуміти його.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 3 дні – час роботи і здоров’я, не лінуйтеся і не беріть занадто багато на себе.

З 12 червня по 9 липня – міняйте свої погляди на життя і себе.

З 18 червня по 12 липня – час відносин, як ділових так і любовних!

20 червня, плюс мінус 4 дня – час розібратися в собі, прийняти рішення і завершувати важливе.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169