Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Тельців, від Марфи Бомбушкар


Гроші, заробіток, розтрати, джерела доходів, довгострокові витрати, відносини, здоров’я, поїздки, спілкування, повернення до старих тем пов’язаних з відносинами – це і ще дещо очікує Тельців в червні цього року. Домашня обстановка повинна покращитися, а от спілкування з сусідами, знайомими і братами \ сестрами, може бути, погіршиться. Але давайте коротко і грунтовно про все по черзі.

2 червня, плюс мінус 3 дні – можуть відбутися несподівані витрати! Ймовірно, що це будуть довгострокові витрати, які Вам доведеться не виплачуватиме один раз. Це не найвдаліший час, щоб брати гроші в борг або давати в борг. Теж стосується і до будь-яких інвестицій, кредитів, позик і будь-яких видів витрат. Краще почекайте до середини місяця! Ці дні звернуть Вашу увагу на загальні фінанси, спадщину, матеріальні блага, які Вам не належать повністю, але Ви їх використовуєте. Як я писала, не час, щоб починати щось робити, але дуже гарний час, щоб усвідомити, подумати над тим, що ж робити! Зробити намітки на майбутнє. Бережіть своє здоров’я в ці дні, це не гарний час для операцій і висока ймовірність отримання травм.

З 6 червня по 19 липня у Вас стануть більш гармонійні відносини вдома, можете почати здійснювати покупки для дому, меблі наприклад. Це чудовий час для налагодження контакту з рідними, при цьому, хочу зауважити, що цей період триватиме до 10 жовтня, але в липні буде невелика перерва! Це час знаходження компромісів з рідними, гармонії, порядку і багато чого іншого, що так люблять Тельці в домашній сфері.

Ще з травня місяця, 12 числа, Ви стали більш активно заробляти гроші (хоча, деякі Тельці, навпаки, могли більш активно витрачати накопичення). Пік цієї активності очікується в період з 9 по 21 червня! Ось вже коли Ви «розвернетеся» і «розкрутитеся» у фінансовій сфері!

Середина місяця принесе з собою безліч важливих трендів, і багато з них будуть досить тривалими.

Починаючи з 13 червня і по 19 листопада – Тельцям варто очікувати повернення старих питань пов’язаних з темою дружби і колективних планів.

15 червня, плюс мінус 3 дні – час робити гроші! Саме так, час знаходити нові джерела, починати нові проекти, покращувати існуючі, інвестувати. Фінансовий період хороший для нових починань! З іншого боку, Ви можете зробити успішні покупки в ці дні. І ще одним важливим фактором цього періоду буде те, що у Вас повинно раптово почати поліпшуватися здоров’я!

У період з 15 червня по 18 вересня – повернутися старі питання, пов’язані з відносинами, партнерами, коханими, ворогами. Це будуть питання, що стосуються тих відносин, які були у Вас розпочаті в період з початку 2012 року і по кінець 2015, а з приходом 2015 відпали. Дуже ймовірно, що вони будуть стосуватися прийняття обов’язків і відповідальності. Можливо Ви все ж вирішите укласти шлюб, якщо довіряєте своєму партнеру. Або, якщо Ваші стосунки вилами по воді писані – розірвати їх. На двох стільцях сидіти не можна все життя. Постарайтеся прийняти важливе рішення, час пожинати врожай своїх вчинків!

25 червня Ваша енергія у сфері заробітку грошей піде від Вас і перейде в іншу сферу. З 25 червня по 9 серпня – Ви будете більш активні в спілкуванні, поїздках, навчанні практичному. Гарний час записатися на курси.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельців в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – витрати.

З 6 червня по 10 жовтня (з перервою в кінці липня) – більш гармонійні стосунки з рідними і вдома.

З 9 червня по 21 червня – різко зростуть доходи і витрати.

15 червня, плюс мінус 3 дні – час для пошуку нових джерел доходів. Початки нових фінансових проектів.

З 25 червня по 9 серпня – більше спілкування, навчання, поїздок.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169