Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Дуже складний місяць, майже весь, слід берегти своє здоров’я, тримати під контролем агресивність, не розпорошуватися на дрібниці. Буде довгий період дозволяючий змінити себе і переглянути себе і свою філософію, погляди на життя, цілі і бажання. Найскладнішою буде перша декада, всі 10 днів червня, а так само початок третьої декади червня – 4-5 днів. Місяць буде присвячений кар’єрі більшою мірою, а в кінці місяця увагу частково буде звернено до сім’ї та рідним, дітей, любові, творчості. Подій в червні буде мало, але дуже насичений початок.

Початок місяця почнеться з кар’єрних питань, вже 4 липня, плюс мінус 4 дня – чекайте важливих новин, змін, нових начал. Свого роду це буде переломний момент, початок нового шляху. Це дуже сильний час для нових починань, дуже впливовий, але на жаль в ці дні гороскоп буде дуже напружений і можливі проблеми, обмеження та можливо розчарування – конфлікт бажань і можливостей. Слід поберегти своє здоров’я до 5 червня. Не беріться за багато до 6 числа, і намагайтеся тримати свою енергію під контролем. Вам, як і всьому Зодіаку, слід бути обережніше з грошима, покупками, щоб не бути обдуреними – будьте більш прискіпливі, та й можливо просто збільшення витрат з 3 по 7 червня. До 11 числа буде відчуття депресії. Краще всі важливі проекти перенести на дати після 12 червня.

Дуже вже конфліктний період з 8 по 11 червня.

Час змінюватися з 12 червня по 9 липня, гарний час для глибоких змін, планів на майбутнє, філософії і поглядів на життя, ставлення до нього.

Зараз у Дів йде кар’єрний період, який триватиме до кінця червня, з 13 по 30 червня в сфері кар’єри буде більше новин, більше спілкування про неї. Хороший період для укладення договорів і угод, проходження співбесід, але не в період з 20 по 24 червня!

Досить довгий період з 14 червня по 20 листопада – повернення в сфері відносин, повернення старих питань і ситуацій в ділових відносинах, любовних і ворожнечі. Перегляд і переоцінка відносин. Уповільнення розвитку відносин і повернення назад, повернення старих персон. Не найбільш вдалий час для початку нових, вони можуть бути безрезультативні і закінчаться в листопаді місяці, а не на все життя.

Більше гармонії в спілкуванні з друзями і соціумі, час бути харизматичним лідером Вашої групи з 18 червня по 12 липня.

20 червня, плюс мінус 3 дні, другий емоційний і напружений період в цьому місяці. Він стосуватиметься сім’ї, а так же любові, дітей, творчості, нерухомості. Підсумковий час, завершення і результати. Пора підбити підсумки і розібратися. Час досить напружений, слід бути дуже обережними під час підписання договорів і роботи з будь-якою інформацією. Ви можете бути депресивні в ці дні, слід поберегти здоров’я, остерігайтеся отруєнь.

Поганий час для кар’єри і ділового співробітництва з 20 по 24 липня, тут і розчарування і занадто велике навантаження, і необхідність бути більш зібраними і серйозними, нестача сил.

Час для кохання і романтики з 26 по 29 червня.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 4 дня – будьте обережніше, питання кар’єри.

З 8 по 11 – конфлікти.

З 12 червня по 9 липня – розберіться в собі.

20 червня, плюс мінус 3 дні – завершення в сфері сім’ї та любові, творчості.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,383