Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Червень, до 20 числа, буде досить не поганим місяцем для Терезів. Це місяць «Вашої» енергії, коли Ви, Водолії і Близнюки повні сил і енергії, цього року особливо Близнюки. Перші дві декади місяця, як я вже написала, будуть хороші, чекайте безліч новин, гостей, друзів. Місяць буде багатим на спілкування. В кінці місяця відбудуться важливі зміни, настануть нові життєві тренди, які не дуже довгострокові, але все ж важливі…

2 червня, плюс мінус 3 дні, чекайте важливих новин, або новин пов’язаних з Вашими рідними, братами, сестрами, тітками і дядьками, а так само новини, що стосуються Вашого керівництва, начальства. Не всі вони можуть бути правдивими, варто перевірити ще їх. Ймовірно, що це будуть не зовсім приємні повідомлення, які змусять Вас переглянути сформовану ситуацію (про що вони будуть). У ці дні я б не радила Вам укладати нові договори, обговорювати договори, робити покупки або продажі. На жаль, у ці дні ситуація буде не зовсім ясна, брехлива і після 12 червня, вона може кардинально змінитися. У першу декаду червня Вам, ймовірно, доведеться поїхати кудись, не далеко, в дорозі все повинно бути добре, якщо це не відноситься до води.

Ще в травні місяці я попередила всі знаки Зодіаку, про те, що до 12 червня не варто укладати нові угоди, робити покупки і варто очікувати проблеми з документами інформацією.

15 червня, плюс мінус 3 дні, Ви можете отримати хороші новини пов’язані з: судом, зарубіжжям, навчанням. А так же в ці дні, Ви можете, з успіхом почати щось у цих сферах, наприклад, поїздку за кордон, судовий розгляд, навчання вищим наукам.

Доброю новиною для Терезів буде й те, що починаючи з 9 червня по 21 у Вас буде дуже-дуже багато енергії. Ще починаючи з травня місяця, після 12 травня, Ви могли відчути що сил і енергії у Вас додалося, цей період триватиме до 25 червня, але пік у нього, для Терезів, буде з 9 по 21. Гарний час для творчості, любовних романів, а так само відстоювання своїх прав і реалізації своїх цілей!

З 15 червня по 18 вересня, ймовірно, повернуться старі фінансові питання, які давили Вас раніше (дуже старі, розпочаті в період з 2012 року по 2014). Це буде пов’язано з Вашими джерелами доходів, накопиченнями. У цей період буде присутня незадоволеність фінансовим становищем. Згадайте, що Вас хвилювало в ці роки, ці питання виникнуть знову і їх потрібно вирішити. А інакше, якщо Ви вирішите «втекти» від проблем – то вони наздоженуть Вас в майбутньому і будуть довго не відпускати.

З 25 червня по 9 серпня у Терезів настане кар’єрний період. Для початку, Ваша енергія, перейде в сферу кар’єри, досягнень, репутації. Ви більше енергії будете витрачати на кар’єрне зростання, заслуги, досягнення бажаних цілей. Це гарний час для кар’єрного зростання та реалізації планів. Ви станете більш активно відстоювати свою позицію в цих сферах, будете трішки більше орієнтований на свої бажання. Мінусом може бути те, що в ці дні у Вас зросте кількість скандалів з вищестоящими людьми.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – чекайте масу новин, не всі вони можуть бути правдою і точні.

З 9 по 21 червня – море енергії.

З 15 червня по 18 вересня – повернуться старі фінансові питання.

15 червня, плюс мінус 3 дні – гарний час для поїздки за кордон, навчанню, судових розглядів. Час для початку нового!

З 25 червня по 9 серпня – більше енергії у сфері кар’єри та соціального стану.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,212