Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Місяць червень обіцяє бути для Водоліїв якщо не хорошим, то вже точно – не поганим! Весь місяць Вашу увагу буде звернено до друзів, товаришів, творчості, любові. Перші дві декади повинні бути багатими на добрі сюрпризи, не сидіть вдома! Чекайте безліч новин! А от з третьої декади червня Ваше життя почне змінюватися, в який бік – покаже гороскоп.

2 червня, плюс мінус 3 дні – дружба, колектив, суспільство – будуть у фокусі Вашої уваги. Ймовірно, Ви усвідомите або приймите рішення, яке стосуватиметься дружби і колективу, в якому Ви берете участь. У ці ж дні Ви можете побажати завести більш міцну дружбу з кимось, або зі старшим або більше шанованим. Можливо, Ви станете незадоволені усвідомленням того, які у Вас друзі і зважитеся реорганізувати дружбу. Все це ж відноситься і до колективних заходів.

З 6 червня по 19 липня Ваші стосунки стануть більш гармонійними. Ймовірно, що Водолії в ці дні будуть більш орієнтовані на партнерів, готові до поступок і компромісів. Самотні Водолії можуть сильно бажати знайти свою другу половинку.

Ще в травні місяці я говорила Вам, що Вас чекають проблеми з документами та інформацією, що не варто починати нові договори. Цей період закінчується 12 червня, починаючи з 12 червня – дерзайте!

І ось настає переломний момент в цьому місяці, який принесе нові перспективи. І життя стане більш активною!

З 9 червня по 21 червня – у Вас буде повно енергії, здоров’я повинно піти на поправку. Цей період буде дуже активний для всіх повітряних знаків Зодіаку, особливо для Близнюків, для них він буде навіть більше. Особливо сильно цей «фонтан» енергії заб’є у сфері творчості і любові. Якщо Ви творча людина або працюєте в творчій сфері – це Ваш час! Почніть якийсь важливий проект, після 12 червня! Обов’язково успішно його реалізуєте, навіть і не творчий – будь-який.

З 13 червня по 19 листопада, ймовірно, повернуться старі питання пов’язані зі способом заробітку, джерелами доходів і накопичень.

15 червня, плюс мінус 3 дні – це дуже сильний і найважливіший період цього року для любові, творчості, діток. Це дні, коли Ви можете почати щось нове, пов’язане з цими сферами. У ці ж дні варто бути обережніше вагітним жінкам! Якщо Ви були самотні, нікого не любили, то в цей період Ви можете з легкістю в когось закохатися. Ви будете сповнені позитивної енергії, бажання творити і творити! Повторюся – це дуже гарний час для початку чогось нового! Це хороший момент для зачаття або прийняття рішень про діток.

Починаючи з 15 червня і по 18 вересня, у Ваше життя можуть повернутися якісь старі питання, пов’язані з кар’єрою, соціальним становищем, досягненнями та цілями, які були у Вас в минулому році. Як Ви пам’ятаєте, останніх пару років, у Вас виникали перешкоди на шляху до досягнення поваги, кар’єрного зростання. Кар’єра, досягнення, соціальний стан були трішки «хворою» темою для Вас. Після приходу нового року в цих сферах ситуація пішла на поправку, але ось зараз старі питання повернутися і потрібно буде їх вирішити! Я не кажу, що буде щось погане, ні, просто потрібно без страху поглянути на своє соціальне становище і організувати або реорганізувати його! Головне не тікати!

Починаючи з 25 червня і по 9 серпня – чекайте енергії у сфері праці та здоров’я. Це час, коли Ви будете мати більше енергії для роботи над проектами, а так само для того, щоб займатися своїм здоров’ям! Можете купити собі тренажер і вже точно, до 9 серпня Ви активно його будете використовувати. На роботі і з обов’язками, так само, у Водоліїв додатися енергії для вирішення всіх питань. Ви станете більше працювати в ці дні і добиватися поставлених цілей. З мінусу цього періоду, можу зауважити, що зросте кількість суперечок з колегами і клієнтами.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – дружба в центрі Вашої уваги.

З 6 червня по 19 липня – Ви станете більш орієнтовані на стосунки.

З 9 червня по 21 червня – маса енергії.

15 червня, плюс мінус 3 дні – щось нове почнеться пов’язане з любов’ю і творчістю.

15 червня по 18 вересня – повернутися старі питання пов’язані з кар’єрою і соціальним становищем.

З 25 червня по 9 серпня – робота і здоров’я – в цих сферах Вам все по плечу.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,391