Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Найважливіший місяць для Близнюків в цьому році, особливо для народжених у першій декаді червня. Місяць дозволяє починати нове життя! Але потрібно бути обережніше, про це детальніше пізніше в гороскопі на місяць. Дуже енергійний місяць для Вашого знака Зодіаку, багато розмов, спілкування, романтики, фінансових питань. А ще маса енергії на роботі, особливо в кінці місяця, беріться за складні проекти. Запишіться в спортивний зал, пора витратити енергію і на здоров’я. В середині червня розпочнеться фінансовий період тривалістю в півтора місяці. Складно буде тільки спочатку, будьте обережніше. В кінці місяця виникнуть питання пов’язані з відносинами.

До 18 червня Ви будете харизматичні, привабливі, велелюбні, більш успішні в фінансах. Час міняти свій стиль, імідж та смаки. Особливо гарні ці дні для жінок Близнюків. Але, слід бути обережніше в перших 8-10 днів.

З кінця травня Близнюки активні в сферах здоров’я і роботи, обов’язків – зросли навантаження, повернулися старі питання. Після 30 червня – Ваша активність ще більше зросте, час зайнятися спортом до 3 серпня і зміцнити здоров’я. Нові проекти до 30 червня краще не починати, а після вже можете себе завантажувати роботою.

Початок місяця буде багатим на події в найважливіших життєвих сферах: сім’я і будинок, кар’єра і положення, відносини з партнерами і ворогами. 4 липня, плюс мінус 5 днів – дуже емоційний період, і дуже ледачий, бажання уникнути відповідальності слід тримати під контролем. Ці дні, до 9-10 числа, дуже гарні для початку нових і масштабних проектів, але потрібно не лінуватися і бути уважними, можете занадто обманювати себе (особливо в сфері кар’єри). Увага, акуратність, серйозність – це те, що допоможе Вам змінити себе і своє життя в цей період. А тепер більш докладно. Сім’я і дім, а так само відносини (бізнес, ворожнеча, любов, шлюб) – в ці дні можете відчути розчарування цих сфера, Ви будете хотіти більшого, але будуть перепони на шляху – не лінуйтеся, плануйте, можливо змініть свої плани і бажання, але головне не лінуйтеся і будьте обережні. Кар’єра і цілі – бажання більшого і обмеження, і теж є шанс просунутися вперед, але головне не втратити репутацію. Повторюся, це найсильніший період для Близнюків, але потрібно бути серйозніше, не братися за неймовірне, будьте прагматичні і не кидайте розпочате. Для всього Зодіаку в ці дні можуть бути проблеми з грошима і відносинами, не розпиляйтеся в цих сферах. Особливо сильно цей період вплине на Близнюків які народилися в ці числа.

Ви будете дуже конфліктні з 7 по 13 червня, особливо з колегами, клієнтами, рідними. Поганий час для скандалів.

Якщо хотіли змінити свій будинок з 12 червня по 9 липня у Вас є на це час, міняйте будинок, домашню обстановку, робіть ремонт або переїжджайте.

Маса новин, спілкування, поїздок, торгівлі, навчання з 13 по 30 червня. Сил і енергії додатися. Дуже інтелектуальне час, читайте книги або пишіть їх, вивчайте мови або щось інше. Гарний час для торгівлі, крім періоду з 20 по 24 червня.

З 14 червня по 20 листопада кар’єрні питання будуть просуватися повільніше, буде навіть перегляд кар’єрних планів і цілей на майбутнє. Можливе повернення назад.

З 18 червня по 12 липня у Вас більше успіху буде в фінансових питаннях.

Другий піковий і емоційний період буде 20 червня, плюс мінус 5 днів. Знову відбудеться посилення всіх трендів. Цього разу він буде по більшій мірі стосуватися Вашої сфери відносин, а так само фінансів і ризику. Ці дні будуть схожі на ті, що були у Вас в травні місяці, знову потрібно буде розбиратися з відносинами, приймати рішення. Потрібно бути обережніше і не поспішати. Прийшов час зміцнити відносини або розірвати, якщо вони несерйозні. Виникнуть питання про борги і спадщину, поділ майна, які я б рекомендувала вирішувати зараз, а не відкладати на потім. Після 20 червня і до 25 будьте обережніше, щоб не було травм і масштабних витрат, пов’язаних з кар’єрою, відносинами і сім’єю.

Досить невдалий час для ділових угод, переговорів, покупки-продажу, поїздок з 20 по 25 червня. Вірогідні проблеми в домашній сфері.

Багато «фінансових» розмов з 30 червня по 14 липня.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 5 днів – будьте обережніше в фінансах і відносинах, починайте нове життя.

З 7 по 13 – час конфліктів.

З 18 червня по 12 липня – успішний фінансовий період.

20 червня, плюс мінус 5 днів – питання відносин, фінансів – час закінчувати остаточно.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,427